"Περί ανεμων και Yδάτων"

Post Reply
User avatar
vas.i.savxx
Posts: 39
Joined: Mon Nov 30, 2009 11:32 am
Location: nicosia

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by vas.i.savxx »

Παρακολουθω εδω και λιγες μερες τη αρλουμπες , μα..κιες και κακιες γραφουν μερικοι μερικοι οταν καθοντε πισω απο μια οθονη
Τοσο καιρο προσπαθουσα να μεν γραψω τιποτε αλλα κανει ρε, εν εχετε κατι καλιτερο να καμετε. Αν διαφονιτε με τους συλλογους απλα με ξαναγραφτιτε ή καλυτερα λαβετε πιο ενεργα μερος ουτος οστε να βοιθησετε να αλλαξουν καποια πραγματα για το καλυτερο.
Σχετικα με τους αγονες φιλοι μου ο καθενας λαμβανοι μερος για τους δικους του λογους που δεν ειναι παντα για να τον μαθουν στο χωριο. Εγω πρωσοπικα και το ζευγαρη μου ψαρεβουμε απο τοτε που θημαμε αλλα απο τοτε που λαμβανω μερος σε αγονες εχω κανει τοσους πολλους φιλους που πραγματικα ανιπομονω καθε φορα που εχει μια εκδιλοση ή ενα αγονα για να βρεθουμε ολοι μαζοι.
Πιστεβω και εγω οτι οι αγονες μας ειναι αδυνατοι και εχουν κενα αλλα ελατε κοντα να διτε ποσος χρονος και χρημα χριαζετε ( οι σπονσορες ειναι μετριμενοι στα δακτιλα των χεριο μου ) και θα καταλαβετεο οτι ειναι αδυνατο με τα μεσα και τους πορους που διαθετουν οι συλλογοι να γινουν ολα τελια.
Οσο για τα ζευγαρια οτι βοηθουσαν τους δυτες να σας πω οτι ημουν δυτης ασφαλιας του Κωστα Κυριακου αφου αποφασισαμε να μην κατεβουμε με δυο διοφορετικες ομαδες λογο αρχων και ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΧΟΜΕ ΠΟΥ ΚΑΝΕΝΑΝ που δεν με ιδεν να καμνω παρατυπια να φκενει και να λαλει οτι του καπνισει. Οπως εγω δεν βοηθησα το ζευγαρι μου ΠΙΣΤΕΒΩ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΒΟΜΕ τους αλλους συμετεχοντες οτι εκαναν το ιδιο. Οχι γιατι θα τους εβλεπε ο αλυταρχης αλλα γιατι δεν εχουν αναγγη να κανουν παρατυπια.
Δυστιχος για τις ενστασοις τησς Κυριακης να πω οτι προσοπικα δεν πιστεβω οτι οι αθλητες που ηταν μεσα στην τραπεζα το Σαββατο εκαναν η εχουν αναγγη να κανουν κατι το υποπτο αλλα το θεμα ηταν οτι ο κανονισμος απαγορεβει και μονον την εισοδο στην τραπεζα.
Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους, συλογους και αθλητες ακι του χρονου ευχομε να ειναι καλυτερα τα πραγματα.
Εγω επερασα ενα πολλα ωραιο Σαββατοκυριακο με καμποσους παρεες παντος
vasilis kyriacou

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

vas.i.savxx wrote:Παρακολουθω εδω και λιγες μερες τη αρλουμπες , μα..κιες και κακιες γραφουν μερικοι μερικοι οταν καθοντε πισω απο μια οθονη
Τοσο καιρο προσπαθουσα να μεν γραψω τιποτε αλλα κανει ρε, εν εχετε κατι καλιτερο να καμετε. Αν διαφονιτε με τους συλλογους απλα με ξαναγραφτιτε ή καλυτερα λαβετε πιο ενεργα μερος ουτος οστε να βοιθησετε να αλλαξουν καποια πραγματα για το καλυτερο.
Σχετικα με τους αγονες φιλοι μου ο καθενας λαμβανοι μερος για τους δικους του λογους που δεν ειναι παντα για να τον μαθουν στο χωριο. Εγω πρωσοπικα και το ζευγαρη μου ψαρεβουμε απο τοτε που θημαμε αλλα απο τοτε που λαμβανω μερος σε αγονες εχω κανει τοσους πολλους φιλους που πραγματικα ανιπομονω καθε φορα που εχει μια εκδιλοση ή ενα αγονα για να βρεθουμε ολοι μαζοι.
Πιστεβω και εγω οτι οι αγονες μας ειναι αδυνατοι και εχουν κενα αλλα ελατε κοντα να διτε ποσος χρονος και χρημα χριαζετε ( οι σπονσορες ειναι μετριμενοι στα δακτιλα των χεριο μου ) και θα καταλαβετεο οτι ειναι αδυνατο με τα μεσα και τους πορους που διαθετουν οι συλλογοι να γινουν ολα τελια.
Οσο για τα ζευγαρια οτι βοηθουσαν τους δυτες να σας πω οτι ημουν δυτης ασφαλιας του Κωστα Κυριακου αφου αποφασισαμε να μην κατεβουμε με δυο διοφορετικες ομαδες λογο αρχων και ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΧΟΜΕ ΠΟΥ ΚΑΝΕΝΑΝ που δεν με ιδεν να καμνω παρατυπια να φκενει και να λαλει οτι του καπνισει. Οπως εγω δεν βοηθησα το ζευγαρι μου ΠΙΣΤΕΒΩ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΒΟΜΕ τους αλλους συμετεχοντες οτι εκαναν το ιδιο. Οχι γιατι θα τους εβλεπε ο αλυταρχης αλλα γιατι δεν εχουν αναγγη να κανουν παρατυπια.
Δυστιχος για τις ενστασοις τησς Κυριακης να πω οτι προσοπικα δεν πιστεβω οτι οι αθλητες που ηταν μεσα στην τραπεζα το Σαββατο εκαναν η εχουν αναγγη να κανουν κατι το υποπτο αλλα το θεμα ηταν οτι ο κανονισμος απαγορεβει και μονον την εισοδο στην τραπεζα.
Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους, συλογους και αθλητες ακι του χρονου ευχομε να ειναι καλυτερα τα πραγματα.
Εγω επερασα ενα πολλα ωραιο Σαββατοκυριακο με καμποσους παρεες παντος

