"Περί ανεμων και Yδάτων"

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by Antreas »

Tryfon wrote:Ουστ ομονιατες! :lol: :twisted:
ουστ εσυ ρε :lol:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by george87d »

Εν θελουμεν ετσι χαμηλου επιπεδου παιχτες στην ΟΜΟΝΟΙΑ..!!!!!! ΝΑ πελλανουν οι αποελιστες που εν θα πιασουν αλλο ποντο στο c.l. :lol: :lol: :lol:

Tωρα πετε μας να δουμε ποιος θα ερτει??????
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by mariosko »

εφυρτικαμεν
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by mariosko »

επια, ειπεν μου εννεν τιποτε
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by mariosko »

τελως παντων θα το τελειοσω δαμε το θεμα γιατι θορω το να ξεφευγει λιγο...
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by mariosko »

εν μιτσια :lol:
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

tempelis wrote:Και αυτά για να φύγει λίγο ι ξινίλα !!!
μα τρυπες που βερκαν εν θωρω, εν που την ψαραγωραν?
I live my life a breath at a time

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

c.nadiotis wrote:
tempelis wrote:Και αυτά για να φύγει λίγο ι ξινίλα !!!
μα τρυπες που βερκαν εν θωρω, εν που την ψαραγωραν?
Εφυρτήκαν που τον φόβο τους πριν τα παίξει :D.

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by Antreas »

MariosK wrote:
c.nadiotis wrote:
tempelis wrote:Και αυτά για να φύγει λίγο ι ξινίλα !!!
μα τρυπες που βερκαν εν θωρω, εν που την ψαραγωραν?
Εφυρτήκαν που τον φόβο τους πριν τα παίξει :D.
:lol: :lol: :lol:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

Λοιπόν δεν θα αφήσουμε το θέμα ασχολίαστο :snooty: !
:snooty: :snooty: Θα πρέπει να μας δόσης εξηγήσεις για τα 35 κιλά ψάρια !!!!! πώς και τι ?? :think: :think: :think: και από πού ??
Για να το αναφέρεις κάτι ξέρεις !!!!! :liar: :liar: :doh: :doh:
Η οίνε και αυτό μέρος τις φαντασίας σου όπως τα γραφόμενα σου πώς έκανες καρτέρι την συναγρίδα !!!! ( βλέπετε το περιοδικό βυθός ) :clap: :clap: :dance: :dance:[/quote]


Τώρα τι μας λες; Εσύ πως χτυπάς συναγρίδες; Μιστοκαμμάς τους;

Όσον αφόρα στο άλλο που αναφέρεις εγώ άκουσα κάτι και το μετάφερα… το ότι δεν έχει διαψευστεί κάτι σημαίνει...
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

tempelis wrote:
c.nadiotis wrote:
tempelis wrote:Και αυτά για να φύγει λίγο ι ξινίλα !!!
μα τρυπες που βερκαν εν θωρω, εν που την ψαραγωραν?
Α Παναγιά μου τώρα θυμικά !!!!!!! :doh: :doh:
Οίνε τα ψάρια που είχες πουλήσει εσύ στην ψαραγορά και πήγα και τα αγόρασα εγώ!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :D

Φιλέ μου, εμένα τα ψάρια μου διαθέτουν τρύπες…. Αποδειγμένα τα δικά σου δεν…
I live my life a breath at a time

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MarinePlus »

Όσον αφόρα στο άλλο που αναφέρεις εγώ άκουσα κάτι και το μετάφερα… το ότι δεν έχει διαψευστεί κάτι σημαίνει...[/quote]

Ένα λεπτό ρε φίλε επειδή αυτό που λες τώρα με ψιλοσυχίζει. :think: Δηλαδή βγαίνεις πανυγηρικά και δηλώνεις κάτι για 35 κιλά ψάρια, και τώρα μας τα ψιλοαλλάζεις και λές, ξερετε αυτό άκουσα και δεν έχει διαψευστεί αρα είναι αλήθεια. Συγγνώμη ρε φίλε αλλά δεν θα βγαίνω εγώ ή οποιοσδήποτε άλλος και να αντικρούομε οτιδήποτε λέγετε για εμας για να τονώσουμε τον εγωισμό μας. Ψάξε στο φόρουμ και θα δεις πως ποτε δεν εχω βάλει φωτο απο ψάρεμα μου και να κλέψω ατάκες απο περιοδικά για να αποδείξω πως η συναγρίδα που πήρα δεν την πηρα νυκτα και ουτε να το παιξω ο υπερψαρας.

Πες μας να δούμε τι άκουσες. Με ενδιαφέρει. Θα ηθελα να μάθω που πήγα και πόσα κιλά ψάρια πήρα?

