1Η IOYNIOY 2010

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by AggelosLRK »

Psinakis wrote:"Εισαι ΘΕΑ!!.

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by NIKOLAS HARRIS »

barracuda wrote:
NIKOLAS HARRIS wrote:ρε παιδια καλησπερα μας!

παλι αρχισαμε;;....με τους συνηθεις υποπτους;;

δεν θα απολογηθω για κατι αφου με καλυψαν οι υπολοιποι και αφου τα εχω καλα με τη συνειδηση μου!

τα ψαρια πιαστηκαν με καρτερι σε ανοιχτα νερα αφου στην τρυπα σπανια θα ψαρεψω, δεν τους ζυγισα να ξερω ποσο ηταν αφου δεν ηταν κατι αξιολογο και ψητοι εγιναν πομπα αφου το κρεας τους ηταν μπολικο!

ατε πηγαινετε για καμια βουτια αγαπητοι κριτες, καλοπροαιρετοι και πειτε μας καμια ιστοριουλα να σας καμαρωσουμε παρα να στεκεστε στην καθε λεξη και στην καθε φωτογρφια να λασπολογειτε!!! :clap:
Επειδή γνωρίζω πώς δεν ψαρεύεις τρυπά ……………!!!!
Έβλεπες πώς οίνε μωρά ζαργουδακια και τα βάρεσες !!!!!!!
Δεν θα έλεγα τίποτα εάν ήταν στην τρύπα και έκανες λάθος !!!!!!
Πρέπει να δίνετε το καλό παράδειγμα στους νεότερους !!!!!
Οίνε μικρά 200αρια !!!

παντως εγω πρωτη φορα θωρω αδρωπο που να ξεχωριζει και να ζυγιζει με το ματι ψαρια που ειναι ψημενα και εχουν χασει τα περισσοτερα υγρα τους και κατ΄επεκταση εχουν συρρικνωθει αρκετα!!

μπραβο φιλε μου σου απονεμω το βραβειο ΖΥΓΙΖΩ ΨΗΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΕΙ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ.... :clap: :clap: :dance:


ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ σε ευχαριστησω που τελικα βρηκες και για μενα κατι να πεις :D συνεχισε ανεβαινει και η δημοσιοτητα μου ετσι!!!

το μονο που δεν θελω που σενα ειναι υποδειξεις για το παραδειγμα που θα δινω στους νεοτερους!!!

GET A LIFE, BUY A SPEARGUN AND ENJOY!KISS YA!!

User avatar
markos07
Posts: 17
Joined: Fri Nov 07, 2008 4:23 pm

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by markos07 »

Μπράβο φίλε μου… μεν ακούεις πελλάρες είσαι αρχηγός…

Υ.Γ1: Θες να φας ψάρια πας στον ψαρά!!!!!!!!!
Θες να φας κρέας πας στο χασάπη!!!!!!!!!
Θες να φας φρούτα πας στη φρουταρία!!!!!!!
Θες να παίζεις τον έξυπνο πας ΑΛΛΟΥ!!!!!!!!

Υ.Γ2: Φίλε barracuda αν θέλεις να κερδίσεις εντυπώσεις κάμε καμιά δική σου
δημοσίευση τύπου "πάρε μια underwtare camera και κάτσε με τις ώρες και
φωτογράφιζε τα" και σταμάτα να χαλάς τα ποστ με παρατηρήσεις.
Πάντα καλοπροαίρετα!!!!!

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by AggelosLRK »

barracuda wrote:Δυστυχώς έχουμε φτάσει στο σημείο η περσότερη επώνυμη ψαροντουφεκαδες να έχουνε κάνη δεύτερο επάγγελμα αυτό το χόμπι ( τι κάνης ρε φίλε τόσα ψάρια??)
Απαντήσει τα κάνω χρήμα !!!! τα πουλάω στις ταβέρναις έχουνε πολύ ζήτηση !!!!!
Αυτί που δεν τα καταφέρνουν τόσο καλά ξεσπάνε στα μικροψαρά χωρίς ενδοιασμούς !!!!!!
Περαστικά μας !!!!!!!
"GAME OVER"
Πάντα καλοπροαίρετα !!!
Εισαι ΘΕΑΑΑ!! :obscene-birdiedoublered:

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by konstantinos kalogir »

barracuda wrote:Δυστυχώς έχουμε φτάσει στο σημείο η περσότερη επώνυμη ψαροντουφεκαδες να έχουνε κάνη δεύτερο επάγγελμα αυτό το χόμπι ( τι κάνης ρε φίλε τόσα ψάρια??)
Απαντήσει τα κάνω χρήμα !!!! τα πουλάω στις ταβέρναις έχουνε πολύ ζήτηση !!!!!
Αυτί που δεν τα καταφέρνουν τόσο καλά ξεσπάνε στα μικροψαρά χωρίς ενδοιασμούς !!!!!!
Περαστικά μας !!!!!!!
"GAME OVER"
Πάντα καλοπροαίρετα !!!
Παράκληση προς admin: επέτρεψε την χρήση greeklish pls...εγ@μήσαν την γλώσσα μας δαμέσα...

