"Περί ανεμων και Yδάτων"

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

Vintage wrote:Πω πω κάποιον πάτησαν στην ουρα :mrgreen:
Τι έγινε ρε φιλε και φωνάζεις? Τι σου έθιξαν? Έθιξαν άδικος άτομα και καταστάσεις που σε αφορούν?
Σου έκαναν παρατήρηση για πράγματα που έχεις διαδώσει?

Αντρίκεια βγήκαν να διαψεύσουν κάποια παράγματα αυτοί που θα έπρεπε? Αυτοί που λένε ''XMMM όλα καλά πάμε για μπίρες''

Καλημέρα παίδες

Που λες... Παίρνει ο Τοτός την γκόμενα του στο τηλέφωνο και τις λέει
-Eλα το βραδυ απτό σπίτι και δεν θάναι κανένας
Πάει το βραδυ το κορίτσι στο σπίτι του.... και πραγματικά δεν ήταν κανένας εκεί :)
Έτσι πολλά ευγενικά ΕΠΡΗΣΕΤΕ ΜΑΣ ΤΑ!!!, τζε συ τζε ο baracudda-psaragrk-εχω.χίλλια.nicknames.αλλά.όνομα.κολόνω.να.πω.

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

barracuda wrote:Δεν διαφωνώ καθόλου μαζί σου !!!!
Αλα ο κύριος Νικόλας Νικολάου μπήκε στην συζήτηση κανένας δεν ήχε αναφερθεί σε αυτόν !!!!!!!
Συγνώμη δεν γνώριζα πώς οίνε ο νομικός σύμβουλος σου η ο εκπρόσωπος σου !!!!!
Εάν διάβασες προσεκτικά Καομποιλίκια και μαγκιές δεν έχω κάνη για κανένα !!!!
Αναφέρθηκα μόνο για τις ατέλειες του αγώνα !!!!!
Προσωπικά για εμένα ο κύριος Νικόλας Νικολάου άδικα δεκτικέ την ποινή !!!!!
Και αυτό ήτανε μέσα στα αρνητικά!!!
Πες μας και το όνομα σου ρε Λεβέντη. Τζε αν θέλεις να ανήκεις σε τούτην την κοινότητα κόπιασε να σε γνωρίσουμε που κοντά. Είσαι πίσω που μιαν οθόνη τζε όι μόνο λέεις τζε κατηγορείς ασύστολα αλλά τις περισσότερες φορές δεν έχεις καν ιδέα πιον κατηγορείς.

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

Vintage wrote:
AggelosLRK wrote:αν ειχατε και @@ να καταγγελετε επωνυμα θα ηταν καλα
δεν καταγγέλνω τίποτα ρε παιδιά.. :oops: :oops: :oops: .. εγώ φρόνιμος έγινα.. :pray: ......
λέω και ανέκδοτα να γελάμε και λίγο :dance: :dance:

και συγγνώμη για το πρήξιμο... θα το προσέχω και αυτό :wink:
Vintage υπάρχουν και όρια και το κάθε πράμα στην ώρα του. Ξέρεις τι μου θυμίζετε εσείς η θκιο? Του χούλιγκανς που βάλλουν μια κουκούλλα τζε μπένουν σε μια κοινότητα τζε τρομοκρατούν την. Τρομοκρατία δεν είναι μόνο να σπάζεις βιτρίνες, είναι και οι ανυπόσταστες κατηγορίες και το σπάσιμο νέυρων που εσείς κάμνετε συστηματικά με ειρωνίες κ.τ.λ.

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

barracuda, Vintage, GET A LIFE...
ΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ;;;;
I live my life a breath at a time

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

barracuda wrote:
MariosK wrote:
barracuda wrote:Δεν διαφωνώ καθόλου μαζί σου !!!!
Αλα ο κύριος Νικόλας Νικολάου μπήκε στην συζήτηση κανένας δεν ήχε αναφερθεί σε αυτόν !!!!!!!
Συγνώμη δεν γνώριζα πώς οίνε ο νομικός σύμβουλος σου η ο εκπρόσωπος σου !!!!!
Εάν διάβασες προσεκτικά Καομποιλίκια και μαγκιές δεν έχω κάνη για κανένα !!!!
Αναφέρθηκα μόνο για τις ατέλειες του αγώνα !!!!!
Προσωπικά για εμένα ο κύριος Νικόλας Νικολάου άδικα δεκτικέ την ποινή !!!!!
Και αυτό ήτανε μέσα στα αρνητικά!!!
Πες μας και το όνομα σου ρε Λεβέντη. Τζε αν θέλεις να ανήκεις σε τούτην την κοινότητα κόπιασε να σε γνωρίσουμε που κοντά. Είσαι πίσω που μιαν οθόνη τζε όι μόνο λέεις τζε κατηγορείς ασύστολα αλλά τις περισσότερες φορές δεν έχεις καν ιδέα πιον κατηγορείς.
Εάν με γνωρίσεις θα κεράσεις κανένα ουίσκι !!! :D
Θα σε κεράσω ότι θέλεις.