+1
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

:teasing-poke: :text-offtopic:
Εσείς μείνετε δαμε να τσακώνεστε… εγώ πάω να φορέσω την 5αρα μου και να πάω στους σορκούς…. Άντε γειαααααααα
:text-offtopic: :teasing-poke:
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

Vintage wrote:
c.nadiotis wrote::teasing-poke: :text-offtopic:
Εσείς μείνετε δαμε να τσακώνεστε… εγώ πάω να φορέσω την 5αρα μου και να πάω στους σορκούς…. Άντε γειαααααααα
:text-offtopic: :teasing-poke:
Φιλε μου είσαι ο καλύτερος καλά να περάσεις :clap: :clap: :clap:
εν η καλύτερη μέρα τις βδομάδας και γω κόλλησα στο γραφείο γμτ σαββατοκύριακο γιοk πάλι....εν έχει θάλασσα :x :x :x :x :x :?
Εγώ επηα, οι σορκοι εν ηρταν όμως… τέλοσπάντων επροσκολιστικαμεν πας τους σκαρους…
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

Φιλέ να σε καλά… ο σκοπός είναι η βουτιά και η αποτοξίνωση, που προσφέρει, από την καθημερινότητα, αν βγει και κάνα ψαρί καλώς…
I live my life a breath at a time

freediver45+
Posts: 1
Joined: Thu Dec 10, 2009 5:35 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by freediver45+ »

απαντώ στον admin:

Πρώτον, καλο θα ηταν να μην αναφερεσαι με τετοιους χαρακτηρισμους (γκομενα) σε ατομα που δε γνωριζεις, ειδικα οταν προκειται για την αρραβωνιαστικια του παγκοσμιου πρωταθλητη.
Δευτερον, θα συμφωνησω με το barracuda, σχετικα με τον τροπο διεξαγωγης των αγωνων και τα μετρα που πρεπει να λαμβανονται. Οι αγωνες πρεπει να πληρουν ολα τα κριτηρια και τις προυποθεσεις οπως ακριβως τους αρμοζει.
Τελος, αυτο που πρεπει να μας ενδιαφερει ειναι να γινουν οι αγωνες καλυτεροι για να αποκτησουν την αιγλη που τους αξιζει.
Σαν παλαιοτερος θα σου δωσω μια φιλικη συμβουλη: "Γραφε μονο όσα με βεβαιότητα γνωρίζεις, μονο όσα βλέπεις και έχεις ζησει και οχι όσα άκουσες ή καποιος, καπου, καποτε, σου ανεφερε..."

Φιλικα απο Κρητη

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by freediver33 »

Εγώ θα πώ κάτι άλλο....... γιατί δεν βάζουμε τα ονόματα μας να ξέρουμε με ποιους μιλαμε και με τι έχουμε να κάνουμε....??? Αυτή η κωμοδία πρέπει να σταματήσει επιτέλους...... σηκώστε τα σώβρακα σας και μιλάτε αντρίκια...... Όσο για το Champions Leage προσωπικά ένα έχω να πω....... ήταν όλα μαύρα και γέρημα. Από που να ξεκινήσω και που να σταματήσω δεν ξέρω..... Και όποιος θέλει να του πω να με πάρει τηλέφωνο..... Νικόλας Νικολάου 99 580901.
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by freediver33 »

Α συγνώμη................... αφιερωμένη στον Ναδιώτη Κ. ......................... -42μ ---- 2΄19΄΄χρόνος βουτιάς ----9456γρ βάρος
Βαρκάρης σε κατάσταση υποθερμίας --- Δώρος ...... χεχεχεεχεεεεεχεχεχε..... ( το ψάρι χρειάστηκε 2 βουτιές )......