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by chrysanthos9 »

Ρε φιλε πε μου ετσι ειλικρινα σκεφτεσε πριν να γραψεις κατι σε τουτο το φορουμ? ετσι πραματα που λαλεις να τα στηριζεις με αποδειξεις οι να λαλεις αερολογιες και οποιον παρει ο χαρος. παρα να γραφεις καλυτερα να κλανεις σορρυ ρε φιλε αλλα εσυ λαλεις πολλα βαρετες κουβεντες χωρις να τις στηριζεις :violence-shootself: :violence-shootself: :violence-shootself: :violence-shootself: :violence-shootself: :violence-shootself: :violence-shootself: :violence-shootself:
Rememper always someone waiting for you at home

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by gdeme »

Ο μονος λογος που σας δικαιολογώ ειναι οτι ακομα δεν ήρθε το ΣΚ του Ιουνιου.
Αν και μετα το ΣΚ ,συνεχισετε έτσι να πατε να κοιταχτητε σε γιατρο.

pavlos_agianapitis
Posts: 178
Joined: Fri Apr 09, 2010 11:16 pm
Location: AGIA NAPA

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by pavlos_agianapitis »

:text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry: :text-imsorry:
IΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ HATE ΚΟΥΝΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Rodos
Posts: 71
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:02 pm

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by Rodos »

Ρε πεδκια για οομα του θεου μεν τσακονεστε , ο καθενας το καταδιναμην .Σημερινη εξορμηση απο τισ 7 μεχρισ τισ 1 , ειχε τελειο αποτελσαμ με 17 κg ψαρι ,παρολο που μα ταλεπορησε αρκετε η θαλασσα με την λονκα και το ρευμα ειχαμε παρα πολλες ομορφες συνγηνησεις , παντος ψαρια κινουνται αλλα πρεπει να εσχεις υπομονη.Θα προσπαθισω να βαλβ τις φωτογραφιεσ απο το τιλεφονο μου στο κινιτο να τισ ανεβασω στο site. Σταματιστε τισ αντιπαραθεσεις και πιενεται να καμεται καμια βουτια :wink:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by c.nadiotis »

έχω έναν 10ρι για πούλημα, ενδιαφέρετε κανένας, εν ολόφρεσκος μόλις τον εφκαλα που το νερό....
I live my life a breath at a time

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by paulos charalambous »

c.nadiotis wrote:έχω έναν 10ρι για πούλημα, ενδιαφέρετε κανένας, εν ολόφρεσκος μόλις τον εφκαλα που το νερό....
κοψε τιμη :lol: :lol: :lol:

Rodos
Posts: 71
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:02 pm

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by Rodos »

Καταφερα να ανεβασω τισ φωτογραφιεσ το 2 προτον εξορμησεων της σεζοn στο pc μου !!! :wink: :wink: :wink:
Attachments
1/6/2010
1/6/2010
IMG00086-20100601-1433.jpg (573.35 KiB) Viewed 4713 times
1/6/2010
1/6/2010
IMG00084-20100601-1432.jpg (618.03 KiB) Viewed 4711 times

Rodos
Posts: 71
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:02 pm

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by Rodos »

Και 2 δευτερι εξορμηση τις σεζον ,δισκολη εξορμηση λογο ασχημεις θαλασσας , και καπιο τεχνικον σικολιων . :lol: :lol: :lol:
Attachments
3/6/2010
3/6/2010
IMG00091-20100603-1351.jpg (510.82 KiB) Viewed 4709 times
3/6/2010
3/6/2010
IMG00087-20100603-1244.jpg (784.35 KiB) Viewed 4694 times

Rodos
Posts: 71
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:02 pm

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by Rodos »

Ρε πεδκαι καπιοσ να βοιθηση να μικρανουμεν λιγο τισ φωτογραφιες γιατι ,εν τεραστιες ,τζε τα office μου εμενα ελιξαν τζε εν μπωρο να τις μικρανο :D :D :D

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by c.nadiotis »

ολα καλα ρε κοπελλια, επεξετε τοσο ψαρι, το ορφουιν το μωρουιν ιντα το επεξετε??? Εν κριμα τα γεριμα... αφηνετε τα να γινουντε τουλαχιστο 2-3 κιλα.... :cry: :cry: :cry:
I live my life a breath at a time

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”