Παγκόσμιοι Αγώνες AIDA στην Καλαμάτα 2013

Post Reply
minatsus
Posts: 75
Joined: Thu Jan 22, 2009 7:09 pm

Παγκόσμιοι Αγώνες AIDA στην Καλαμάτα 2013

Post by minatsus »

Η AIDA Κύπρου ανακοινώνει στα ενδιαφερόμενα μέλη της που θα ήθελαν να αγωνιστούν στους Παγκόσμιους Αγώνες AIDA στην Καλαμάτα να δηλώσουν την πρόθεση συμμετοχής τους για να συμμετάσχουν σε αγώνα κατάταξης στην θάλασσα.
Οι δηλώσεις θα πρέπει να γίνουν μέχρι την επόμενη Τετάρτη 26 Ιουνίου.
Η AIDA Κύπρου ξεκαθαρίζει ότι όποιοι επιλεγούν θα πρέπει να καταβάλουν οι ίδιοι ένα μεγάλο μέρος του κόστους για την διαμονή τους και μετάβασης τους στους αγώνες.
Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στα τηλ.99492308 και 99447723, Πανίκος Παναγιώτου και Σάββας Σάββα.

alice
Posts: 2
Joined: Mon Nov 11, 2013 6:05 am

Re: Παγκόσμιοι Αγώνες AIDA στην Καλαμάτα 2013

Post by alice »

Το τύπος πάντως είναι επαγγελματίας. Με τον ίδιο τρόπο ξέρω άλλες 3 περιπτώσεις φίλων μου ψαράδων και άλλη μια περίπτωση ενός ζευγαριού που πήγε απλά για μπάνιο. Κλέβει μόνο μετρητά για να μην μπαίνει σε διαδικασία με άλλα πράγματα που θα μπορεί να τον καρφώσουν και επειδή οι περισσότεροι δεν θα κάνουν καν καταγγελία. Εγώ πιστεύω ότι πέρα απο κυάλια που παρακολουθεί από μακρια, θα έχει κάποιο απλό metal detector και μέσα σε δευτερόλεπτα θα βρίσκει τα κλειδιά. Εγώ το μοναδικό ύποπτο που είδα ήταν ένα τύπο σε ένα suzuki vitara ασημένιο, το προηγούμενο μοντέλο, ο οποίος έφτασε εκεί την ώρα που παρκάραμε και έφυγε αμέσως μόλις μας είδε.

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Παγκόσμιοι Αγώνες AIDA στην Καλαμάτα 2013

Post by gdeme »

Να ποσταρω και εγω μια συνταγη για ροφο στο φουρνο να δεσει το γλυκο? :dance:

alice
Posts: 2
Joined: Mon Nov 11, 2013 6:05 am

Re: Παγκόσμιοι Αγώνες AIDA στην Καλαμάτα 2013

Post by alice »

Εγώ το μοναδικό ύποπτο που είδα ήταν ένα τύπο σε ένα suzuki vitara ασημένιο, το προηγούμενο μοντέλο, ο οποίος έφτασε εκεί την ώρα που παρκάραμε και έφυγε αμέσως μόλις μας είδε.






---------------------------------
passguide passguide
leather jacket leather jacket
johnny depp leather jacket johnny depp leather jacket
comptia a+ certification comptia a+ certification

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”