"Περί ανεμων και Yδάτων"

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by admin »

Στέλιο πιθανό το όλο θέμα να είναι λόγω μη σωστής χρήσης του υλικού στο pc απλά ο καθένας δέν μπορεί να το ξέρει αυτό απο την αρχή. όπως και να έχει να παρακαλέσω να μην δοθεί άλλη διάσταση στο θέμα να μην ταλαιπωρείτε και ο κόσμος άδικα. Αλλη φορά με έτσι ψαρούκλες πιάνε με εμένα να το κάμνουμε story στο περιοδικό :D ΚΑι η ψαρευτικές ιστορίες έχουν την θέση τους.

seranides
Posts: 12
Joined: Thu Feb 26, 2009 12:33 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by seranides »

ok file

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

Μπράβο Σερανιδη είσαι ο καλύτερος
Πέραν τούτου δυο πράγματα:
1. Το Ναδιωτης είναι το όνομα μου και δεν μου αρέσει να μπαίνει σε εισαγωγικά.
2. Επέστρεψα με δεύτερη δημοσίευση την οποία ίσως να μη διάβασες, την παραθέτω αυτούσια: Να ξεκαθαρίσω ότι δεν απαξιω τα παιδιά, ούτε καν τους ξέρω απλά έδωσαν το έναυσμα για να εκφέρω την άποψη μου…
Ούτε να μου αποδείξεις τίποτε είπα ούτε ότι χουμίζεσε είπα, δεν νομίζω να είναι δυσνόητα τα γραφόμενα μου. Καλή συνεχεία
I live my life a breath at a time

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by mariosko »

νομιζω υπερβαλετε λιγο, δεν ειναι ολοι συγγραφεις, ο αθρωπος αν εθελε να βαλει μονο φοτο καλα εκαμε, και οσο για το βαθος, ουτε μετρα εγραψε ουτε τιποτε. Πομπα τα ψαρκα 1000 μπραβο
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by george87d »

καλυτερα που ο φιλος Σερανιδες εν ξερει να γραφει γιατι αν ηξερε να γραφει ιταν να παρασυρτουν πολλοι απο το βαθος!!!! :D Γνωμη μου!!!! Χωρις να προκαλεσω κατι το γραφω!!
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

seranides
Posts: 12
Joined: Thu Feb 26, 2009 12:33 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by seranides »

φιλε ναδιοτι εν το εβαλα σε ισαγογικα επιτιδεσ ισοσ γιατι ι γραφι ιταν στα αγλλικα μεν πιανεσε με το παραμικρο και ηρονιεσ εν χρειαζονται στι παντα

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by orfos »

Παιδια ειπα δεν κανει να μαλλωνουμε τωρα για ψυλλου πηδημα λοιπον προτεινω να δωσετε τα χερια! :) :)

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

Στα εισαγωγικά μπήκε όταν έγινε η μετάφραση από Greeklish σε Ελληνικά από εμένα.

Κοπέλια εν εκαταλάβα δηλαδή τόσο σοβαρό είναι να βάλει κάποιος άνθρωπος μια φωτογραφία χωρίς σχόλιο? Ντάξει το ότι την έλαβε μόνη της ίσως να μην ήξερε ότι έχουμεν ξεχωριστό topic αλλά και πάλι ΤΟΣΟ πολλά σας ενόχλησε?

Επίσης να πω ότι έχουμε τζιάλλες δουλειές τζε εννεν ανάγκη με το παραμικρό να φωνάζεται του moderator τζε του admin να μεταφέρουν θέματα ή να κάμουν τέττε... Εν να τα δούμεν τζε με βάση την δική μας κρίση θα πράξουμε αναλόγος... Αν εν κάτι πολλά σοβαρό τζε νομίζεται ότι επείγει στέλνεται p.m και μεν γράφεται που κάτω που το θέμα γιατί έτσι δημιουργείται παραπάνο προβλήματα...

Ως δαμέ η παραγγελίες δημόσια για μεταφορά τόπικ κ.τ.λ...

