ποσα οπλα εχετε

andys
Posts: 82
Joined: Thu May 29, 2008 7:50 am

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by andys »

:) εν να δεις διαφορα, αν μπορείτε να βαριδοσετ όσο πιο κοντά στη κεφάλι μπορείτε η αν είναι δυνατόν πάνω στη κεφάλι και τι λάβη θα δεις διαφορα και με 50gr..άμα προμουτιζετε η κεφάλι βάλεις στη λάβη ώσπου να ερτει ισίο :D

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by Giorkos »

andys wrote:διαφορα και με 50gr..άμα προμουτιζετε η κεφάλι βάλεις στη λάβη ώσπου να ερτει ισίο :D
δηλ θέλετε τα όπλα σας οποσδήποτε να έχουν βάρος στη κεφαλή (έστω και 50 γρ) ??? και μετά να τα σοζιάσουμε με βάρος πιο πίσω ούτως ώστε να βυθίζονται παράλληλα (έστω και αρνητικά) ...

οκ...ενδιαφέρον...αν θέλει ο Χατζηπαντέλας να ξανατρυπήσουμε :wink: ... Γιώρκο...έλα και έχουμε δουλειά
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

andys
Posts: 82
Joined: Thu May 29, 2008 7:50 am

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by andys »

Giorkos wrote:
andys wrote:διαφορα και με 50gr..άμα προμουτιζετε η κεφάλι βάλεις στη λάβη ώσπου να ερτει ισίο :D
δηλ θέλετε τα όπλα σας οποσδήποτε να έχουν βάρος στη κεφαλή (έστω και 50 γρ) ??? και μετά να τα σοζιάσουμε με βάρος πιο πίσω ούτως ώστε να βυθίζονται παράλληλα (έστω και αρνητικά) ...

οκ...ενδιαφέρον...αν θέλει ο Χατζηπαντέλας να ξανατρυπήσουμε :wink: ... Γιώρκο...έλα και έχουμε δουλειά
εγώ προτείνω σου καλύτερα να φκαλετε το βαριδομα που κάμετε τζε να γίνει ούλο το βαριδομα πάνω στη κελλέ τζε τι λάβη.. :)

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by Giorkos »

andys wrote: εγώ προτείνω σου καλύτερα να φκαλετε το βαριδομα που κάμετε τζε να γίνει ούλο το βαριδομα πάνω στη κελλέ τζε τι λάβη.. :)
en na mas sκοτώσει ο Χατζηπαντέλας...

...


οκ...νομίζω να τα βαριδώσουμε όσο πιο πολύ μας παίρνει (εν να έχουν αρκετή αρνητική μετά) όταν η βέρκα εν μέσα, αλλά όταν η βέρκα φκει ίσια ίσια να επιπλέουν...

έτσι θα αποκτήσουν κιάλλη μάζα κιο Θεο΄ς βοηθός.... :wink:

εντιντ: αν όντως βοηθήσει στην ανάκρουση τότε το τίμημα του έξτρα βάρους -αρνητικής θα αξίζει τον κόπο και με το παραπάνο !!!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

andys
Posts: 82
Joined: Thu May 29, 2008 7:50 am

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by andys »

Giorkos wrote:
andys wrote: εγώ προτείνω σου καλύτερα να φκαλετε το βαριδομα που κάμετε τζε να γίνει ούλο το βαριδομα πάνω στη κελλέ τζε τι λάβη.. :)
en na mas sκοτώσει ο Χατζηπαντέλας...

...


οκ...νομίζω να τα βαριδώσουμε όσο πιο πολύ μας παίρνει (εν να έχουν αρκετή αρνητική μετά) όταν η βέρκα εν μέσα, αλλά όταν η βέρκα φκει ίσια ίσια να επιπλέουν...

έτσι θα αποκτήσουν κιάλλη μάζα κιο Θεο΄ς βοηθός.... :wink:
άμα το βαριδοσεις όπως σου ειπα τζε ουδέτερο να είναι με τι βερκα πιστεφκω εν να είναι ok..

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by Giorkos »

andys wrote:άμα το βαριδοσεις όπως σου ειπα τζε ουδέτερο να είναι με τι βερκα πιστεφκω εν να είναι ok..
οκ...τώρα να δούμε τι θα κάνουμε...θα κρεμμάσουμε βάρος μπροστά (στις τρύπες για λάστιχα) σε ένα διχτούιν και θα δούμε πόση διαφορά θα κάνει...αν κάνει τότε βαριδώνουμε...
θα πούμε νεότερα μόλις έχουμε!!! :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by gptochos »

Ελα Γεώργιε αδκιασερέ.....

Ρε Γιώρκο κάμε τες δοκιμές πάνω στο δικό του Ντίνου και μετά κάμνεις τες αλλαγές στο δικό του Δημήτρη. :mrgreen: Αφού έτσι κάμνεις πάντα :mrgreen:

Ρε πότε εννα πάμε ψάρεμα Πύρκο? Πέ μου να κανονίσω το πρόγραμμα μου να πιάσω καμιά άδεια :D
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by Giorkos »

gptochos wrote:Ελα Γεώργιε αδκιασερέ.....

