Re: Αμερικανος

Post Reply
User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: Αμερικανος

Post by AggelosLRK »

δεν συμφερει ο αμερικανος,μας εχουν κατεβασει τα βρακια με τις τιμες των σκουλουκων

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re:

Post by MariosK »

Άγγελε αν γυρέψεις μεγάλον αμερικάνον μπορεί να το κόψεις τζε στην μέση τζε ίσως μερικές φορές τζε 3 κομμάτια. Στην τελική μπορεί να συμφέρει καλλύτερα που τον ακροβάτη που κάθε λίον πρέπει να τον αλλάσεις επειδή τρων τον τα μιτσιά.

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: αμερικανος

Post by chrysanthos9 »

Ρε κοπέλια ο αμερικάνος ποσα ευρω ειναι. Και που μπορω να βρω στην Παφο :?: :?:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: αμερικανος

Post by Greg »

την μοναδικη φορα που ειχα αγορασει ηταν 1 ευρω ο ενας
Esox Lucius

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: αμερικανος

Post by MariosK »

chrysanthos9 wrote:Ρε κοπέλια ο αμερικάνος ποσα ευρω ειναι. Και που μπορω να βρω στην Παφο :?: :?:
Φίλε συνήθως εν 6-7 ευρώ τζε έχει 5 μέσα. Έχει όμως διάφορες μάρκες, άλλους πιο μιτσιούς τζε άλλους πιο μεγάλους, εγώ προτιμώ τζίνους του cybait. Στην Πάφο ο μόνος που ξέρω που φέρνει σκούλουκους εν ο Δαμιάνος στον δρόμο της Χλώρακας.

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: αμερικανος

Post by caveman »

Εγώ εν εγόρασα ποττέ μου αμερικάνους αλλά άμαν τον ακροβάτι εκάμαν τον 6 εβρό φέτι, εν ξέρο πόσο θα είναι φέτος :shock: :shock: πάντος που ήρτεν ο παρέας που την Ιταλία, έφερε που τζιμέσα... 4 εβρό μια κούτα με 15 τερατοσκούλουκους :shock: :shock: :shock: τζαι πουλούν μας εμάς τον ακροβάτι... έξι :o :o
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: αμερικανος

Post by chrysanthos9 »

Ρε κοπελια μα ενομιαν οτι εν χρυσαφι που μας πουλουν. Να καμνουμε εμεις μια μεγαλη παραγγελια που την κινα και εν να μας καθετε και πιο φτηνα και εν να τζε τερατα οι σκουλουκοι :x :x
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: αμερικανος

Post by konstantinos kalogir »

Ο Αμερικάνος είναι 6.5 ευρώ το κουτί και έχει 5 μέσα... Στη Λευκωσία κάποιοι πουλούν τον 8ευρώ αλλά είναι όντως πιο χοντρός και μεγάλος. Τωρά εκυκλοφόρησε (στη Λάρνακα τουλάχιστον) μια πολύ ωραία συσκευασία ακροβάτη, είναι σε κόκκινο μεγάλο κουτί, γράφει έξω YAMBOO και είναι 5 ευρώ μόνο, γεμάτο μεγάλα σκουλίκια, τα οποία σεν κόβονται όταν προσπαθείς να δολώσεις... Είναι κάτι παρόμοιο με τις συσκευασίες που μας πουλούν με το όνομα JAMBO αλλά πολύ ανώτερη. Α και έχει ένα πράσινο δράκο έξω νομίζω και γράφει κάτι κινέζικα νομίζω.

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Αμερικανος

Post by marios »

AggelosLRK wrote:δεν συμφερει ο αμερικανος,μας εχουν κατεβασει τα βρακια με τις τιμες των σκουλουκων
Dirty Jobs Το μάζεμα του...ακούστε το Αμερικανάκι του χτίσαμε 2 σπίτια :) ...
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Αμερικανος

Post by mariosko »

ο συγκεκριμενος παρουσιαστης δεν καρτερα που εμας να γοραζουμε σκουλουτζια για να του χτισουμε 2 σπητια... Φκάλλει τα περα μονος του
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Αμερικανος

Post by marios »

mariosko wrote:ο συγκεκριμενος παρουσιαστης δεν καρτερα που εμας να γοραζουμε σκουλουτζια για να του χτισουμε 2 σπητια... Φκάλλει τα περα μονος του
:roll: :doh: :think: ποιος μίλησε για τον παρουσιαστή?....anw αστειευόμενος μίλησα ... και 20 να έκτιζε ο τύπος χαλάλι του :P το video το έβαλα για να δούμε από που ξεκινούν μέχρι να φτάσουν σε εμάς και να "δικαιολογήσω" το 1,20 που αγοράζουμε το κάθε σκουλήκι
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

Post Reply

Return to “Δολώματα”