1Η IOYNIOY 2010

User avatar
SilentHunter
Posts: 5
Joined: Wed Jun 09, 2010 3:20 pm

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by SilentHunter »

ευχαριστώ εγω το χοίρο τον κάμνω στο φούρνο δεν ήξερα ότι γίνεται και στα κάρβουνα και είναι από τα καλύτερα ψάρια! Γεμάτος αυγά και συκώτι για τηγάνι. Σόρρυ Χρύσανθε αλλά εν αποκαλύπτω πληροφορίες για τόπους και βάθη :whistle:

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by paulos charalambous »

SilentHunter wrote:ευχαριστώ εγω το χοίρο τον κάμνω στο φούρνο δεν ήξερα ότι γίνεται και στα κάρβουνα και είναι από τα καλύτερα ψάρια! Γεμάτος αυγά και συκώτι για τηγάνι. Σόρρυ Χρύσανθε αλλά εν αποκαλύπτω πληροφορίες για τόπους και βάθη :whistle:
εμεις ρε φιλε μια φορα που επιαμε εκαμαμεν τον στακαρβουνα τζε με το λαδολαιμωνο ηταν πομπα..

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by c.nadiotis »

SilentHunter wrote:ευχαριστώ εγω το χοίρο τον κάμνω στο φούρνο δεν ήξερα ότι γίνεται και στα κάρβουνα και είναι από τα καλύτερα ψάρια! Γεμάτος αυγά και συκώτι για τηγάνι. Σόρρυ Χρύσανθε αλλά εν αποκαλύπτω πληροφορίες για τόπους και βάθη :whistle:
Εν τζαι ζήτησεν σου στίγμα ο μιτσίς…. Ένα βάθος σου εζήτησε… :naughty: Συγχαρητήρια για τα όμορφα ψάρια!!! :clap:
I live my life a breath at a time

Rodos
Posts: 71
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:02 pm

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by Rodos »

Φιλε , Vintage , ηταν κοπαδακι το 15 η καρανγινες, πολλυ ορεο θεαμα :wink:

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”