που ειναι τα ψαρια?

Post Reply
chrysanthos

που ειναι τα ψαρια?

Post by chrysanthos »

Η κατασταση ειναι απελπιστηκη στα ρηχα σε 4 ψαρεμα ψαρεμα 3-4 ωρων που εκανα τις τελευταιες μερες πηρα μονο δυο οχταποδια 1 κεφαλο μια σαλπα ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ τα ψαρια εξαφανισμενα παντελως τι γινετε? σε αλλους τοπους πιανετε κοπελια ψαρια? η εστω βλεπετε?


υγ εχω μια υποψια για το που πηγαν τα ψαρια επιασεν τα ουλα ο Νικολας Χαρρης :) :) :)

christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by christos nic »

Iσως να φταιει η θεση και η φαση της σεληνης αυτες τις μερες :)

Nikolas Nklou

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by Nikolas Nklou »

christos nic wrote:Iσως να φταιει η θεση και η φαση της σεληνης αυτες τις μερες :)
σε τουτο συμφωνω τζε εγω :D :D επαρατηρησα το που προηγουμενες εξορμησεις που ηταν περιπου η ιδια φαση και θεση σεληνης :D

chrysanthos

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by chrysanthos »

christos nic wrote:Iσως να φταιει η θεση και η φαση της σεληνης αυτες τις μερες :)

δεν ξερω φιλε παντος απο τι διαβασα οι συναγριδσς κυνηγανε πολυ σε ετσι φαση τις σελνηνης :)

christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by christos nic »

:D συμφωνουμε Νικολα..Χρυσανθε πες σοβαρα ειναι αληθεια για τις συναγριδες οτι κυνηγουν σε ετσι φαση της σεληνης??τουλαχιστον να κουρτιστουμε λιο :)

chrysanthos

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by chrysanthos »

κυνηγανε φιλε περιμενετε να το δει κανενας που πιανει βαμπιρ συχνα να το επαλυθευση :) και εγω εν για τουτες που αφιερονω τα ψαρεματα μου και στος τελος προσπαθω να πιασω το μεζε για να μεν φκω αψαρος :lol: :lol: καθε μερα που ειναι καλη η θαλασσα ξυπνω απο τςα χαραματα για να παω να καμω καρτερια για τις κυριες χωρις αποτελεσματα φυσικα μιας και ακομα δνε τις βρηκα δεν ανακαλυψα τοπο που τις βαζει και το σουρουπο επεισης αλλα ακομα τιποτε :(

christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by christos nic »

Ρε φιλε για να το λεεις εδιαβασες το πιστευκω σε..και πολλα καλα καμνεις που τις γυρευκεις αλλα θελουν τους τοπους τους αλλα εν νεν και το ποιο ευκολο πραγμα φυσικα εν να μου πεις εν τουτο το ωραιο τα δυσκολα και να εισαι επιλεκτικος..η συναγριδα στο καρτερι συνηθιζει να πλησιαζει?

chrysanthos

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by chrysanthos »

αμαν ειναι η μερα τους οι συνθηκες καταληλες ο ψαροκυνηγος κρυμμενος καλα στο καρτερι του να ειναι το θερμοκλινες καταληλο θα ερθουν σαν τις γατες αλλα ακομα εγωδεν ειδα συναγριδα σε ψαρεμα μου αλαλ που εν να παει εν να δω και σαζοτην καλα :)

