"Περί ανεμων και Yδάτων"

Post Reply
User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by Giorkos »

admin wrote:Ο Κύριος Τεμπέλης απο ότι φαίνετε μας είχε γραμμένους και δέν έδινε σημασία σε αυτά που του λέγαμε ε απο εδώ και πέρα εμείς τον ΄'εχουμε ξεγράψει :greetings-wavegreen: :greetings-wavegreen: :greetings-wavegreen: :greetings-wavegreen:
όι ρε άτμιν...

εγώ επερίμενα ότι τα παιθκιά θα μας εκάμναν την χάρη τζαι θα γνωριζόμαστε τζαι που κοντά στο Κρίστμας πάρτυ...μπαι δεν γουέη....κοντέφκουν τα ούγεννα......πότε εν να κάμουμε κανένα πάρτυ να βρεθούμε ούλλοι τωρά που ξέρουμε τζαι λία κοπέλλια να πούμε καμιά ψεφκιά :oops: :oops: :oops: :wink: :?: :?: :?:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by konstantinos kalogir »

Τελικά εν μας είπες....Έπιασες τίποτα στο κυνήγι;; :lol:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by admin »

Το Christmas Party έξεκίνησε να διοργανώνεται απο τα χθές γιατί φέτος απο ότι φαίνεται θα είμαστε αρκετοί και γυρεύουμε μεγαλύτερο χώρο . Don;t worry George θα έχει και αρκετά δωρούθκια φυσικά ο πρόεδρος να κανονίσει βασιλόπιττα. Κώτσιο μου στο κυνήγι έπιασα ένα περτικούδι τσια εφκάλαμε και δύο λαγούς οι οποίοι με επίασαν κότσο κανονικά και εγελάσαν σε 6 σκύλους και 3 κυνηγούς (εφάν τσαι τον κίττα πάς στο escape) :lol:

User avatar
jack tar
Posts: 299
Joined: Tue Jul 29, 2008 6:37 am
Location: λευκωσια-Δάλι

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by jack tar »

admin wrote:Το Christmas Party έξεκίνησε να διοργανώνεται απο τα χθές γιατί φέτος απο ότι φαίνεται θα είμαστε αρκετοί και γυρεύουμε μεγαλύτερο χώρο . Don;t worry George θα έχει και αρκετά δωρούθκια φυσικά ο πρόεδρος να κανονίσει βασιλόπιττα. Κώτσιο μου στο κυνήγι έπιασα ένα περτικούδι τσια εφκάλαμε και δύο λαγούς οι οποίοι με επίασαν κότσο κανονικά και εγελάσαν σε 6 σκύλους και 3 κυνηγούς (εφάν τσαι τον κίττα πάς στο escape) :lol:
:lol: :lol: :lol:
''surf casting'' A way of Living

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by Tryfon »

Vintage wrote:Τι έγινε πάλι? που πήγαν τα ποστ του τεμπέλη?
Σε ποιο από τους κανονισμούς του φόρουμ παρανόμησε? Ενόχλησε ο χαβαλές που έκανε?
Η σειρά μου θα είναι τώρα και απλά το καθυστερείτε?
Και μην ακούσω πάλι το προκλητικός και άλλες φτηνές δικαιολογίες
Θίχτηκαν τα φιλαράκια και είπαν να τον τιμωρήσουν?
Δεν έχει βρίσει και ούτε δημοσιεύσει πορνογραφικό υλικό......

Και άλλοι έχουν διαγραφεί αλλά τα ποστ τους δεν χάθηκαν

Άμα θα είναι έτσι η πολιτική του φορούν να μην είναι δημόσιο να το βλέπει ο οποιοσδήποτε
να το βλέπετε μόνο εσείς που συμφωνείτε

Το μόνο που δεν αποκαλέσατε ακόμα όποιον λέει αντίθετη γνώμη από την δίκη σας είναι ΤΡΟΜΟΚΡΆΤΗ

Έλεος

Ότι είναι δημόσιο μπορεί να σχολιαστεί και να εκφραστούν θετικές η αρνητικές κριτικές περί του θέματος
Αυτό ονομάζετε ελευθερία του λόγου και της έκφρασης

Καλημέρα σας.
admin wrote:Ο Κύριος Τεμπέλης απο ότι φαίνετε μας είχε γραμμένους και δέν έδινε σημασία σε αυτά που του λέγαμε ε απο εδώ και πέρα εμείς τον ΄'εχουμε ξεγράψει :greetings-wavegreen: :greetings-wavegreen: :greetings-wavegreen: :greetings-wavegreen:
Κοιταξε φιλε τον να postαρεις κατι μονο και μονο να φέρεις σε αντιπαραθεση διο αλλα μελη του φορουμ.. λοιπαμαι αλλα τρομοκρατια ειναι να το κανεις και μετα να επικαλήσαι τον ελευθερο λόγο. Το φορουμ ειναι για ψαρεμα οχι για κακεντρεχιες.
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by fISHANDCHIPS »

