Κλοπές σε Αυτοκίνητα

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Κλοπές σε Αυτοκίνητα

Post by mariosko »

παιδια προσοχη οσοι ψαρευετε στην περιοχη Cavo Greco γιατι υπάρχουν οροισμένοι που περιμένουν πότε θα μπουμε στο νερο για να ανοιξουν τα αυτοκινητα. του ζευγαριου μου του το ανοιξαν ενω ηταν παρκαρισμενο εκει κοντα που ειναι ο σταυρός κοντα στις αντενες πριν 2 εβδομαδες περιπου και σημερα που πηγα στους αγιους Αναργηρους ειχαν ανοιξει το αυτοκινητο 2 τουριστων που πηγαν για μιση ωρα αυτονομη. κοι οι δυο ειχαν τα κλειδια κρυμενα στον προφυλακτηρα κτλ, γιαυτο παιδια τα κλειδια παντα μαζι σας. εγω εκανα copy το κλειδι και το περασα σε kevlar σκοινάκι και το έχω κρεμασμενο στον λαιμο, (απο μεσα απο την στολη). Αυτοι οι αλητες πρεπει να ειναι κρυμενοι και να παρακολουθουν που βαζει τα κλειδια ο κοσμος και μολις μπουν στο νερο πανε και τους το ανοιγουν. γιαυτο προσοχη, εγω σκεφτομαι να τους κανω κανενα καρτερι με το 110 και τα διπλα με την 7άρα, γιατι ετσι τους αξιζει

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Κλοπές σε Αυτοκίνητα

Post by hdemetris »

mariosko wrote:εγω εκανα copy το κλειδι και το περασα σε kevlar σκοινάκι και το έχω κρεμασμενο στον λαιμο
Και γω το ίδιο έκανα αφού με έκλεψαν στο Ξυλοφάγου.

xxxgeorge
Posts: 51
Joined: Tue Feb 20, 2007 9:34 pm
Location: LEYKOSIA

Post by xxxgeorge »

ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΖΟΤΟΣ ΠΗΓΑ ΚΟΛΥΜΠΙΤΟ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΑ ΕΚΡΕΙΨΑ ΣΕ ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΕΤΡΑ ΜΑ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΕΙΚΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΚΛΕΨΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΥΤΕ ΚΙΝΗΤΆ ΟΥΤΕ ΓΥΑΛΙΆ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΚΑΙ ΚΑΒΟ ΚΡΕΚΟ..........
ΕΨΑΧΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΉΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΖΑ ΜΑΙ ΞΥΛΙΝΟ ΚΑΙ 3 19ΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟΝΑ ΚΡΑΝΙΟ...

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Post by hdemetris »

Ούτε εμάς μας πήραν κινητά η γυαλιά. Πήραν μόνο λεφτά και το 75αρι μου που άφησα στο αυτοκίνητο.
Ξέρω πάρα πολλούς που τους έκλεψαν Ξυλοφάγου και Κάβο Γκρέκο αλλά πρώτη φορά ακούω για Μαζωτό.

xxxgeorge
Posts: 51
Joined: Tue Feb 20, 2007 9:34 pm
Location: LEYKOSIA

Post by xxxgeorge »

ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΑ ΠΕΡΙΟΧΉ ΠΕΤΟΥΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΟΥΤΤΙ

User avatar
Mnason
Posts: 111
Joined: Fri Aug 10, 2007 7:14 am
Location: Λεμεσός

Post by Mnason »

Υπήρξε και κλοπή στο Ακροτήρι. Συγκεκριμένα στην περιοχή του νοσοκομείου, δίπλα από το σύρμα.

ΠΡΟΣΟΧΗ
http://www.facebook.com/group.php?gid=15445623823 Δείτε τον Ο.Φ.Ε.Κ στο Facebook

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Post by Giorkos »

xaxaxa

και εμάς μας κλέψανε στο Κάβο Γκρέκο το Σάββατο που πέρασε....

φεύγοντας από την περιοχή είδαμε ένα τύπο σε ένα land rover defender (χωρίς νούμερα νομίζω) και ντυμένο σαν ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ ...ναι σαν αη βασίλη να βγαίνει από τον χωματόδρομο από τη περιοχή των σπηλιών (σκουπίδια)...τώρα τι γύρευε κάποιος ντυμένος σαν αη βασίλης πεζεβένκ !!! στα χωράφκια... ??? κοπέλια....να γυρέφκεται land-rover defender σαν πρώτο ένοχο....

και μεις τα κλειδιά τα χώσαμε κάτω από μία πέτρα.... αν όμως κάπιος ήθελε να μας κλέψει...και επειδή το κάνει ή κάνουν εδώ και αρκετό καιρό...το έχουν κάνει επιστήμη...μπορούσε κάλλιστα να βγει πάνω στους βράχους το κάβο γκρέκο και με κυάλια να βλέπει που χώνουμε τα κλειδιά μας....


