Παιθκιά θέλω λίγη βοήθεια

Post Reply
Panikos

Παιθκιά θέλω λίγη βοήθεια

Post by Panikos »

Παιθκιά θέλω λίγη βοήθεια για να συγυρίσουμε την ενότητα τις ελεύθερης καταδύσεις γιατί δεν έχω ιδέα περί του θέματος αυτού :D , είδη άνοιξα ακόμα μια υποενότητα για εξοπλισμό και περιμένω εισηγήσεις για το τι άλλο μπορούμε να κάνουμε

User avatar
Mnason
Posts: 111
Joined: Fri Aug 10, 2007 7:14 am
Location: Λεμεσός

Re: Παιθκιά θέλω λίγη βοήθεια

Post by Mnason »

Εμπειρίες
Τεχνικές
Νομοθεσία
Ιδιοκατασκευές
http://www.facebook.com/group.php?gid=15445623823 Δείτε τον Ο.Φ.Ε.Κ στο Facebook

User avatar
jack tar
Posts: 299
Joined: Tue Jul 29, 2008 6:37 am
Location: λευκωσια-Δάλι

Re: Παιθκιά θέλω λίγη βοήθεια

Post by jack tar »

ασφαλεια????
''surf casting'' A way of Living

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Παιθκιά θέλω λίγη βοήθεια

Post by Giorkos »

Για σου Πανίκο,

Νομίζω ότι θα πρέπει να ξεχωρίσουμε την ελεύθερη κατάδυση (σαν άθλημα ) από το ψτ !!

έτσι να ανοίξει μία ενότητα ίσως ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΚΑΤΑΔΥΣΗ για όσους ασχολούνται, θέλουν να ασχοληθούν με καθαρά ελεύθερη (εκεί θα μπορούν να ρωτήσουν οτδήποτε αφορά την ελεύθερη σαν άθλημα ) και άλλη Ενότητα για ΨΤ με τις υποενότητες που εισηγείτε ο Περικλής .

Ψαρέματα-Εμπειρίες
Τεχνικές
Νομοθεσία
Ιδιοκατασκευές +DIY
Πωλούνται-Ζητούνται

ίσως να γεννήσει καμιά ιδέα και κανένας άλλος....


Γιώργος
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

Alexandros Kavvadias
Posts: 14
Joined: Mon May 12, 2008 2:13 pm

Re: Παιθκιά θέλω λίγη βοήθεια

Post by Alexandros Kavvadias »

Giorkos wrote:Για σου Πανίκο,

Νομίζω ότι θα πρέπει να ξεχωρίσουμε την ελεύθερη κατάδυση (σαν άθλημα ) από το ψτ !!

έτσι να ανοίξει μία ενότητα ίσως ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΚΑΤΑΔΥΣΗ για όσους ασχολούνται, θέλουν να ασχοληθούν με καθαρά ελεύθερη (εκεί θα μπορούν να ρωτήσουν οτδήποτε αφορά την ελεύθερη σαν άθλημα ) και άλλη Ενότητα για ΨΤ με τις υποενότητες που εισηγείτε ο Περικλής .

Ψαρέματα-Εμπειρίες
Τεχνικές
Νομοθεσία
Ιδιοκατασκευές +DIY
Πωλούνται-Ζητούνται

ίσως να γεννήσει καμιά ιδέα και κανένας άλλος....


Γιώργος
Συμφωνώ! Να προσθέσω και μια κατηγορία για την ιατρική των καταδύσεων....εκέι μπορεί να μπαίνει οτιδήποτε έχει να κάνει με προβλήματα που παρουσιάζονται λογω εξίσωσης ή ατυχήματα κτλ ή ακομα και άρθρα σχετικά με την φυσιολογία των καταδύσεων γραμμένα όμως σε απλά ελληνικά!!!.

Panikos

Re: Παιθκιά θέλω λίγη βοήθεια

Post by Panikos »

παιδιά ευχαριστώ για την ανταπόκριση , θα λάβω υπόψη όλες τις εισηγήσεις και σιγά σιγά θα ξεκινήσω δουλειά σε συνεννόηση με τον admin και με εσάς φυσικά :D

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Παιθκιά θέλω λίγη βοήθεια

Post by Giorkos »

Panikos wrote:παιδιά ευχαριστώ για την ανταπόκριση , θα λάβω υπόψη όλες τις εισηγήσεις και σιγά σιγά θα ξεκινήσω δουλειά σε συνεννόηση με τον admin και με εσάς φυσικά :D

Νομίζω ότι και εμείς οι χρήστες πρέπει να προσπαθήσουμε να διατηρήσουμε το φόρουμ 'καθαρό' ...τι εννοώ... βλέπω πολλά τόπικ που έχουν γενικό τίτλο π.χ ψάρεμα-αποτελέσματε και εκεί γράφουμε σαν ποστ τι έκανε ο καθένας(με αποτέλεσμα να γίνεται πάρα πολύ μεγάλό τόπικ) . ίσως θα ήταν καλύτερα αντί για κάθε ποστ σε τόπικ να ανοίγουμε νέο τόπικ στην ενότητα (εξορμήσεις-αποτελέσματα) . έτσι άλλοι θα μπορούν να διαβάζουν πιο εύθκολα τα διάφορα τόπικ (θα είναι και πιο μικρά) και επίσης δεν θα υπάρχουν πολλές 'ξεκάρφωτες' απαντήσεις σε ένα ποστ (βάζει οένα ένα ψάρι, βάζει ο άλλος άλλο, συζητώ εγώ για το πρώτο ωάρι..στο ίδιο τόπικ απαντά άλλος για το δεύτερο ψάρι κτλ κτλ !!!)


επίσης (και αυτό το κάνω και εγώ :lol: ) αν κάτι είναι εντελώς άσχετο με κάπιο τόπικ τότε ασ ανοίξουμε ένα νέο τόπικ στην σωστή ενότητα που να λέμε ότι με αφορμή το τάδε ποστ ερωτώ για αυτό και αυτό κτλ κτλ !!!

Σας έπρησα το ξέρω αλλά νιώθω happy !!!!

ή 6.75 τρυγονς ήταν στημένη και στραμμένη ανάμεσα στα μάτια και περίμενε την εκκίνηση...τα λάστιχα τεντωμένα τσίτα περίμεναν την απελευθέρωση . Το δάχτυλο περίμενε την εντολή από τον εγκέφαλο.... τον εγκέφαλο όμως σταμάτησε ένα αίσθημα !!!!


(είδατε ότι γράφω άσχετα ποστ πάλε :wink: :wink: :wink: )


Γιώργος
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”