Ρε Vintage ... χάρου την ζωή σου ρε κουμπαρε,για το ονομα του θεού ... μεν γυρεύκεις κάτι το αρνητικο για να δώσεις το παρόν σου ... κάμε κανένα ποστ θετικό μες τούτο το φόρουμ ... κάμε ενα αστείο ... χαμογέλα ... δείξε κάτι θετικό τα γέριμα ... εν είμαστε δαμε για εκτώνωση που τα προσωπικά μας προβλήματα ...
και αν σου την σπάζει το φόρουμ φίε πάεννε στο καλό,εντζε είσαι με το ζόρυ δαμε ...
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by Tryfon »

fISHANDCHIPS wrote:Ρε Vintage ... χάρου την ζωή σου ρε κουμπαρε,για το ονομα του θεού ... μεν γυρεύκεις κάτι το αρνητικο για να δώσεις το παρόν σου ... κάμε κανένα ποστ θετικό μες τούτο το φόρουμ ... κάμε ενα αστείο ... χαμογέλα ... δείξε κάτι θετικό τα γέριμα ... εν είμαστε δαμε για εκτώνωση που τα προσωπικά μας προβλήματα ...
και αν σου την σπάζει το φόρουμ φίε πάεννε στο καλό,εντζε είσαι με το ζόρυ δαμε ...
+1

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

Tryfon wrote:
fISHANDCHIPS wrote:Ρε Vintage ... χάρου την ζωή σου ρε κουμπαρε,για το ονομα του θεού ... μεν γυρεύκεις κάτι το αρνητικο για να δώσεις το παρόν σου ... κάμε κανένα ποστ θετικό μες τούτο το φόρουμ ... κάμε ενα αστείο ... χαμογέλα ... δείξε κάτι θετικό τα γέριμα ... εν είμαστε δαμε για εκτώνωση που τα προσωπικά μας προβλήματα ...
και αν σου την σπάζει το φόρουμ φίε πάεννε στο καλό,εντζε είσαι με το ζόρυ δαμε ...
+1
+37-23/2*6^4 (Είμαι πολύπλοκος χαρακτήρας)

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by Tryfon »

:ugeek: :ugeek:
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Οι Πρωταθλητές

Post by mariosko »

ακουσαμε τα ... 2 μετρα και 2 σταθμα, ακομα ενας λογος να μεν ασχολειτε καπιος με "αγωνες" και να απολαμβανει το χομπυ του με τους φιλους του και οπως εκεινος ξερει/θελει...
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Οι Πρωταθλητές

Post by mariosko »

γιατι δεν τα αναφερεις εσυ? Εγω ηλικρινα δεν εχω διαθεση να σχοληθω με ετσι καταστασεις
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by freediver33 »

διότι οίνε ο μόνος που αγωνιστικέ καθαρά

Φίλε τι εννοείς νίκησε καθαρά.....???
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

freediver33 wrote:διότι οίνε ο μόνος που αγωνιστικέ καθαρά

Φίλε τι εννοείς νίκησε καθαρά.....???

Μεν ασχολείσαι ρε Νίκο… εμείς περνούμε καλά και ξέρουμε ποιοι είμαστε…

Εκείνο το ο μόνος που αγωνιστικέ καθαρά εν το κατάλαβα ούτε εγώ, οι άλλοι εν λερωμένοι που βουτούσαν; Εγώ παντός έκαμα μπάνιο πριν να μπω μες το νερό.

(Διευκρινίζω ότι δεν ήμουν διαγωνιζόμενος, έκανα ασφάλεια σε άλλον αθλητή.)
Last edited by c.nadiotis on Wed Dec 09, 2009 3:27 pm, edited 2 times in total.
I live my life a breath at a time

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Οι Πρωταθλητές

Post by NIKOLAS HARRIS »

barracuda wrote:Και εγώ δεν έχω καμιά διάθεση να ασχοληθώ διότι αντί να πάμε λίγο μπροστά πάμε πίσω πίσω το μόνο που σκέφτομαι να φύγω από το ΣΦΥΚΚ και να μην ασχοληθώ αλι φορά με τους συλλόγους
Όσο σκέφτομαι τις καινούργιες άδειες ψαρέματος τα τόσα χρήματα που θα δώσω πάλι βγάζω φωτιές
Τι έχει κάνη ο ΣΦΥΚΚ και για αυτό το θέμα ???
Τι μας προσφέρει? :think: :snooty: :snooty: ???
συγνωμη που επεμβαίνω αλλά αν δεν έχετε κάτι με αποδειξεις να πείτε μην λετε τίποτε γιατι δεν σας τιμά ούτε αποδεικνύετε κάτι παρα μόνο ότι θέλετε να δημιουργήσετε εντυπώσεις!!!

