Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

Λοιπόν κοπέλια, τα ψέματα τελείωσαν, 5 και ποψε και την Τρίτη έγραψα άδεια... οι συνήθεις ύποπτοι κωλύονται και είμαι στο ψάξιμο για παρέα την επίσημη πρώτη της σεζόν, 40+ μέρες στεγνός μετά την εγχείριση, test drive :dance: την Κυριακή στο Ζηνοβία και αν είμαστε καλά, την Τρίτη βουρρρρ ψαροντουφεκοοοοοοο. Αν έχει και άλλους αθκιασερους κανονίζουμε να πάμε παρέα....
I live my life a breath at a time

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by nicolas theocharous »

c.nadiotis wrote:Λοιπόν κοπέλια, τα ψέματα τελείωσαν, 5 και ποψε και την Τρίτη έγραψα άδεια... οι συνήθεις ύποπτοι κωλύονται και είμαι στο ψάξιμο για παρέα την επίσημη πρώτη της σεζόν, 40+ μέρες στεγνός μετά την εγχείριση, test drive :dance: την Κυριακή στο Ζηνοβία και αν είμαστε καλά, την Τρίτη βουρρρρ ψαροντουφεκοοοοοοο. Αν έχει και άλλους αθκιασερους κανονίζουμε να πάμε παρέα....
αν ηταν για casting η για spinning ρε φιλε πολυ ευχαριστως να ερκουμουν εγω αλλα δυστυχως παστο ψαροτουφεκκο ειμαι λιο ατζιαμης :lol: :lol:

καλη ψαρια παντως

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

Τώρα που μου είπες καλή ψαριά ρε Νικόλα εν σίγουρα μόνος μου που να πάω :lol: :lol: :lol: :lol: …. 4 και ποψε :dance:
I live my life a breath at a time

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by hdemetris »

Επιτέλους :violence-pistoldouble:
Θα σου έλεγα να πάμε μαζί ρε φίλε αλλά μέχρι να σχολάσω και να έρθω στις περιοχές σου θα σε καθυστερήσω.
Θα πάω κανένα μοναχικό στο Ξυλοφάου. Γιώρκο και όποιος άλλος γουστάρει ας κοπιάσει.
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by Giorkos »

c.nadiotis wrote:Τώρα που μου είπες καλή ψαριά ρε Νικόλα εν σίγουρα μόνος μου που να πάω :lol: :lol: :lol: :lol: …. 4 και ποψε :dance:
:lol:

1η Ιούνη αν τα καταφέρω θα πάω κανένα δύωρο το απόγευμα...

ήταν να πάρω την μούτη μου εγώ εχτές για δοκιμή αλλά επήα ΙΚΕΑ ...

η αριστερή πλευρά πάντως στην ξηρά πετά....η δεξιά θέλει προσπάθεια αλλά εν πειράζει...
πως τα πάει η μούττη σου εσένα προς το παρών ?
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

Φιλέ μου η μουττι μου εν μια χαρά, έξω που το νερό πετά!!!! Μες το νερό εν να δούμε την Κυριακή
I live my life a breath at a time

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by NIKOLAS HARRIS »

ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ τρίτη εν αξιζει να παω αλοπως...

αφου εννα ισιωσετε ουλλοι τα ψαρκα εννα γινουν με το λαομα :D

παντως με τη μουττη σας να το πατε με το μαλακο θελει πολλυ καιρο να κλεισει η πληγη και να φυγουν τα ξεραμενα.

αν η σαλπιγγα σας δουλευει καλα θα ειστε οκ

αν η σαλπιγγα δυσλειτουργει οπως η δικη μου τοτε δεν υπαρχει σωτηρια δυστυχως

οι επιστημονες δεν βρηκαν ακομη τροπο να φτιαχνουν την ευσταχιανη και μεχρι τοτε θα τυρρανιομαστε!!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

Εν φοάσαι που μας Νικόλα… οστι να σε φτάσουμε έχουμε ψωμιά να φάμε….. Η Σάλπιγγες μου ευτυχώς εν οπός την πομπαν… πέρασα και μιαν ωτίτιδα άμεσος μετά την εγχείριση και είδα τον χάρο τσίρο που το άγχος μου μέχρι να καθαρίσει το αφτί αλλά ευτυχώς όλα καλά… Βάθος όμως ακόμα, μέχρι τα 6 ήπια πριν καμία εβδομάδα…. Αναμονή μέχρι την Κυριακή…..
I live my life a breath at a time

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by Panayiotis3 »

Καλη αναρρωση παιδια! Εγω την Τρητη μετα τις εξετασεις (μαθητης ακομα) θα φυγω για μια εξορμηση στο Ζυγι.

