"Περί ανεμων και Yδάτων"

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by orfos »

admin wrote:εεεεεεε εφύασην οι σείκοσες τζιρτάν οι τυρινάες...(επανάληψη)εφύασην οι σείκοσες τζιρτάν οι τυρινάες
.....τσαι μήναν τσαι τσακώνουνται στο φόρουμ οι ψαράες ...(επανάληψη) (ορφέ eat my dast :lol: :lol: )

Άτε ρε ήρεμα με το παραμικρό αρπάσεστε σαν την μούτη του θκιόσμη.... αφού ο άνθρωπος θέλει να δώκει συμβουλή άφήστε τον να δώκει ... εγώ είπα του ότι εάν ξαναπεί πελλάρα ενα στείλω τους επίλεκτους ψαροκυνηγούς του φόρουμ τον τον παίζουν μες την τρύπα :lol: :lol: :lol:
Χαχα ωραιο φιλε αντμιν!!!!

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by george87d »

Καλα ρε boys γιατι εμεταφερετε το ποστ του σερανιδες δαμεσα????? το ιδιο εγινε και με εμεναν στο τελευταιο μου ποστ με κατι μινερκα που εβαλα γιατι τουτο ???????
Εγω δεν το υποστηριζω παντως νικολα και admin το να μεταφερονται τα θεματα... Eγω εφα τους τοπουσ να εβρω το ποστ μου.... Αλλα εμεισ οι κυπραιοι αν ηταν η αζουλα πουζα ηταν να πουζιαζαμεν ουλλοι... Μιλω γενικα και οχι συγγεκριμενα ουτε εχω κατι με καποιο....
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by admin »

seranides wrote:ΦΙΛΕ ADMIN ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΑΣΥΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΑΘΟΣ ΔΕΝ ΕΙΠΩΘΗΚΕ.Ο ΤΙΤΛΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΡΙΣΜΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ SI ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ
Φίλε εγώ έκανα απλα μια επεξηγηση γιατι μπορει ένας 15χρονοσ που τα θωρει να λαλει αμαν εντα ψαρκα πρεπει να βουτω βαθκια για να τα πιασω. Γιατι ο τιτλοσ ελεγε βαθυ ψαρεμα. Παντος θα ήθελα πολυ να δω αυτά τα ψαρια με μια ωραία περιγραφή.

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by admin »

george87d wrote:Καλα ρε boys γιατι εμεταφερετε το ποστ του σερανιδες δαμεσα????? το ιδιο εγινε και με εμεναν στο τελευταιο μου ποστ με κατι μινερκα που εβαλα γιατι τουτο ???????
Εγω δεν το υποστηριζω παντως νικολα και admin το να μεταφερονται τα θεματα... Eγω εφα τους τοπουσ να εβρω το ποστ μου.... Αλλα εμεισ οι κυπραιοι αν ηταν η αζουλα πουζα ηταν να πουζιαζαμεν ουλλοι... Μιλω γενικα και οχι συγγεκριμενα ουτε εχω κατι με καποιο....
Ρε Γιώργο αμμα όποιος πιανει ένα ψάρι ενα ανοίγει άλλη δημοσίευση ενα το διαλύσουμε δαμέσα , αφού υπάρχει ενότητα με εξορμήσεις και αποτελαίσματα τι ήταν αυτά τα ψάρια το αποτέλαισμα μιας εξόρμησης.εχειροκροτήσαμε τα κοπέλια και μπράβο τους τούτες οι μ....... περί αζούλας εν τις εκατάλαβα

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by hdemetris »

Αγαπητέ admin θα συμφωνήσω με τον πιττή (όι για την πούζα :D ).
Όλα τα φόρουμ ελληνικά και διεθνή έχουν το κάθε ψάρεμα σε δικό του ποστ. Έτσι είναι πιο εύκολο για τους αναγνώστες να βλέπουν τις φωτογραφίες. Ανοίγεις το ποστ και βλέπεις τις φωτογραφίες χωρίς να κάτσεις να διαβάσεις και τέσσερις σελίδες μπράβο και τα λοιπά. Αντίθετα όπως το κάναμε εδώ οι φωτογραφίες θάβονται μέσα σε ένα ποστ στο οποίο υπάρχουν και ένα κατεβατό απαντήσεις είτε σχετικά με τα ψαρέματα αυτά είτε όχι. Το ότι μόνο στο φόρουμ μας εφαρμόζεται αυτό πρέπει να σας προβληματίσει.
Φιλικά Δημήτρης
Who the cap fit
Let them wear it