τα λόγια του αερα ξέρει να τα λαλει τζαι η κουτσή Μαρία και όπως βλέπετε αντιδρουν άτομα όταν λέτε ότι ο μόνος που αγωνίστηκε καθαρα εν ο πρώτος!

δεν πέρνω το μέρος κανενος μαζί σας είμαι αν εχετε κάτι να πειτε πειτε το ανοιχτα και όλοι στο φόρουμ θα σας υποστηρίξουν αν είναι αλήθεια, γιατι πραγματικά θελουμε να πάμε μπροστά και όχι πίσω!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by admin »

barracuda wrote:Όπως σας είπα δεν θέλω να ασχοληθώ άλω με τους συλλόγους και τους αγώνες δεν υπάρχει κανένα ενδιαφέρον (να βγω πρώτος για να το μάθουνε στο χωριό )
Πήγαινε η πρωταθλητές σε κανένα παγκόσμιο σε κάποιο πανευρωπαϊκό???
Ο αγώνας !!!!!!
Νικόλα δεν δημιούργησαν αλι το πρόβλημα !!!!
ξέρουμε ποιος ίσε αλα βάλε λίγο νερό στο κρασί σου !!
Ναδιοτι η περησότερη δύτες ασφαλείας βοηθούσανε τους αθλητές !!!
Δεν υπήρχανε κριτές σε κάθε ομάδα !!!!!
Τεραστία η τράπεζα με ένα αλυτάρχη μπράβο !!!!!!!!
Τις διό ώρες ήταν στο μαζακι και υπόλοιποι αφύλακτοι !!
Θα πρέπει να καταλάβουν ορισμένη πώς οίνε τα μπαράζ !!!!!!
Έχω και αλα πολλά αλα δεν θα ασχοληθώ αλο με τα θέματα αυτά !!!
Φίλε barracuda κάποια απο αυτά που λές έχουν κάποια υπόσταση αλλά υπό τις περιστάσεις δέν νομίζω ότι όλα αυτά που λές΄είναι τόσο ουσιώδες και εξηγώ.

Κάποιοι ίσως ονειρεύονται Αγώνες σε επίπεδα Παγκοσμίου επιπέδου με κριτές, αλυτάρχες κανονισμούς κούγκρινους και όλα τα συναφή,
Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι σε αγώνες Παγκοσμίου Επιπέδου και όλα αυτά δέν εφαρμόζονται . Εκεί που οι εταιρείες κολλοσοί επιχορηγούν αρκετές χιλιάδες ευρό και οι αθλητές πληρώνουν για την συμμετοχχή τους για να πάρουν ένα κύπελλο και κάποια αναγνώριση. Εγώ άκουσα ότι στο Champion Leag που η κυπριακή ομάδα ήρθε δεύτερη στην πρώτη ομάδα κριτής στην βάρκα ήταν η γκόμενα ενός απο τους συμμετέχοντες.Αλλα αν το καλοσκεφτείς και πάλι καταλήγουμε στο θέμα τι μας προσφέρουν οι αγώνες. Η μήπως ξεχνάμε ότι εκείνοι που έρχονται και κάνουν τους αλυτάρχες και τους δύτες ασφαλείας με δικά τους έξοδα το κάνουν αφιλοκερδός. Εγώ θέλω να δώσω πολλά συγχαρητήρια στον πρωταθλητή γιατί κινήθηκε στρατηγικά ανάμεσα σε καταξιωμένους αθλητές και με λίγη βοήθεια απο την τύχη (πάντα χρειάζεται σε ψάρεμα και κυνήγι) ήρθε πρώτος. Αυτός ο αγώνας μας απέδειξε ακόμη μια φορά μια μεγάλη αλήθεια, ότι το πετυχημένο ψαροντούφεκο δέν σημαίνει και μεγάλο βάθος. Ένα άλλο πράγμα φίλε barracuda είναι η βοήθεια που έδιναν οι δύτες ασφαλείας όπως λές. Νομίζεις ότι τα άτομα τα οποία έλαβαν μέρος στον αγώνα είναι τυχαία? Μήπως χρειάζονται βοήθεια απο κάποιο για να ψαρέψουν? Ας μην λέμε ότι θέλουμε για το όνομα του θεού. Και όταν αναφερόμαστε σε γενικότητες προσβάλουμε την μάζα του κόσμου. Αν νομίζεις ότι ο Λιασής, ο Γιώργος ο Ασγάτας ο Νίκος ο Πανίκος ο Μένιος ο Σελιππας ο Στέλιος και αρκετά άλλα παιδιά που τα τελευταία χρόνια έχουν αποδείξη ποιοί είναι χρειάζονται βοήθεια στο ψάρεμα τότε έχεις μεγάλος λάθος και αν δέν με πιστεύεις να σε πάρει κάποιος ψάρεμα μαζί του να δούμε αν θέλουν βοήθεια. Είπαμε την άποψη μας να την εκφράζουμε αλλά εμπεριστατομένα και σοβαρά.

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”