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

Στέλιο σε παρακαλώ να μην συνεχίσει το θέμα, επαναλαμβάνω ότι παράθεσα την άποψη μου για τις δημοσιεύσεις φωτογραφιών σκέτων νέτων, είπα τι αισθήματα μου προκαλούν, δεν σε ξέρω και δεν έχω κανένα απολύτως λόγο να σε μειώσω ή να σε ειρωνευτώ, δεν είναι καν του χαρακτήρα μου τέτοιες ενέργειες. Απολογούμαι για την προηγούμενη μου δημοσίευση η οποία όντως ήταν λίγο καυστική.
Γιώργο είναι καλύτερα να μην μιλήσουμε για μετρά, υπάρχουν παρά πολλοί και βαθιοί και ικανοί, δεν υπάρχει λόγος να τα αναφέρουμε γιατί τα μετρά είναι γλυκά, είναι και επικίνδυνα και σίγουρα πολλοί από τους αναγνώστες δεν κατανοούν ότι κερδίζονται ένα-ένα με σκληρή δουλεία και με ικανούς συντρόφους. Έχουμε χρόνια ευτυχώς να θρηνήσουμε και με την εγκράτεια στα λεγόμενα και γραφόμενα μας εύχομαι να μην ξαναθρηνήσουμε κανένα…
I live my life a breath at a time

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by orfos »

c.nadiotis wrote:Στέλιο σε παρακαλώ να μην συνεχίσει το θέμα, επαναλαμβάνω ότι παράθεσα την άποψη μου για τις δημοσιεύσεις φωτογραφιών σκέτων νέτων, είπα τι αισθήματα μου προκαλούν, δεν σε ξέρω και δεν έχω κανένα απολύτως λόγο να σε μειώσω ή να σε ειρωνευτώ, δεν είναι καν του χαρακτήρα μου τέτοιες ενέργειες. Απολογούμαι για την προηγούμενη μου δημοσίευση η οποία όντως ήταν λίγο καυστική.
Γιώργο είναι καλύτερα να μην μιλήσουμε για μετρά, υπάρχουν παρά πολλοί και βαθιοί και ικανοί, δεν υπάρχει λόγος να τα αναφέρουμε γιατί τα μετρά είναι γλυκά, είναι και επικίνδυνα και σίγουρα πολλοί από τους αναγνώστες δεν κατανοούν ότι κερδίζονται ένα-ένα με σκληρή δουλεία και με ικανούς συντρόφους. Έχουμε χρόνια ευτυχώς να θρηνήσουμε και με την εγκράτεια στα λεγόμενα και γραφόμενα μας εύχομαι να μην ξαναθρηνήσουμε κανένα…
Μπραβο φιλε Ναδιωτη πολυ σωστα και λογικα τα γραφομενα σου :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by paulos charalambous »

george87d wrote:Ο Δημητρης εκαμεν την με τα οχταποθκια!! Προτημοτα πιο πολλα που τα ψαρκα τα οχταποθκια στο θεμα ΦΑ'Ι'!! Μπραβο κυριε Χατζηπαντελα ωραιος !!! Και μεν κρονεσε του Παυλη διοτι εν τελεια μουτσιος!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΕ ΓΙΩΡΚΟ???αν σε πιαω που το ζινισχι τζαι ακκασω σε πας στα φκια εν θα ξερεις που να χωστης :D :D :lol: :lol: :lol: μαλλαππαππα :mrgreen: :mrgreen: ο χατζιπαντελας εν μια πιεση οι οπως εσενα που βαρελλα να σου βαλουν εν να την καλλικωσεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by hdemetris »

Και μεν κρονεσε του Παυλη διοτι εν τελεια μουτσιος!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol
Χαχαχαχα :lol: Ρε παύλο συκοφαντεί σε :lol:
Who the cap fit
Let them wear it

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by paulos charalambous »

hdemetris wrote:
Και μεν κρονεσε του Παυλη διοτι εν τελεια μουτσιος!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol
Χαχαχαχα :lol: Ρε παύλο συκοφαντεί σε :lol:
χαχαχα αγαπα με καταβαθος ομως ρε φιλε :lol: :lol:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by george87d »

E Δημητρη περκει να σου εταξε να σε παρει τοπους να πεξετε να φορτοθειται!!! Μεν του πιστευκεις τσιε εν ψευτης!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
andrea5
Posts: 445
Joined: Sat Dec 06, 2008 8:02 am
Location: λευκωσια

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by andrea5 »

ρε παιδια αρνητικη πλευστοτητα χωρις βαρη γινεται ? ...οι μονο τουτο ,δετε τον! :)

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”