Ρε Γιώρκο κάμε τες δοκιμές πάνω στο δικό του Ντίνου και μετά κάμνεις τες αλλαγές στο δικό του Δημήτρη. :mrgreen: Αφού έτσι κάμνεις πάντα :mrgreen:

Ρε πότε εννα πάμε ψάρεμα Πύρκο? Πέ μου να κανονίσω το πρόγραμμα μου να πιάσω καμιά άδεια :D

τώρα να δω...θκιαλέω πλακάκια προς το παρών και δεν ήρθες να βοηθήσεις ρε καμπανόσσιηλλε :mrgreen:

τούτο το ΣΚ no way...το άλλο εν να δείξει γιατί money Yok !!! :x
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by hdemetris »

Κοπέλια μεν φανταστείται ότι το όπλο κλοτσά όπως το γαούρι. Απλά περίμενα να μην έχει καθόλου ανάκρουση ενώ έχει λίγη. Τα λάστιχα εν gorilla 16άρια με συντελεστή 3.
Θα γίνουν βαλλιστικοί έλεγχοι για να δω πωε πάει από ευθυβολία και θα πράξω ανάλογα με το βαρίδωμα :wink:
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by gptochos »

Giorkos wrote:
gptochos wrote:Ελα Γεώργιε αδκιασερέ.....

Ρε Γιώρκο κάμε τες δοκιμές πάνω στο δικό του Ντίνου και μετά κάμνεις τες αλλαγές στο δικό του Δημήτρη. :mrgreen: Αφού έτσι κάμνεις πάντα :mrgreen:

Ρε πότε εννα πάμε ψάρεμα Πύρκο? Πέ μου να κανονίσω το πρόγραμμα μου να πιάσω καμιά άδεια :D

τώρα να δω...θκιαλέω πλακάκια προς το παρών και δεν ήρθες να βοηθήσεις ρε καμπανόσσιηλλε :mrgreen:

τούτο το ΣΚ no way...το άλλο εν να δείξει γιατί money Yok !!! :x
Εννα έρτω να σου δκιαλέξω πλακάκια εγώ για το σπίτι σου ρε τράουλλε? Βάλε βιομηχανικό δάπεδο χωρίς αρμούς και στρογγυλεμένες γωνιές στην κουζίνα ρε φίλε για να καθαρίζει εύκολα. αααα και μεν βάλεις πλακάκια πάνω στους τοίχους... βάλε stainless steel να καθαρίζει πιο εύκολα :mrgreen:

Εν για το άλλο που σου λαλώ ρε τράγο :D Τούτο το ΣΚ μάλλον θα κινηθούμε εντός επαρχίας για βαλιστικούς ελέγχους που λαλεί τζαι ο Δημήτρης :mrgreen: Ο Κύρίος Κάρβουνος πρέπει να σταθεί στο ύψος του και στα κεντραρίσματα του :twisted:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

omonoia

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by omonoia »

ego exo ena lanara carbon 100ari me anoixti kefali, enan 90ari lanara kanoniko, enan 75ari lanara to idio ,enan sporasub 60ari kai enan 50aroui eurogun....

sotiris
Posts: 101
Joined: Sat Feb 23, 2008 12:26 pm

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by sotiris »

re file mou hdimitri apo oti proseksa to oplo sou en entaksi emfanisiaka kai apo oti proseksa "koutsias' ase thn ali fora pou tha ksanapame mazi epidi mou arese pola na psarepseis esy me to pathos mou kai egw me to ksulino sou :D :D :D :D

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by mariosko »

εγώ έχω ένα 110 (σωλήνα Rabitech τα υπόλοιπα Pathos και ΚΜ) ένα 90άρι Sporasub, 75άρι Mares Phantom, 55άρι Cressi (ήταν 75άρι και το έκοψα) και ένα 60άρι Sten με 4άενα.
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ποσα οπλα εχετε

Post by hdemetris »

sotiris wrote:re file mou hdimitri apo oti proseksa to oplo sou en entaksi emfanisiaka kai apo oti proseksa "koutsias' ase thn ali fora pou tha ksanapame mazi epidi mou arese pola na psarepseis esy me to pathos mou kai egw me to ksulino sou :D :D :D :D
Έγινε φίλε μου. Να δω και πως ρίχνει το pathos. Σήμερα πήγα ένα σύντομο απογευματινό στο Μενεού. Απολογισμός ένα καλαμάρι ένα μυλοκόπι τζαι κάτι κουρκούνες. Μια χαρά κουτσιά το ξύλενο :D
Εκαλλίκωσα τζαι έναν μισόκιλο σορκό που το σιασούρισμα μου.
Who the cap fit
Let them wear it

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”