Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

geosub wrote::angry-screaming: :angry-screaming: :angry-screaming: :angry-screaming: :angry-screaming:
Εννα σπασω αλλο λιον.Εν αντεχω.

Πε πεθκια ιντα βαθη λοαρκαζετε να πεξετε?
Εγω παντος εννα πεξω το πολλην ωσ τα 10 γιατι τους τελευταιους 4 μηνες επιενναμεν μονο στα λαυρακια(λαμπρον να μασ καψει)τζαι το ρολοιν εγραψεν 5.6μετρα. :lol: :lol: :lol:
Τζαι ουλλον τον μαιν εν εκοντεψαμεν καν του νερου(δουλιες-σπιτι)Ηταν να καμω τζιε προπονησην ταχα μου. :D
Το εννα πεξετε μεν το παρεξηγατε.Αφου εν για να πεξουμεν πλιτσ πλατσ που παμεν εννε? :whistle:
Ίσως η πιο δύσκολη ερώτηση να απαντήσω αυτή τη στιγμή…. Θα ξέρω την Δευτέρα μετά το test drive της μουττης
I live my life a breath at a time

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by geosub »

Εσυ εννα καμεις καλο τεστ ντραιβ παντως την κυριακη.Εγω εν μπορω να παω γ@@@@@@.Υποχρεωσεις.

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by chrysanthos9 »

φιλε Ροδο κοπιασε παντος Τεςταρτη δινω εξετασεις το πρωι και πιο μετα βουτια
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

Α μανα μου μανα μου μανα μου..... 3 Κ.Π.Ψ.
I live my life a breath at a time

Rodos
Posts: 71
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:02 pm

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by Rodos »

Φιλε Χρυσανθε ,παρεμε τηλεφονο να κουβεντιασουμε , το τηλ μοθ ει ναι 96673355, να κανονισουμε οποτε θελεις να παμεν ψαρεμα ,αλλα πρωτα πρωτα να τελιωσεις με τις εξετασαεις σου τζε μετα εσχεις ουλο το καλοκαιρι :D

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

c.nadiotis wrote:Λοιπόν κοπέλια, τα ψέματα τελείωσαν, 5 και ποψε και την Τρίτη έγραψα άδεια... οι συνήθεις ύποπτοι κωλύονται και είμαι στο ψάξιμο για παρέα την επίσημη πρώτη της σεζόν, 40+ μέρες στεγνός μετά την εγχείριση, test drive :dance: την Κυριακή στο Ζηνοβία και αν είμαστε καλά, την Τρίτη βουρρρρ ψαροντουφεκοοοοοοο. Αν έχει και άλλους αθκιασερους κανονίζουμε να πάμε παρέα....
Η ομάδα εν σχεδόν έτοιμη… εν να πάμε μακρά αλλά εν να περάσουμε ωραία!!! Αν φκει και τίποτε, ε ρε γλέντια!!! :clap: :dance: :clap: :dance: :clap: :dance:

2 Κ.Π.Ψ
I live my life a breath at a time

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by chrysanthos9 »

ok φιλε Ροδο κανονιζουμε το καλοκαιρι
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by admin »

chrysanthos9 wrote:ok φιλε Ροδο κανονιζουμε το καλοκαιρι
Παφιτούθκια μου υπόσχομε σας Ιούνιο θα κοτσάρο την βάρκα και θα έρτω να πάμε μια εξόρμηση αποκλειστικά για κουρκούνα και σκάρο Ακάμα . Ατε ετοιμαστείτε :wink:

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by paulos charalambous »

Ζηλευκω σας ρε κοπελια.. μπενει ο ιουνης οπου τζε να σαι.. εν να παενεται ουλλοι ψαρεμμα τζε εμεις να λυουμε εξετασεις !! :doh:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

admin wrote:
chrysanthos9 wrote:ok φιλε Ροδο κανονιζουμε το καλοκαιρι
Παφιτούθκια μου υπόσχομε σας Ιούνιο θα κοτσάρο την βάρκα και θα έρτω να πάμε μια εξόρμηση αποκλειστικά για κουρκούνα και σκάρο Ακάμα . Ατε ετοιμαστείτε :wink:
εν να με παρεις και εμενα?
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

Αγαπητοί φίλοι και συνάδελφοι ψαροκυνηγοι, είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι η εγχείριση στραβού ρινικού διαφράγματος και καυστιριασμού ρινικών κογχών στην οποία υποβλήθηκα πριν σαράντα μέρες έχει επιτύχει πλήρως :dance: . Η δόκιμη έγινε σήμερα στο ναυάγιο Ζηνοβία, στην εκδρομή της AIDA. Ευχαριστώ τους φίλους Πανικό, Νικόλα και Γιώργο που μου παρείχαν την ασφάλεια για να πραγματοποιήσω τις βουτιές μου. :text-thankyoublue:


Παρεπιπτόντος 1ΚΠΨ
Attachments
30052010 small.jpg
30052010 small.jpg (535.27 KiB) Viewed 4053 times
I live my life a breath at a time

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by Panayiotis3 »

Μπραβο ρε φιλε!!!!! :clap: :clap: :clap:
Ατε και κανενα ψαρι μεθαυριο και εισαι πομπα!!!!! :D :D :D

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by chrysanthos9 »

επιτελους εν να βουτισουμε και θα καμω ντου με το 60αρι τους σορκους μες τις τριπες
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

chrysanthos9 wrote:επιτελους εν να βουτισουμε και θα καμω ντου με το 60αρι τους σορκους μες τις τριπες
Να τους δοκεις πας την κκελε :clap:
I live my life a breath at a time

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by freediver33 »

΄΄διάλεξες το ωραιότερο άθλημα αλλά συνάμα και το πιο επικίνδυνο΄΄ ...................Κώστα την λέξη ΄΄επικύνδυνο΄΄ δεν την χρησιμοποιούμε στην ελεύθερη κατάδυση.... ΄΄ακραίο΄΄ είναι η λέξη που έψαχνες..... όσο για το κλάμα.... κανεί........... εν σε φελά......χααχαχαχαχα..... τα 29 μέτρα τα έκανες σήμερα..... άντε καλό καλοκαίρι σε όλους με καλή υγεια και ασφαλείς βουτιές ......
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”