Μπας και πρέπει να αυξήσεις λίγο τα ''κιλά'' έτσι για να πείσεις τον κόσμο πως ταχα κανουμε ζημιές? Πές ας πούμε πως βγάλαμε 70-80κιλά. Έχεις παραπάνω πιθανότητεςνα γίνεις πειστικός

Και για να είμαι ειλικρινής, δεν καταλαβαίνω γιατί έχεις ταχθεί γενικά εναντίων μου προσωπικά. Την μια μου την λές για το οτι θα έρθει κάποιο σημαντικό άτομο από τον χώρο του ψ/τ, με κρίνεις για τον τρόπο που σκέφτομαι, με επικρίνεις για τις προθέσεις μου και στο τέλος με κατηγορείς για τις ψαριές μου. Σε τι αποσκοπούν όλα αυτά? Ποιό/ποιά συμφέροντα έχεις? Θα ήθελα κάποιες απαντήσεις αν μπορείς σε παρακαλώ

Και τεμπέλης, δεν θέλω συμπαράσταση. Μπορω να υπερασπιστώ τον εαυτό μου απέναντι στον κακό λύκο. :)
Last edited by MarinePlus on Wed Nov 11, 2009 8:12 am, edited 2 times in total.

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by freediver33 »

Παιδιά η θάλασσα ξεβράζει ψάρια και εσείς ασχολείστε με οτιδήποτε άλλο....... εν με τρύπες ρε Ναδιώτη ...............
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MarinePlus »

Γειά σου ρε Νικόλα με τα ωραία σου. Εννα μας πελλάνουν δαμέσα. Ευτυχώς που έχουμε τζε πρόσβαση σε ψυχολόγο :)

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

MarinePlus wrote:Όσον αφόρα στο άλλο που αναφέρεις εγώ άκουσα κάτι και το μετάφερα… το ότι δεν έχει διαψευστεί κάτι σημαίνει...
Ένα λεπτό ρε φίλε επειδή αυτό που λες τώρα με ψιλοσυχίζει. :think: Δηλαδή βγαίνεις πανυγηρικά και δηλώνεις κάτι για 35 κιλά ψάρια, και τώρα μας τα ψιλοαλλάζεις και λές, ξερετε αυτό άκουσα και δεν έχει διαψευστεί αρα είναι αλήθεια. Συγγνώμη ρε φίλε αλλά δεν θα βγαίνω εγώ ή οποιοσδήποτε άλλος και να αντικρούομε οτιδήποτε λέγετε για εμας για να τονώσουμε τον εγωισμό μας. Ψάξε στο φόρουμ και θα δεις πως ποτε δεν εχω βάλει φωτο απο ψάρεμα μου και να κλέψω ατάκες απο περιοδικά για να αποδείξω πως η συναγρίδα που πήρα δεν την πηρα νυκτα και ουτε να το παιξω ο υπερψαρας.

Πες μας να δούμε τι άκουσες. Με ενδιαφέρει. Θα ηθελα να μάθω που πήγα και πόσα κιλά ψάρια πήρα?

Μπας και πρέπει να αυξήσεις λίγο τα ''κιλά'' έτσι για να πείσεις τον κόσμο πως ταχα κανουμε ζημιές? Πές ας πούμε πως βγάλαμε 70-80κιλά. Έχεις παραπάνω πιθανότητεςνα γίνεις πειστικός

Και για να είμαι ειλικρινής, δεν καταλαβαίνω γιατί έχεις ταχθεί γενικά εναντίων μου προσωπικά. Την μια μου την λές για το οτι θα έρθει κάποιο σημαντικό άτομο από τον χώρο του ψ/τ, με κρίνεις για τον τρόπο που σκέφτομαι, με επικρίνεις για τις προθέσεις μου και στο τέλος με κατηγορείς για τις ψαριές μου. Σε τι αποσκοπούν όλα αυτά? Ποιό/ποιά συμφέροντα έχεις? Θα ήθελα κάποιες απαντήσεις αν μπορείς σε παρακαλώ

Και τεμπέλης, δεν θέλω συμπαράσταση. Μπορω να υπερασπιστώ τον εαυτό μου απέναντι στον κακό λύκο. :)[/quote]














Εκείνο που δεν έμαθα είναι αν βρήκες να τα πουλήσεις. Ξέρω, ξέρεις και ξέρουν και πολλοί άλλοι για αυτό μην το τράβας….

Δεν αντέγραψα ούτε γραμμή από το εν λόγο περιοδικό που αναφέρεις το όποιο και δεν διάβασα ποτέ μου, και σε καμιά περίπτωση δεν διεκδικώ τίτλο υπέρψαρα ούτε καν κάλου ψαροντουφεκκά, είμαι στο νερό ένα χρόνο τώρα και είμαι πολύ περήφανος για αυτά που πέτυχα σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα. Εγώ είμαι σωστός και με την θάλασσα και με τον εαυτό μου και δεν έχω να αποδείξω τίποτα σε κανέναν, ούτε κανένα συμφέρον έχω, είτε οικονομικό είτε άλλης φύσεως. Δεν έκανα την θάλασσα ούτε επιστήμη ούτε επιχείρηση…. Περνώ καλά στο νερό και είμαι αληθινός και με τον εαυτό μου και με την φύση και με τους ανθρώπους που είναι γύρο μου, ποτέ δεν κτύπησα περισσότερο από όσο αρκεί για να φάω με την γυναίκα μου και τα μωρά μου. Δεν έχω extra freezer γεμάτο από ψάρια…. ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ

Και αν δεν θέλετε να είμαι μέλος του forum πείτε το και θα σωπάσω
I live my life a breath at a time

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”