Κλοπές σε Αυτοκίνητα

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Post by StephanosNic »

omersub wrote:ε σκέφτηκα να αφηκω τζαι μια σημείωση πάνω που να γράφει απένταρος τζαι μια λίρα δίπλα της :lol:
lol swsta, isws kalitera na valeis je mia tsakra perkei je kopei kanena daxtilo hahahahahahahaha
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Post by Antreas »

το μονο που φοβαμε ειναι μηπος τζαι νευριασουν τζαι καμουν μου καμια ζημια

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Post by hdemetris »

omersub wrote:το μονο που φοβαμε ειναι μηπος τζαι νευριασουν τζαι καμουν μου καμια ζημια
Η ζημιά στο αυτοκίνητο εν το χειρότερο. Τες 2-3 λίρες που αφήνω μέσα ας τες βάλουν του κ.... τους.

pavel
Posts: 8
Joined: Thu Jan 24, 2008 7:58 pm

Re: Κλοπές σε Αυτοκίνητα

Post by pavel »

Δυστυχως οι κλοπες συνεχιζονται. Πηγαμε πριν 3 μερες με τον παρέα Μαρίνο στους κοκκινους γκρεμους, κατεβηκαμε, αλλαξαμε και βουτηξαμε. Οταν βγηκαμε, καταλαβαμε οτι καποιος πυραξε τις τσαντες μας. Πηραν μονο κλειδια των αυτοκινητων. Που ανεβηκαμε, βρηκαμε τα αυτοκινητα ανοιχτα και ελειπαν μονο τα μετριτα μας. Δεν πηραν τιποτε αλλο. Το μεταξυ ειδαμε τεσσερα κοπελια ξενους που περασαν κοντα απο τις τσαντες μας με ενα σκυλο και ανεβηκαν πρως τα αυτοκινητα. Καναμε και την καταγγελια. Ηρθαν αστυνομικοι, βρηκαν και μιλησαν σ εκοινα υποπτα παιδια αλλα χωρις τις αποδυξεις δεν μπορουσαν να κανουν τιποτε. Ειπαν μας οτι δεν επρεπε ν αγγιξουμε τιποτε στα αυτοκινιτα για να παρουν αποτιποματα. Τωρα μαλλον καναμε βλακια και αφησαμε τα κλειδια στις τσαντες στη παραλια, αλλα αν δεν τα εβρησκαν οι κλεφτες μπορει να ειχαμε και σπασμενα τσαμια :?: Ομως αν σκοπευει κανεις να κανει καρτερι γι αυτους ειμαι μεσα :evil:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Κλοπές σε Αυτοκίνητα

Post by Giorkos »

όποτε πάω ξυλοφάγου τωρά, προσπαθώ και κρύβω το κλειδί σε τέτοιο σημείο ώστε αν κάπιος βλέπει από μακριά (γιατί έτσι έβρισκαν τα κλειδια μας νομίζω) να μην μπορεί να δει που το κρύβεις... ή κρέμμαζε το πάνω σου....


δεν υπάρχει τίποτε πιο ενοχλητικό από τούντους μαλάκες (δεν νομίζω να πρόκειται για ένα άτομο μόνο), όταν πάμε ψάρεμα....


εν ο τζαιρός που εν να αρκέψουν να κυκλοφορούν τωρά που έφυε το καλοτζαίρι και αραίωσε η παρουσία των λουωμένων στες περιοχές τζίνες..... :evil: :evil: :evil:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

andys
Posts: 82
Joined: Thu May 29, 2008 7:50 am

Re: Κλοπές σε Αυτοκίνητα

Post by andys »

περιοχή πέγειας μπροστά που το νησoυί

φέτος το καλοκαίρι e σπασα μας το γυαλί του οδηγού ενώ τα κινητά ήταν σε εφανες σημείο e πιάσαν μονο τα μετρητά...

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Κλοπές σε Αυτοκίνητα

Post by Antreas »

εγω απο τοτε που με έκλεψαν εφάρμοσα νεα τεχνική.
εχω μαζι μου μονο τα απαραίτητα. οπλα και τα λοιπά τα εχω μαζι μου στο νερο. εφκαλα ενα κλειδι της πορτας τζαι κλειδώνω τα ολα μεσα στο αυτοκίνητο τζαι το κλειδί έχω το μαζί μου. βάζω το μέσα στο μανίκι της στολής μου.
οσο για του κλέφτες συνεχίζουν ακάθεκτοι. ενας λογος που εν παω ποτε μου ξυλοφαγου αν τζαι αρεσκει μου πολλα ο τοπος εν τουτος

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re:

Post by NIKOLAS HARRIS »

Giorkos wrote:xaxaxa

και εμάς μας κλέψανε στο Κάβο Γκρέκο το Σάββατο που πέρασε....

φεύγοντας από την περιοχή είδαμε ένα τύπο σε ένα land rover defender (χωρίς νούμερα νομίζω) και ντυμένο σαν ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ ...ναι σαν αη βασίλη να βγαίνει από τον χωματόδρομο από τη περιοχή των σπηλιών (σκουπίδια)...τώρα τι γύρευε κάποιος ντυμένος σαν αη βασίλης πεζεβένκ !!! στα χωράφκια... ??? κοπέλια....να γυρέφκεται land-rover defender σαν πρώτο ένοχο....