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by orfos »

hdemetris wrote:Αγαπητέ admin θα συμφωνήσω με τον πιττή (όι για την πούζα :D ).
Όλα τα φόρουμ ελληνικά και διεθνή έχουν το κάθε ψάρεμα σε δικό του ποστ. Έτσι είναι πιο εύκολο για τους αναγνώστες να βλέπουν τις φωτογραφίες. Ανοίγεις το ποστ και βλέπεις τις φωτογραφίες χωρίς να κάτσεις να διαβάσεις και τέσσερις σελίδες μπράβο και τα λοιπά. Αντίθετα όπως το κάναμε εδώ οι φωτογραφίες θάβονται μέσα σε ένα ποστ στο οποίο υπάρχουν και ένα κατεβατό απαντήσεις είτε σχετικά με τα ψαρέματα αυτά είτε όχι. Το ότι μόνο στο φόρουμ μας εφαρμόζεται αυτό πρέπει να σας προβληματίσει.
Φιλικά Δημήτρης
Συμφωνω απολυτα ! :)

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

Η γνωμη μου ειναι οτι αξιολογα θυραματα αξιζουν το δικο τους τοπικ ΑΛΛΑ ενας ευφανταστος τιτλος και 2-3 φωτογραφιες θυραματων-τροπαιων χωρις τιποτε αλλο μου βγαζει αρνητικα αισθηματα. Τι θελει να πει δηλαδη ο συγραφεας; σιγουρα δεν θελει να πει, απλα θελει να δειξει ποσο καλος και ικανος ειναι να βγαζει ψαρια που οι περισοτεροι μονο ονειρευονται και ποσο υπερανω ειναι απαξιωντας να γραψει δυο κουβεντες για τους κοινους θνητους που θελει να τον θαυμαζουν...

Τα σεβη μου
I live my life a breath at a time

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by hdemetris »

Κωνσταντίνε συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Δεν κατακρίνω τα παιδιά αλλά ρε κοπέλια πείτε μας και καμιά κουβέντα για το ψάρεμα σας. Όι μόνο 3 photo και μετά που 2 μήνες πάλε :wink: Η φάση του φόρουμ είναι να κόψεις και καμιά κουβέντα, να ανταλλάξεις απόψεις και να κάμεις και τον πασιαμά σου.
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

Να ξεκαθαρισω οτι δεν απαξιω τα παιδια, ουτε καν τους ξερω απλα εδωσαν το εναυσμα για να εκφερω την αποψη μου
I live my life a breath at a time

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by NIKOLAS HARRIS »

admin wrote:
george87d wrote:Καλα ρε boys γιατι εμεταφερετε το ποστ του σερανιδες δαμεσα????? το ιδιο εγινε και με εμεναν στο τελευταιο μου ποστ με κατι μινερκα που εβαλα γιατι τουτο ???????
Εγω δεν το υποστηριζω παντως νικολα και admin το να μεταφερονται τα θεματα... Eγω εφα τους τοπουσ να εβρω το ποστ μου.... Αλλα εμεισ οι κυπραιοι αν ηταν η αζουλα πουζα ηταν να πουζιαζαμεν ουλλοι... Μιλω γενικα και οχι συγγεκριμενα ουτε εχω κατι με καποιο....
Ρε Γιώργο αμμα όποιος πιανει ένα ψάρι ενα ανοίγει άλλη δημοσίευση ενα το διαλύσουμε δαμέσα , αφού υπάρχει ενότητα με εξορμήσεις και αποτελαίσματα τι ήταν αυτά τα ψάρια το αποτέλαισμα μιας εξόρμησης.εχειροκροτήσαμε τα κοπέλια και μπράβο τους τούτες οι μ....... περί αζούλας εν τις εκατάλαβα
οντως για ποιαν αζούλα μιλούμε;;;νομίζω πρέπει να σοβαρευτούμε τζαι να μην λέμεν ανακρίβειες ή όταν λέμε κάτι να το συγκεκριμενοποιούμεν και όχι να γενικολογούμε πασάροντας τη μάππα σε όλους....
αν πιστευουμε ότι κάποιος ζηλευει να το πούμε ανοιχτά για αποφυγη παρερμηνειών και παρεξηγήσεων.μια παρέα ήμαστε δεν χρειάζονται μπηχτές
τζαι τα δικά μου ποστ έχουν θαφτεί σε ενα τοπικ αλλά αφού αποφασίστηκε ετσι με βρίσκει σύμφωνο και είναι ενα κίνητρο για να αρχίσουμε να γράφουμε και τα της εξόρμησης.οποιος δεν θέλει να γράψει μιαν ιστοριούλα να βάλλει τες ξερές φωτο στο εξορμήσεις και αποτελέσματα!!
καληνυχτα!!