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

ΠΑΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΝΝ
I live my life a breath at a time

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

Αν εσείς οι δύο πράγματι θέλετε να μπείτε σε τούτη την "παρέα" τότε η ευκαιρία σας θα είναι στην συνάντηση-πάρτυ που θα γίνει τον Γενάρη. Ελάτε να σας γνωρίσουμε τζε που κοντά τζε να δείτε τζε εσείς με ποιους μιλάτε.

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

c.nadiotis wrote:ΠΑΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΝΝ
Τζε εν βολεύκουν καθόλου στο ψάρεμα τζίνα τα γέριμα :lol:.

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by c.nadiotis »

MariosK wrote:Αν εσείς οι δύο πράγματι θέλετε να μπείτε σε τούτη την "παρέα" τότε η ευκαιρία σας θα είναι στην συνάντηση-πάρτυ που θα γίνει τον Γενάρη. Ελάτε να σας γνωρίσουμε τζε που κοντά τζε να δείτε τζε εσείς με ποιους μιλάτε.
εν να φορισουμεν ταπελλουες με τα nick μας ;;;
I live my life a breath at a time

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by konstantinos kalogir »

c.nadiotis wrote:
MariosK wrote:Αν εσείς οι δύο πράγματι θέλετε να μπείτε σε τούτη την "παρέα" τότε η ευκαιρία σας θα είναι στην συνάντηση-πάρτυ που θα γίνει τον Γενάρη. Ελάτε να σας γνωρίσουμε τζε που κοντά τζε να δείτε τζε εσείς με ποιους μιλάτε.
εν να φορισουμεν ταπελλουες με τα nick μας ;;;
Καππελούθκια, όποιος ένεχει να μεν έρτει.....

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

Vintage wrote:Να σοβαρευτούμε και λίγο?

Δεν έχω ενοχλήσει ποτε και κανένα θέμα το οποιο δεν με αφορά.
Θέματα τα οποια με αφορούν εκφέρω την δικη μου γνώμη και ναι κάποιες φορες γίνομαι έντονος σε αυτές...
Αν όντως ήμουν τόσο ενοχλητικός σε σας και στα υπόλοιπα μελόι του forum γιατί δεν σηκώσατε μια φορα το τηλ να μου πείτε ρε φιλε κόψε τις M@L@ΚΙΕΣ?
Μήπως αυτά που λέω δεν είναι αρλούμπες και σας βρίσκουν σύμφωνους? και απλά δεν μπορείτε να τα πείτε φανερά?
Η μήπως για χάρι...συζήτησις έρχεστε απλά σε αντιπαράθεση με μένα?
Θα χάρw πολύ αν πάρw μια απάντηση στα ερωτήματα μου και ελπίζω στο ίδιο ύφος
Χωρίς χαραχτηρισμούς ειρωνείες και επίθετα

Ευχάριστο εκ τον προτερων
Vintage.
Καταρχήν δεν ξέρουμεν ποιος είσαι για να σε πάρω τηλέφωνο, εγώ προσωπικά τουλάχιστο, αλλά αν θέλεις να είσαι δίκαιος πες δαμέ δημόσια πόσες φορές σας επροσέγγισα με προσωπικά μηνύματα, και σένα και τον barracuda?

@c.nadioti: Δεν χρειαζόμαστε ταπέλλες, τζίνος που έχει το θάρος της γνώμης του και νιώθει καλά με τον εαυτό του θα πάει να συστηθεί που μόνος του.

@barracuda: Τόπους για καθετή ακόμα δεν ξέρω γιατί είμαι πολλά καινούργιος στα κόλπα της βάρκας. Στείλε μου μήνυμα όμως τζε πάμε όποτε θέλεις είτε με την δική σου στην Λάρνακα είτε με την δική μου στην Πάφο. Κάτι θα κάμουμε.