του εύχομαι (του κλέφτη ή κλέφτων ) ότι χειρότερο του γιου της π.....ς......

κάποιος πρέπει να τους κόψει όταν κλέβουν και να τους κόψει ένα καλό γ........ να πεταχτούν τα μάθκια τους πόξω !!!!!

Γιώργος

Υ.Γ είναι η δεύτερη φορά που μας κλέβουν...τη πρώτη ήταν με το hdemetri sto Ξυλοφάγου....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Post by Giorkos »

Τελικά απότι φαίνεται κλέβουν από τη μία άκρια της κύπρου ως την άλλη....


συμπερασμα... --> εν πολλοί οι γιοι της π.......ς .....


κοπέλλια....όποιον κόψετε να κλέφκει (αν εν του σιερκού σας) κάμετε τον κατάμαυρο που το ξύλο....και έπειτα τη αστυνομία....

αν έχεται και καμερα...βγάλτε και καμία φωτό να την ποστάρετε στο φόρουμμ...όποις τους βλέπει σε ψάρεμα...να τους κόφκει και αυτός ένα καλό τοππούζιν !!!!! τους πεζεβένκ !!!!!


Γιώργος

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Post by Greg »

re pedia.. na pernete mazi sas mian 'tsakra' i pagida poujini ti megali gia agriosxirous opws ekamme enas seiras mu pou ton mazoto.. Ta kleidia en to doloma! Mporei omws na lesxiasei pou ton pono o kleftis ke na rotsiasei to aftokinito... tous kleftes prepi na tous kofkoun ta sxerka tous.
Esox Lucius

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Post by mariosko »

εγώ νομίζω να κανονισουμε να παμε μια παρεα με 2 αυτοκινητα, το ενα να παρκαρει και να χωσει τα κλειδια και να βουτησει και οι υπολοιποι να κρυφτουν και να περιμενουν το Αη Βασιλη. ως τωρα ειμαστε 2, διαθετοιμενοι να θυσιασουν ενα ψαρεμα. αν εχει και αλλους ενδιαφερομενους να κανονισουμε. ειναι εκνευριστικο να εισαι με την ενια αν θα σε κλεψουν, εγω το σαββατο δεν μπηκα μετα που ειδα οτι κλεψαν τους τουριστες παντος

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

entometaksin oi kindinoi klopis isxioun je gia mas tous kalamaes... sto Vasiliko eklepsan polla aftokinita spazontas to giali tis portas tou odigou, alla eftixos itan mono merika peristatika, etsi eshi pollin jero na ksanaginei jame klopi
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Post by hdemetris »

Χαχαχαχα
Ρε Giorko μου, μα εν βάλλεις νου?
Βάλτε ρε τα κλειδιά στον λαιμό σας. Φυσικά παίζει να μας παραβιάσουν το αυτοκίνητο και να κάνουν και ζημιά. Τελικά εν έχουμε σωτηρία που τα κωλόπαιδα.
Να πιάσω βάρκα να ησυχάσω. Εσένα εν θα σε παίρνω όμως :D

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Post by Giorkos »

hdemetris wrote:Χαχαχαχα
Ρε Giorko μου, μα εν βάλλεις νου?
Βάλτε ρε τα κλειδιά στον λαιμό σας. Φυσικά παίζει να μας παραβιάσουν το αυτοκίνητο και να κάνουν και ζημιά. Τελικά εν έχουμε σωτηρία που τα κωλόπαιδα.
Να πιάσω βάρκα να ησυχάσω. Εσένα εν θα σε παίρνω όμως :D
ixixixixixxixi

πιάε βάρκα ρε γημητράκι ...που την τύχη σου εν να σου κλέψουν και από τη βάρκα..... :shock: :shock: :shock: :shock:


Γιώρκο !!!!

VI ..δειλέ...όχω που δαμέ !!!

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Post by StephanosNic »

egw pistefkw mias je pate pou pate gia psarema je eiste me zevgari na stinei o enas karteri je na ton defterwnei o allos. An mi ti allo, en aftoamina re pethkia :p
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Post by Antreas »

ρε παιδιά εμένα με έκλεψαν στο καβο γκρεκο τζαι τα κλειδιά πρέπει να απείχαν 2 χιλιόμετρα που το αυτοκίνητο.

το αυτοκίνητο ηταν παραβιασμένο παρακαλώ τζαι ε κάμαν μου ζημια στην πόρτα.

απο τότε ως τζαι εγώ μπορώ να παραβιάσω το αυτοκίνητο μου.

μεν παίρνετε τίποτε μαζί σας.

οτι θα πάρετε μαζί σας να το έχετε στην θάλασσα.

εγώ παίρνω μόνο 5 λίρες τζαι χώνω τες καλά.

ε σκέφτηκα να αφηκω τζαι μια σημείωση πάνω που να γράφει απένταρος τζαι μια λίρα δίπλα της :lol:

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”