Εξισωσεις

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Εξισωσεις

Post by paulos charalambous »

orfos wrote:E Παιδκια ε ντζιαιν αναγκη να περιπεζετε εγω ρωτω κατι εσεις περιπεζετε παλε.... :shock: :shock: :shock:
ρε ορφε ακου να δεις πριν να κατεβεις σειρε εναν αυτοματον ...κα8ε 3 μετρα να σειρνεις τζαι εναν αλλα προσεχε οι να σχεσεις πανω σου :lol: :lol: :lol: :lol:
τζαι μεν με αρωτησεις ποσες μπουμπουλιθρες πρειπει να εσχει :lol: :lol: :lol: :lol:

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: Εξισωσεις

Post by orfos »

Ατε παλε περιπεζετε παλε....

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Εξισωσεις

Post by Greg »

το ψαρεμα με τη χρηση χημικων μεσων και αεριων απαγορευεται κοπελλια :naughty:
Esox Lucius

Nikolas Nklou

Re: Εξισωσεις

Post by Nikolas Nklou »

Greg wrote:το ψαρεμα με τη χρηση χημικων μεσων και αεριων απαγορευεται κοπελλια :naughty:
ειδικα φυσικου αεριου :lol: :lol: :lol: :lol:

Costas
Posts: 121
Joined: Sat May 26, 2007 9:10 pm

Re: Εξισωσεις

Post by Costas »

Φιλουι μου μεν τους ακούεις τουτους ούλλους. Αστους να λαλούν πελλάρες.

Το λοιπόν φίλε Ορφέ, δοκίμασα πολλές εξισώσεις εγω. απο τις πιο απλές μεχρι τις πιο πολυπλοκες. Τις πιο διαδεδομένες και ορισμένες μυστικές εξισώσεις που χρησημοποιούσαν οι αρχαίοι Μαγιας. Η κάθε μια έχει την χάρη της. Αναλόγως της περίπτωσης χρησημοποιάς την πιο κατάληλη. Φυσικά έχω μια που πιστευω τεριάζει σε όλες τις περιπτωσεις. Η πιο μυστική εξίσωση των αρχαίων Μάγιας - σου την παραθέτω ακριβώς όπως την εκφράσαν οι ίδιοι χιλιάδες χρόνια πρίν:

4+45$/2*73@1%8^43ΕΑ=#ΔΕ453$&*21!@3ε

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Εξισωσεις

Post by paulos charalambous »

χαχαχαχα εδωκιμασα την τζαι εγω φιλε κωστα αλλα εδυσκολευκουμουν στην αρχη... εσυ εκαταφερες την? φυσικα για τον ορφο που εν εμπειρος εν ψουμουιν του τουτι η εξισωση :D

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Εξισωσεις

Post by leshi cy »

ρε ορφε ρε παρεα γιατι πιανεσε ολαν :D ?
μια παρεα ειμαστε ουλλοι δαμε με τα καλα μασ και καμποσα κακα μασ :roll: :roll: !
εαν βουτας καμια δεκαρκα μετρα γιατι και εγω τοσα παω με το ζορι εννα ρτω να παμε ψαρεμα :mrgreen: :mrgreen: !
εσιη κανενα τοπο καλο ?
...και που τιν αλλη καμνεις μ τζιε νιο8ο ασχιημα ρε παρεα!
εσυ με αποκαλεισ μαριο αλλα το ονομα σου εν μου το λαλεις?
τορα για τισ ε3ισωσεις απλα πιεζισ τι μουτη σου, εν τζιε καμια τεχνη!
...τορα για οσα σου ειπαν τα πεδια εχουν δικιο ι αλι8κια να λεγετε απλοσ ειπαν το πιο επιστημονικα ενα πραμα και πιο αναλητικα τελος παντων με τα αφτερ εφεκτς που ακουισ ,τζιε 3ερο τζιε γιο κουβεντες :ugeek: :ugeek: !
μεν παρεξηγασ τζιε χαλαρα!
φιλικα
μαριος

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: Εξισωσεις

Post by orfos »

leshi cy wrote:ρε ορφε ρε παρεα γιατι πιανεσε ολαν :D ?
μια παρεα ειμαστε ουλλοι δαμε με τα καλα μασ και καμποσα κακα μασ :roll: :roll: !
εαν βουτας καμια δεκαρκα μετρα γιατι και εγω τοσα παω με το ζορι εννα ρτω να παμε ψαρεμα :mrgreen: :mrgreen: !
εσιη κανενα τοπο καλο ?
...και που τιν αλλη καμνεις μ τζιε νιο8ο ασχιημα ρε παρεα!
εσυ με αποκαλεισ μαριο αλλα το ονομα σου εν μου το λαλεις?
τορα για τισ ε3ισωσεις απλα πιεζισ τι μουτη σου, εν τζιε καμια τεχνη!
...τορα για οσα σου ειπαν τα πεδια εχουν δικιο ι αλι8κια να λεγετε απλοσ ειπαν το πιο επιστημονικα ενα πραμα και πιο αναλητικα τελος παντων με τα αφτερ εφεκτς που ακουισ ,τζιε 3ερο τζιε γιο κουβεντες :ugeek: :ugeek: !
μεν παρεξηγασ τζιε χαλαρα!
φιλικα
μαριος
Εν παρεξηγω φιλε Μαριε απλως ενταξει επιαστηκα λλιο σαν την μουττη του δκιοσμη :lol: :lol:
Με φοασε επαρεξηγω κανενα ρε παρεα!

Nikolas Nklou

Re: Εξισωσεις

Post by Nikolas Nklou »

ενταξει ρε 'ορφε' κανει πιον με τουτη την μυστικοπαθεια,κανει ρε φιλε...πε μας το ονομα σου για να μεν αναφερωμαστε σε εναν 'ορφο'
παντα φιλικα :D :D

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Εξισωσεις

Post by paulos charalambous »

nikolasarkaka wrote:ενταξει ρε 'ορφε' κανει πιον με τουτη την μυστικοπαθεια,κανει ρε φιλε...πε μας το ονομα σου για να μεν αναφερωμαστε σε εναν 'ορφο'
παντα φιλικα :D :D
:text-+1:

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”