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by george87d »

hdemetris wrote:Αγαπητέ admin θα συμφωνήσω με τον πιττή (όι για την πούζα :D ).
Όλα τα φόρουμ ελληνικά και διεθνή έχουν το κάθε ψάρεμα σε δικό του ποστ. Έτσι είναι πιο εύκολο για τους αναγνώστες να βλέπουν τις φωτογραφίες. Ανοίγεις το ποστ και βλέπεις τις φωτογραφίες χωρίς να κάτσεις να διαβάσεις και τέσσερις σελίδες μπράβο και τα λοιπά. Αντίθετα όπως το κάναμε εδώ οι φωτογραφίες θάβονται μέσα σε ένα ποστ στο οποίο υπάρχουν και ένα κατεβατό απαντήσεις είτε σχετικά με τα ψαρέματα αυτά είτε όχι. Το ότι μόνο στο φόρουμ μας εφαρμόζεται αυτό πρέπει να σας προβληματίσει.
Φιλικά Δημήτρης
Eγω συμφωνω απολυτα απολυτα με τον Δημητρη οντος ετσι ειναι σε αλλα φορουμ!!! Γιατι να χανονται ετσι ποστ ή οποιοδηποτε ποστ που μπενει δαμεσα επειδη εν εγραψε κατι αυτοσ που το εποσταρε?? τι να πει πως τα επεξε??? Οξα που τα επεξε???

Αdmin και Νικολα εγω δεν εχω κατι μαζι σας!!! Απλα ειχα απορια γιατι το ποστ μου ξαφνικα εχαθικε και σε ερωτησα αdmin που εν το οπστ μου και ειπεσ μου δεν ξερω τπτ....
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

george87d wrote: τι να πει πως τα επεξε??? Οξα που τα επεξε???
Δηλαδή Γιώργο μου χρησιμοποιούμε το φόρουμ ως μέσο για να δείξουμε τα κατορθώματα μας ή για να μοιραστούμε όμορφες στιγμές και εμπειρίες με ανθρώπους με τους οποίους μοιραζόμαστε το κοινό μας πάθος;
I live my life a breath at a time

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by admin »

Γιώργο εκτός απο εμένα υπάρχουν ακόμα 4 άτομα που συντονίζουν το φόρουμ. Μάλιστα το ποστ των σεράνίδες δέν το μετσκίνησα εγώ. Με ερώτησες που εν το ποστ σου και είπα σε δέν ξέρω που είδες το περίεργο. Δυστηχώς λόγω φόρτου εργασίας δέν μπορώ να επιβλέπω την κάθε κίνηση του φόρουμ. Αλλά πάλι με τα λόγια σου είναι σαν να μου λές έμμεσα ότι εγώ επειδή ζηλεύκω ετάραξα το πόστ τα δικά σου ή των άλλων παιδιών. Νομίζω πραγματικά ότι πρέπει να σοβαρευτούμε λίο .Εμείς χαιρόμαστε να βλέπουμε ωραίες φωτογραφίες και ωραία ψάρια απο όλους , τα παιθκιά απόδειξαν την αξία τους πολλές φορές αλλα όπως είπαν και οι προηγούμενοι σκεφτείτε πόσο σπΑστικό πράγμα είναι να βάζουμε μια φωτογραφία και να γράφουμε ένα τίτλο ο οποίος είναι και άστοχος . Το βάθος το καθορίζει ο κάθένας αλλά σκεφτείτε πόσα άτομα διαβάζουν τις δημοσιεύσεις που εμείες δέν τους ξέρουμε. 14χρονοι-15χρονοι-16χρονοι εγώ εάν είμουν στην ηλικία τους και εδιάβαζα αυτά τα πράγματα και έβλεπα και αυτά τα τέρατα στην φωτο θα σκεφτόμουν ααααα αυτά τα ψάρια εγώ δέν τα βρίσκω γιατί υπάρχουν εκεί που είναι βαθκιά (για μένα) αύριο να πνιγεί κανένας και να έχουμε το κρίμα του. Έτσι πράματα Γιώργο δέν είναι για να πέζουμε. Εάν οι δημοσίευση των παιδιών έγραφε Ανοιξιάτικο ψάρεμα ή πρωινό ψάρεμα εμένα δέν θα με ενοχλούσε καθόλου.