και μεις τα κλειδιά τα χώσαμε κάτω από μία πέτρα.... αν όμως κάπιος ήθελε να μας κλέψει...και επειδή το κάνει ή κάνουν εδώ και αρκετό καιρό...το έχουν κάνει επιστήμη...μπορούσε κάλλιστα να βγει πάνω στους βράχους το κάβο γκρέκο και με κυάλια να βλέπει που χώνουμε τα κλειδιά μας....


του εύχομαι (του κλέφτη ή κλέφτων ) ότι χειρότερο του γιου της π.....ς......

κάποιος πρέπει να τους κόψει όταν κλέβουν και να τους κόψει ένα καλό γ........ να πεταχτούν τα μάθκια τους πόξω !!!!!

Γιώργος

Υ.Γ είναι η δεύτερη φορά που μας κλέβουν...τη πρώτη ήταν με το hdemetri sto Ξυλοφάγου....

:D :D :D Ε φιλε εκαμες με τζαι γελασα πολλά.αντι να πηγαινουμε για ψαρεμα να κανονίσουμε μια πρωτη συναντηση για αλιεια κλεφτων τζαι να τους πετάξουμε τα ματια ποξω!εχω τζαι κατι καλα κοπελια παρεες αγια ναπιτες να τους καμουν την κ.......α χωνί!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Κλοπές σε Αυτοκίνητα

Post by Giorkos »

η αλήθκεια (κτύπα ξύλο) έσιη αρκετό τζαιρό να μας ληστέψον :mrgreen: :mrgreen: (γελώ ήντα να κάμω, εφόσον εκαταντήσαμε να πηαίνουμε ψάρεμα τζαι να σιερούμαστε αν δεν μας κλέψουν :lol: !!!

να φκάλω οτιδήποτε έχει μες το αυτοκίνητο που θα τους άρεσε να κλέψουν και θα το αφήνω ανοιχτό !!! να μεν χρειαστεί να σπάσουν τζάμια να μπουν μέσα :twisted: τουλάχιστον....

στην παραλία αφήνω τα ρούχα , παπούτσια, το ποτσούιν με το υγρό και την μπουκάλα με το σαμπού για φέρεματης στολής... καταδυτικό σάκο εν έχω (που εν το μόνο που αξίζει να σου κλέψουν) χρησιμοποιώ τσέντες μπλε του ΙΚΕΑ !!! πολλά φτηνές, φορούν ΟΛΟ τον εξοπλισμό και τα πέδιλα πουπάνω+ψτ πουπάνω που τζίνα τζαι είμαι πόμπα..ε..αν την κλέψουν ασ την βάλουν στο 'χωνί' του :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ
Posts: 5
Joined: Thu Feb 19, 2009 2:57 pm

Re: Κλοπές σε Αυτοκίνητα

Post by ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ »

και ακομα συνεχιζουν τα κολοπεδα ..... :evil: :evil: :evil:
πριν 15 μερες πηγαμε με 2 φιλους στο ξυλοφαγου και ενας μαννο μολδαβος με το ποδηλατουι του και το σκυλλο προσπαθουσε να βρει τα κλειδια κατο απο το αυτοκηνιτο που για καλη μασ τυχη στην ατυχια μας σφηνωσαν (και μετα παρολλιγο να μην τα βγαλουμε) τον ειδε ο φιλος και τοθ φωναξε .αμεσος βγηκαμε απο το νερο και τρεχοντας τον πιασαμε αυτος εκανα οτι δεν καταλαβαιννε τι του λεγαμε μεχρι που του εβαλα το το ψαροτουφεκκο στο μετοπο το οποιο ευτυχος μου επιασε ο φιλος μ.....ς κ,τοτε τον αρχισα στις μπατσες αλλα το μο...ι δυστηχως δεν ανταποκριθηκε ... :evil: :evil: :evil:
η μεγαλημαλακια εινε οτι σοθ χαλανε και το ψαρεμα
αν ξανατυχει ομως να ξαναδω τον τυπο στη περιοχη και χωρις να κανει το οτι διποτε θα τοθ τις ξαναβρεξω με πιο πολλη ορεξη αυτη τη φορα γιατι αποτι φαινετε το αγορι δουλεβει σε καπια μαντρα της περιοχης και εχει το ανοιγμα αυτοκηνιτων σαν δευτερο επαγγελμα
πεδεςτο καλυτερο εινε να πηγαιννετε με κανενα σαραβαλλο και να μην αφηννετε και τιποτα μεσα και οταν πιασετε καπιον βαλτε τον μες το καπο και παρτε τους τον στο τμημα μονο ετσι εχετε στοιχεια :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Κλοπές σε Αυτοκίνητα

Post by Giorkos »

κοπέλλια έπρεπε να τον φκάλετε και μια φωτό με το μοπαιλ να τον ποστάρετε..όποιοσ τον βλέπει να του κάμνει το τσάιν του....

τελικά εν ξένοι που μας κλέφκουν, κυπραίοι, ή ούλλοι που γυρώ ????
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Κλοπές σε Αυτοκίνητα

Post by george87d »

Επρεπε να του λησεις τα μουτσουνια του οι μονο πατσους !!!!! τσιε μετα να τον παρεις στην αστυνομια να τον θκιωξουν που την Κυπρο τσιε κανει....... :twisted: :evil: :evil: :evil:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”