1Η IOYNIOY 2010

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by c.nadiotis »

chrysanthos9 wrote:Οι σορκοι του Νικολα μια χαρα ειναι μακαρι να σεβεσαι και εσυ την θαλασσα οσω την σεβεται και ο Νικολας και πριν να μιλας καμε και μια ερευνα για το ατομο που κατηγορας αν θυμουμε καλα σε ενα πιο παλιο του ποστ ο Νικολας επιασε μια μερα ενα ορφο και μια συναγριδα αν θυμουμε καλα και ειδε ακομα ενα ορφο που μπορουσεν α τον παιξει αλλα δεν το εκαμε γιατι θα ηταν πλεονεξια πολλα λιγοι ψαροτουφεκαες θα το εκαναν αυτο ακομη και εγω 80% ηταν να τον παιξω τον ορφο αν ερκετουν σε αποσταση βολης.

Παντα φιλικα :wink:
:text-goodpost: :text-+1:
I live my life a breath at a time

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by Panayiotis3 »

Γιατι ποιος δεν θα τον επαιζε αν του εδινε χερι;;;; :think: :think: :think:
Πολυ λιγοι ειναι οι ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΑΔΕΣ στην Κυπρο!!!! :whistle: :whistle:

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by konstantinos kalogir »

barracuda wrote:Οίνε μικρά 200αρια !!! :evil: !! :whistle: !
Γεια δείξε μας και εσύ κανένα ψάρι, που ξέρεις από.....μεγάλα...
Καλοπροαίρετα πάντα...!!!!!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by c.nadiotis »

barracuda wrote:
Εγώ εάν θέλω να φάω ψάρι πάω στην ψαραγορά!!! :dance: :dance: :whistle: !!!!!!
:text-banplz:
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by c.nadiotis »

Panayiotis3 wrote:και εγω πολυ θα ηθελα να επιανα σορκους σαν του Νικολα. :D :D :D
Τριβή με την θάλασσα, πάντα με ασφάλεια και ζευγάρι και θα έρθουν και τα ψάρια φιλέ μου, πιο σύντομα από ότι νομίζεις
I live my life a breath at a time

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by chrysanthos9 »

φιλε Παναγιωτη υπαρχουν καποια ατομα που τους αρκουν 2 καλα ψαρια και εν σκεφτουνται πλεονεξικα (εν να το παιξω για να μεν το παιξει αλλος) εν μιλω για σενα προσωπικα αφου και εγω θα υπηρχε πιθανοτητα να το επεζα εν γενικα που μιλω :wink:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by chrysanthos9 »

barracuda wrote:Οίνε μικρά 200αρια !!! :evil: !! :whistle: !

Δεν πειραζει βαλε μας εσυ κανενα ψαρι μεγαλο ξερεις εσυ καμια συναγριδα 9αρα κανενα σορκο 1.5 κιλο αααααααααααα ναι παρολιγο να το ξεχασω βαλε μας και τους τριανταριδες ορφους που πιανεις γιατι ποτε μου εν ειδα ετσι μεγεθος ατε ολαν τζαι κανει
Rememper always someone waiting for you at home

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by NIKOLAS HARRIS »

ρε παιδια καλησπερα μας!

παλι αρχισαμε;;....με τους συνηθεις υποπτους;;

δεν θα απολογηθω για κατι αφου με καλυψαν οι υπολοιποι και αφου τα εχω καλα με τη συνειδηση μου!

τα ψαρια πιαστηκαν με καρτερι σε ανοιχτα νερα αφου στην τρυπα σπανια θα ψαρεψω, δεν τους ζυγισα να ξερω ποσο ηταν αφου δεν ηταν κατι αξιολογο και ψητοι εγιναν πομπα αφου το κρεας τους ηταν μπολικο!