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by MariosK »

Μα αφού δεν σε ξέρω, δεν έχω το τηλέφωνο σου, πως να σε πιάσω τηλέφωνο? Τι εννοείς ότι δεν το σχολιάζεις το ότι δεν σε γνωρίζω? :confusion-seeingstars: :confusion-shrug: . Για τα μηνύματα περισσότερο αναφέρετουν στον barracuda γιατί εσύ μετά τα δύο μηνύματα που σου έστειλα απλά με αγνόησες, δεν μου απάντησες ποττέ στο τελευταίο, αλλά δεν συνέχισες ούτε στο φόρουμ.

Παιθκιά παραιτούμε που τούτην την συζήτηση γιατί πάντα καταλήγει στο να φάει κάποιος ban τζε είναι το τελευταίο πράμα που θέλω. Αν θέλετε να μου πείτε κάτι άλλο τότε ελάτε προσωπικά ή με p.m. Όσο για τις κατηγορίες προς τους αγώνες, τους συνδέσμους και τα άλλα μέλη. Πείτε τα μια φορά, αλλά μέσα που το φόρουμ δεν κερδίζεται κάτι. Πιένεται τζιαμέ μπροστά τους και πέστε τους τα, τζε στην τελική όπως είπαμεν πολλές φορές τζε κάποιος το ξαναεπανέλαβε, αναλάβετε εσείς τα ινία των συνδέσμου αν νομίζεται ότι κάτι δεν πάει καλά.

Καλή συνέχεια.

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by admin »

[quote="Vintage"]Να σοβαρευτούμε και λίγο?

Δεν έχω ενοχλήσει ποτε και κανένα θέμα το οποιο δεν με αφορά.
Θέματα τα οποια με αφορούν εκφέρω την δικη μου γνώμη και ναι κάποιες φορες γίνομαι έντονος σε αυτές...
Αν όντως ήμουν τόσο ενοχλητικός σε σας και στα υπόλοιπα μελόι του forum γιατί δεν σηκώσατε μια φορα το τηλ να μου πείτε ρε φιλε κόψε τις M@L@ΚΙΕΣ?
Μήπως αυτά που λέω δεν είναι αρλούμπες και σας βρίσκουν σύμφωνους? και απλά δεν μπορείτε να τα πείτε φανερά?
Η μήπως για χάρι...συζήτησις έρχεστε απλά σε αντιπαράθεση με μένα?
Θα χάρw πολύ αν πάρw μια απάντηση στα ερωτήματα μου και ελπίζω στο ίδιο ύφος
Χωρίς χαραχτηρισμούς ειρωνείες και επίθετα

Ευχάριστο εκ τον προτερων

Φίλε στο φόρουμ αυτό έχουν λεχθεί θέματα πολύ πιο σοβαρά απο τους αγώνες ψαροντούφεκου αλλά μετά απο κάποιο λογικό χρονικό πλαίσιο που συζητούνται τα μέλη απο μόνα τους αφήνουν την υπόθεση για να μην γίνετε κουραστική. Εδώ με εσένα και 3-4 άλλα μέλη που συμμετέχετε στις συζητήσεις μόνο για συγκεκρινένο θέμα (βλέπε αγώνες -κατηγορώ σφυκκ-και προώθηση κάποιον καταστάσεων)
δέν παύεται απο το να αναφέρεστε κατεπανάληψη στα ίδια και στα ίδια θέματα ξανά και ξανά. Με αποτέλαισμα να γίνεστε και κουραστικοί και να προκαλείται με αυτά που λέτε και γράφετε. Άν γίνεσαι ενοχλητικό και δέν σεβαισε τους χρήστες αυτού του φόρουμ΄δέν χρειάζεται να σηκώσω το τηλέφωνο να σου πώ τίποτα απλά μπορώ να σε διαγράψω μαζί με όλες σου τις δημοσιεύσεις με το πάτημα ενός και μόνο κουμπιού. Εδώ ούτε λαικό δικαστήριο είναι ούτε δημόσιοις χώρος. Το πως γίνετε να ερχόμαστε σε αντιπαράθεση μαζί σου είναι επειδή εσύ και 3-4 άλλοι ουρανοκατέβατοι μπάινεται στο φόρουμ σχεδόν συνενοημένοι για να προωθήσετε το ίδιο θέμα και αυτό εκνευρίζει τα υπόλοιπα μέλη τα οποία μπορούν πολύ έυκολα να αντιληφθούν το παιχνίδι σκοπιμότητας που παιζετε

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: "Περί ανεμων και Yδάτων"

Post by admin »