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by orfos »

admin wrote:Γιώργο εκτός απο εμένα υπάρχουν ακόμα 4 άτομα που συντονίζουν το φόρουμ. Μάλιστα το ποστ των σεράνίδες δέν το μετσκίνησα εγώ. Με ερώτησες που εν το ποστ σου και είπα σε δέν ξέρω που είδες το περίεργο. Δυστηχώς λόγω φόρτου εργασίας δέν μπορώ να επιβλέπω την κάθε κίνηση του φόρουμ. Αλλά πάλι με τα λόγια σου είναι σαν να μου λές έμμεσα ότι εγώ επειδή ζηλεύκω ετάραξα το πόστ τα δικά σου ή των άλλων παιδιών. Νομίζω πραγματικά ότι πρέπει να σοβαρευτούμε λίο .Εμείς χαιρόμαστε να βλέπουμε ωραίες φωτογραφίες και ωραία ψάρια απο όλους , τα παιθκιά απόδειξαν την αξία τους πολλές φορές αλλα όπως είπαν και οι προηγούμενοι σκεφτείτε πόσο σπΑστικό πράγμα είναι να βάζουμε μια φωτογραφία και να γράφουμε ένα τίτλο ο οποίος είναι και άστοχος . Το βάθος το καθορίζει ο κάθένας αλλά σκεφτείτε πόσα άτομα διαβάζουν τις δημοσιεύσεις που εμείες δέν τους ξέρουμε. 14χρονοι-15χρονοι-16χρονοι εγώ εάν είμουν στην ηλικία τους και εδιάβαζα αυτά τα πράγματα και έβλεπα και αυτά τα τέρατα στην φωτο θα σκεφτόμουν ααααα αυτά τα ψάρια εγώ δέν τα βρίσκω γιατί υπάρχουν εκεί που είναι βαθκιά (για μένα) αύριο να πνιγεί κανένας και να έχουμε το κρίμα του. Έτσι πράματα Γιώργο δέν είναι για να πέζουμε. Εάν οι δημοσίευση των παιδιών έγραφε Ανοιξιάτικο ψάρεμα ή πρωινό ψάρεμα εμένα δέν θα με ενοχλούσε καθόλου.
O admin εχει απολυτο δικιο παιδια και δεν κανει να τσακωνομαστε
Ολοι μια παρεα ειμαστε. :) :) :)

seranides
Posts: 12
Joined: Thu Feb 26, 2009 12:33 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by seranides »

παιδιά για να τελειώνει η κουβέντα με το ζόρι και με χίλιες συμβουλές κατάφερα να βάλω τις pfoto προφανώς εν τα πάμε καλά με τα κομπιούτερ
όσο για το φίλο "ναδιοτι" εν έχω τίποτα να αποδείξω σε κανένα και ειδικά σε εκείνον. όσοι με ξέρουν με ξέρουν ως εκεί όμως εν έχω κανένα λόγο να "περιφανευκομε"
ποσο μάλλον να σας "χουμιστο".
και για το φίλο νικόλα,εν μας περνα το μπλα bla.tin επομενη φορα θα επικοινωνήσω μαζί του γιατί "αποσο" βλέπω περνα του καλά η δουλειά τούτη [μπλα μπλα]
να μου γράψει εκείνος το story.
φιλε nicola πάντοτε φιλικά
φιλε ρητή ευχάριστο για την upostirixi.en είναι ανάγκη να συνεχιστεί άλλο τούτο θέμα

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”