ατε πηγαινετε για καμια βουτια αγαπητοι κριτες, καλοπροαιρετοι και πειτε μας καμια ιστοριουλα να σας καμαρωσουμε παρα να στεκεστε στην καθε λεξη και στην καθε φωτογρφια να λασπολογειτε!!! :clap:

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by Panayiotis3 »

chrysanthos9 wrote:φιλε Παναγιωτη υπαρχουν καποια ατομα που τους αρκουν 2 καλα ψαρια και εν σκεφτουνται πλεονεξικα (εν να το παιξω για να μεν το παιξει αλλος) εν μιλω για σενα προσωπικα αφου και εγω θα υπηρχε πιθανοτητα να το επεζα εν γενικα που μιλω :wink:
Αν προσεξες το ψτκα εγραψα το με κεφαλαια για να καταλεβετε τη διαφορα που καποιους σαν εμενα (αρχαριος βλεπετε)

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by chrysanthos9 »

Συγνωμη φιλε Παναγιωτη εν το επροσεξα ανω και εγω αρχαριος ειμαι :wink:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by c.nadiotis »

NIKOLAS HARRIS wrote:ρε παιδια καλησπερα μας!

παλι αρχισαμε;;....με τους συνηθεις υποπτους;;

δεν θα απολογηθω για κατι αφου με καλυψαν οι υπολοιποι και αφου τα εχω καλα με τη συνειδηση μου!

τα ψαρια πιαστηκαν με καρτερι σε ανοιχτα νερα αφου στην τρυπα σπανια θα ψαρεψω, δεν τους ζυγισα να ξερω ποσο ηταν αφου δεν ηταν κατι αξιολογο και ψητοι εγιναν πομπα αφου το κρεας τους ηταν μπολικο!

ατε πηγαινετε για καμια βουτια αγαπητοι κριτες, καλοπροαιρετοι και πειτε μας καμια ιστοριουλα να σας καμαρωσουμε παρα να στεκεστε στην καθε λεξη και στην καθε φωτογρφια να λασπολογειτε!!! :clap:
:text-+1:
I live my life a breath at a time

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by paulos charalambous »

barracuda wrote:τα ψαρια πιαστηκαν με καρτερι σε ανοιχτα νερα αφου στην τρυπα σπανια θα ψαρεψω, δεν τους ζυγισα να ξερω ποσο ηταν αφου δεν ηταν κατι αξιολογο και ψητοι εγιναν πομπα αφου το κρεας τους ηταν μπολικο!





Θες να φας ψάρια πας στον ψαρά!!!!!!!!!
Ρε φιλε νομιζω πως ο σκοπος σου εν να πουλησεις πνευμα τζαι να δημιουργησεις ενταση.. αλλου σε τρωει και αλλου κνιθεσαι..εσυ αμαν θελεις να φαεις ψαρι πιενε στην ψαραγορα.. εμεις θελουμε να τρωμε τα ψαρκα που πιανουμε οι ιδιοι.. Βαλε τζε εσυ καμια φωτο να δουμε εν να μπου πιανεις τζε κανει να κρινεις οι σωρκοι που επιασεν ο Νικολας ειναι μετρησιμοι.. τζε οι παραπανω που δαμεσα θα τους επαιζαν ανετα!!

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by gptochos »

:text-worthless:

:whistle:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
tasos83
Posts: 156
Joined: Wed Mar 12, 2008 9:15 pm
Location: Πάφος

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by tasos83 »

Ένας κανόνας για τα απανταχού φόρουμς

"Don't feed the trolls" :wink:

Someone
Posts: 495
Joined: Thu Feb 01, 2007 8:41 am

Re: 1Η IOYNIOY 2010

Post by Someone »

admin wrote:οι ρε φίλε απλά κάποιοι προσπαθούν απο ότι φαίνεται για ακόμη μια φορά να πουλήσουν πνεύμα και να ειρωνευτούν , αρχίσαν να γίνονται Αδύναμοι κρίκοι δαμέσα
Ούτε να το σκεφτείς, πληζ.
Τούντο τζιαιρό βουρώ τζιαι εν ηφτάννω, το φόρουμ μόνο πεταχτά κάθε τόσο το θωρώ.
Τζιαι σοβαρά τωρά, πάντα γυρεύκω ποστ του μπαρακούτα.

Ο άνθρωπος εν θεός.

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”