Vintage wrote:Καλημέρα σας
Αγαπητέ admin πρώτα πρώτα σε ευχάριστο για την φιλοξενία :)
σαν φιλοξενούμενος όμως έχω και δικαιώματα όχι μονο υποχρεώσεις
Δέν χρειάζεται να με ευχαριστήσεις για τίποτε γιατί το side το έκαναν για να βλέπω άτομα μέσα να εποικινωνούν (όχι να τσακώνονται) αυτό και μόνο με ευχαριστεί
Άμα βλέπω τα στραβά και κακός έχοντα δεν μου αρέσει να σωπαίνω όσο θες χρέωσε μου τον "ταπελλα" του ταραχοποιού η και του ''συμφέροντα'
Δέν είπα ούτε να σωπάσεις ούτε σου χρεώνω καμία ταπέλλα απλά αυτό που κάνεις είναι όπως λέει και η παροιμία φταίει ο Γάδαρος και δέρνουμε το σάμα. Ας μην γινόμαστε κουραστικοί και να λέμε τα ίδια πάλι για το τι μπορείτε να κάνετε για να ανατρέψετε κάτι το οποίο δέν σας αρέσει. Στο μονο που σου βρίσκω δίκιο είναι στο ότι κολλάνε τα θέματα...


Και αυτό συμβαίνει ίσος γιατί πολλοί που τα διαβάζουν και τα ξέρουν ότι όντως αυτός ο M....KAS που φωνάζει έχει δίκιο
απλά δεν έχουν το θάρρος να βγούν να τα πουν και μένουν απλά θεατές.
Αυτοί που διαβάζουν και μένουν απλοί θεατές έχουν το δικαίωμα της άποψης και δέν χρειάζεται κάθε τρίς και λίγο να τους προκαλείς για να βγούν να μιλήσουν. Απο την στιγμή που κάποιοι για κάποιους λόγους επέλεξαν να είναι τα συγκεκριμένα άτομα στην θέση αυτή και όχι κάποιοι άλλοι σημαίνει ότι μια ομάδα απο άτομα (πλειοψηφία) συμφώνησε. Αν υπάρχουν και άλλοι πολλοί οι οποίοι δέν μιλούν αυτό είναι δικό τους πρόβλημα και είναι άξιοι της τύχης τους. Kαι ερχόμαστε στο μεγαλύτερο πρόβλημα που φαίνομαι εγώ ο κακός γιατί λογομαχώ με άτομα τα οποια απαντούν χωρίς να γνωρίζουν καταστάσεις και την ακούνε αυτοί χωρίς να φταίνε... Εκείνοι που έρχονται σε σύγκορουση μαζί σας μπορεί να μην ξέρουν τι εννοείτε και τί θέλετε να πείτε αλλά εκνευρίζονται να διαβάζουν τα ίδια και τα ίδια σε ένα χώρο που ο σκοπός του δέν είναι ούτε η προπαγάνδα ούτε ο φανατισμός.

Το πάτημα του κουμπιού άμα μου άξιζε τία μου το έκανες μέχρι τώρα...

Το γεγονός ότι δέν σε έχω αποκλείσει μέχρι τώρα απο το φόρουμ δέν είναι επειδή δέν το αξίζεις αλλά γιατί όταν σου γίνετε κάποια παρατήρηση εσύ συμορφώνεσαι και κινήσαι σε λογικά πλαίσια . ο λόγος όμβως που ανάφερα τον αποκλεισμό δέν είναι για να σου θίξω το θέμα αυτό αλλά για να καταλάβεις ότι εμάς δέν μας ενδιαφέρει το συγκεκριμένο θέμα για να ζητήσουμε επιπλέον πληροφορίες απο εσένα τηλεφωνικός και ότι εάν κάτι δέν συνάβει με την κοινότητα εδώ πολύ απλά το διαγράφουμε

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by gptochos »

χαχαχαχα εκαρτέρουν το ότι ήταν να μιλήσεις και θα χρησιμοποιόυσες το post μου :D Εν πειράζει φίλε αφήνω σε :D

Πρόσεχε που παίζεις μέσα στις τρύπες να μεν σφηνωνεις και να στραβώνεις τις βέρκες σου! Πιάσε εξωλκεά να έχεις πάντα μαζί σου και μεν σιασιάρεις να παίζεις το ψάρι :wink:

Ε κάμνε και κανένα καρτέρι μπας και γλυτώσεις καμιά βέρκα :roll:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

Post Reply

Return to “Ελεύθερη κατάδυση”