Καλές γιορτές σε όλους σας
Attachments
Δώρος
Δώρος
.JPG (207.37 KiB) Viewed 4641 times
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by AggelosLRK »

Ωραια η μαριδουα σου :mrgreen: :clap: :clap:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by admin »

Άρρωστε ..................... :D :D

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

admin wrote:Άρρωστε ..................... :D :D
+1
Μπραβο φιλε μου... Μυριζομαι Ψαροσουπα;
I live my life a breath at a time

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by freediver33 »

Όταν βάλεις το όνομα σου τότε να με πιάνεις στο στόμα σου. Εγώ παίρνω θέση με την μούρη μου ακάλυπτη. Ρώτησε τους να σου πουν..... εκτός και αν δεν βρίσκονταν εκεί μαζί μου.
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by admin »

freediver45+ wrote:απαντώ στον admin:

Πρώτον, καλο θα ηταν να μην αναφερεσαι με τετοιους χαρακτηρισμους (γκομενα) σε ατομα που δε γνωριζεις, ειδικα οταν προκειται για την αρραβωνιαστικια του παγκοσμιου πρωταθλητη.
Δευτερον, θα συμφωνησω με το barracuda, σχετικα με τον τροπο διεξαγωγης των αγωνων και τα μετρα που πρεπει να λαμβανονται. Οι αγωνες πρεπει να πληρουν ολα τα κριτηρια και τις προυποθεσεις οπως ακριβως τους αρμοζει.
Τελος, αυτο που πρεπει να μας ενδιαφερει ειναι να γινουν οι αγωνες καλυτεροι για να αποκτησουν την αιγλη που τους αξιζει.
Σαν παλαιοτερος θα σου δωσω μια φιλικη συμβουλη: "Γραφε μονο όσα με βεβαιότητα γνωρίζεις, μονο όσα βλέπεις και έχεις ζησει και οχι όσα άκουσες ή καποιος, καπου, καποτε, σου ανεφερε..."

Φιλικα απο Κρητη
Δέν το ήξερα ότι έχει φτάσει και στην Κρήτη η φήμη μας :shock: :shock: :shock: Η αν κάποιοι πιστεύουν ότι τρώμε κουτόχορτο.
Είμουν σίγουρος ότι θα συμφωνούσες με τον barracuda και δεύτερο συγνώμη δέν το γνώριζα ότι είχε αρραβωνιαστεί την κοπέλα ο Σιδέρης (ακόμη χειρότερο για την αξιοπιστεία του αγώνα)

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by admin »

barracuda wrote:
admin wrote:Άρρωστε ..................... :D :D
Γιατί εσύ δεν μου φαίνεσαι πολύ καλά!!!!!!
Θέλεις να μας πείς κάτι, ποιός είσαι εσύ που θα με κρίνεις εμένα και γιατί επεμβαίνεις στην συζήτηση μου με κάποιον άλλο ο οποίος τυγχάνει να είναι γνωστός και έχουμε εδώ και 3 χρόνια καθιερωμένο το αλληλοπείραγμα. έχεις πεταχτεί σαν αλεξιπτοτιστής να μας υποδείξης με το έτσι θέλω ποιός είναι ο σωστός και ποιός ο λάθος. Καομποιλίκια και μ..... μην πουλάς εδώ μέσα γιατί ένα πράγμα που δέν ανέχομαι είναι τους ψευτόμαγκες που κρύβονται πίσω απο ένα Nick name για να προβάλουν τα συμφέροντα τους. Το φόρουμ το έχουμε εδω και χρόνια για να μπαίνουμε μέσα και να ξεφεύγουμε απο το σκόρσο και την ρουτίνα της καθημερινότητας. Εδώ μέσα υπάρχουν παιδιά που ενημερώνονται που δέχονται συμβουλές απο πιο παλιούς που εποικινωνούν εποικοδομητικά. Το φόρουμ στάθηκε η αφορμή για να δημιουργηθούν φιλίες και να καλλιεργηθεί αλιευτική συνείδηση. Κάποιοι ΄μπαίνουν σαν αλεξιπτιτιστές απλά και μόνο για να προκαλέσουν και να ενοχλήσουν. Πράγμα που είναι και ενοχλητικό και κουραστικό για τα άλλα μέλη . Για αυτό σου εισηγούμε πρίν γράφεις και πρίν βάζεις φώτο να το διπλοσκέφτεσαι. Κάποια γεγονότα και κάποια πράγματα είναι οφθαλμοφανέστατα και κάποιοι μηχανισμοι τους οποίους διαθέτει το φόρουμ μοπυ επιτρέπει να βλέπω και πράγματα (ip - server) που κάποιοι άλλοι δέν βλέπουν . Έτσι για να μην ανοίξουν οι ασκοί του αιόλου και πάρει αρκετούς το κολάνι ' κάτσε την μάππα κάτω'' εδώ μέσα είστε απλά φιλοξενούμενοι στον δικό μας χώρο ξεκινήστε να συμπεριφέρεστε σαν φιλοξενούμενοι αλλιώς μην μπαίνεται στον κόπο να ενοχλείται.

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by AggelosLRK »

αν ειχατε και @@ να καταγγελετε επωνυμα θα ηταν καλα

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”