Nikolas Nklou

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by Nikolas Nklou »

chrysanthos wrote:αμαν ειναι η μερα τους οι συνθηκες καταληλες ο ψαροκυνηγος κρυμμενος καλα στο καρτερι του να ειναι το θερμοκλινες καταληλο θα ερθουν σαν τις γατες αλλα ακομα εγωδεν ειδα συναγριδα σε ψαρεμα μου αλαλ που εν να παει εν να δω και σαζοτην καλα :)
ρε Χρυσανθε εν θελω να σε στεναχορησω ρε φιλε μου αλλα ...εννα της ηβρεις?? οξα εννα παθεις οτι επαθες με τον τζεφαλο και να μεν παρεις πρεφα ? :lol: :lol:

christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by christos nic »

chrysanthos wrote:αμαν ειναι η μερα τους οι συνθηκες καταληλες ο ψαροκυνηγος κρυμμενος καλα στο καρτερι του να ειναι το θερμοκλινες καταληλο θα ερθουν σαν τις γατες αλλα ακομα εγωδεν ειδα συναγριδα σε ψαρεμα μου αλαλ που εν να παει εν να δω και σαζοτην καλα :)
Εκουρτιστηκα :D

chrysanthos

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by chrysanthos »

Nikolas Nklou wrote:
chrysanthos wrote:αμαν ειναι η μερα τους οι συνθηκες καταληλες ο ψαροκυνηγος κρυμμενος καλα στο καρτερι του να ειναι το θερμοκλινες καταληλο θα ερθουν σαν τις γατες αλλα ακομα εγωδεν ειδα συναγριδα σε ψαρεμα μου αλαλ που εν να παει εν να δω και σαζοτην καλα :)
ρε Χρυσανθε εν θελω να σε στεναχορησω ρε φιλε μου αλλα ...εννα της ηβρεις?? οξα εννα παθεις οτι επαθες με τον τζεφαλο και να μεν παρεις πρεφα ? :lol: :lol:
ρε φιλε ετην πρωτη εν να σου την αφιερωσω να το θυμασε τουτο :lol: :lol: μακαρι να τις εβρω ρε και εγινε μου εμμονη :) τωρα εχει κανενα μουρμουρο ρε? αξιζει να παω κανενα καστινγ?

Nikolas Nklou

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by Nikolas Nklou »

chrysanthos wrote:
Nikolas Nklou wrote:
chrysanthos wrote:αμαν ειναι η μερα τους οι συνθηκες καταληλες ο ψαροκυνηγος κρυμμενος καλα στο καρτερι του να ειναι το θερμοκλινες καταληλο θα ερθουν σαν τις γατες αλλα ακομα εγωδεν ειδα συναγριδα σε ψαρεμα μου αλαλ που εν να παει εν να δω και σαζοτην καλα :)
ρε Χρυσανθε εν θελω να σε στεναχορησω ρε φιλε μου αλλα ...εννα της ηβρεις?? οξα εννα παθεις οτι επαθες με τον τζεφαλο και να μεν παρεις πρεφα ? :lol: :lol:
ρε φιλε ετην πρωτη εν να σου την αφιερωσω να το θυμασε τουτο :lol: :lol: μακαρι να τις εβρω ρε και εγινε μου εμμονη :) τωρα εχει κανενα μουρμουρο ρε? αξιζει να παω κανενα καστινγ?
θελει τροπο και ωρα σωστη για τους μουρμουρους ρε :D ........... ακομα εννα μου αφιερωσης Μ@*#&α...... :lol: :lol:

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by leonidasss »

Ρωτάτε το Νικολή (Χάρρη) πού είναι οι συναγρίδες, κάτι ξέρει να σας πει... :o

Nikolas Nklou

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by Nikolas Nklou »

leonidasss wrote:Ρωτάτε το Νικολή (Χάρρη) πού είναι οι συναγρίδες, κάτι ξέρει να σας πει... :o
Νικολα εννα αρκεψουμε να υποψιαζομαστε οτι ακκασες τζε τις συναγριδες :lol: :lol:

chrysanthos

Re: που ειναι τα ψαρια?

Post by chrysanthos »

leonidasss wrote:Ρωτάτε το Νικολή (Χάρρη) πού είναι οι συναγρίδες, κάτι ξέρει να σας πει... :o
σιγουρα κατι ξερει ατε να δουμε ποτε εν να ποσταρει και δαμε τις γριδες :)

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”