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by chrysanthos9 »

Επιτελους θα βουτησουμε 30 μερες χωρις ψτ. Αλλα οι βουτιες το απαγορευμενο αυτο μηνα αφθονες για αναγνωρηση ψαροτοπων και για την κινηση ψαριων δλδ την Τριτη εν θα παω στα τυφλα :D
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

chrysanthos9 wrote:Επιτελους θα βουτησουμε 30 μερες χωρις ψτ. Αλλα οι βουτιες το απαγορευμενο αυτο μηνα αφθονες για αναγνωρηση ψαροτοπων και για την κινηση ψαριων δλδ την Τριτη εν θα παω στα τυφλα :D
Είσαι ωραίος Χρύσανθε... προσοχή μονό, πρώτα η ασφάλεια, απευθύνομαι και στον Παναγιώτη, καλωσόρισες στην παρέα μας, διάλεξες το ωραιότερο άθλημα αλλά συνάμα και το πιο επικίνδυνο, ψάξε, διάβασε και μαθέ όσα μπορείς σχετικά με την ασφάλεια στο υποβρύχιο κυνήγι. Καλή Αρχή
I live my life a breath at a time

Rodos
Posts: 71
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:02 pm

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by Rodos »

Παντοσ ,καρτερουμεν ποσ τζε ποσ να ερτει η Τρητη ,εσχει 2 μερεσ Παφω εν λαντα θοροτην τζε εν σιουρκαζουμε .Καρτερο τισ τελευτεα εξαρτηματα για να στισουμεν τα οπλα τελια , τζε μαακρι να εν καλι η θαλασσα , ΤΖΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕΝ ΥΓΙΑ ,ατε κατι λιεις εμηναν .Χρυσανθε , τιν τεταρτι θα ερτοσ στις περιοχεσ σου εχο κατι σιτζιους δημενους τζε κατι σαργους να παο να πιο κανενα καφε μαζει τους :wink: :wink:

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by Panayiotis3 »

c.nadiotis wrote:Είσαι ωραίος Χρύσανθε... προσοχή μονό, πρώτα η ασφάλεια, απευθύνομαι και στον Παναγιώτη, καλωσόρισες στην παρέα μας, διάλεξες το ωραιότερο άθλημα αλλά συνάμα και το πιο επικίνδυνο, ψάξε, διάβασε και μαθέ όσα μπορείς σχετικά με την ασφάλεια στο υποβρύχιο κυνήγι. Καλή Αρχή
Ειπαμεν οτι ειμαστε νεοι στο χωρο αλλα οι και τοσο. Στο νερο ειμαι 4 φορες την εβδομαδα (σε πισινα βαθους 5 μετρων στο Λελλο Λευκωσια) για προπονηση waterpolo και με το ψτ ασχολουμαι αρκετο καιρο αλλα πιο εντατικα και εξειδικευμενα τους τελευταιους 4-5 μηνες. Και με ενα σχολειο ελ.κατ. 2 επιπεδου τωρα τον ιουνη θα ειμαστε πομπα!!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

Μπραβο, ετσι πρεπει, σωστα και ασφαλισμενα
I live my life a breath at a time

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by geosub »

:angry-screaming: :angry-screaming: :angry-screaming: :angry-screaming: :angry-screaming:
Εννα σπασω αλλο λιον.Εν αντεχω.

Πε πεθκια ιντα βαθη λοαρκαζετε να πεξετε?
Εγω παντος εννα πεξω το πολλην ωσ τα 10 γιατι τους τελευταιους 4 μηνες επιενναμεν μονο στα λαυρακια(λαμπρον να μασ καψει)τζαι το ρολοιν εγραψεν 5.6μετρα. :lol: :lol: :lol:
Τζαι ουλλον τον μαιν εν εκοντεψαμεν καν του νερου(δουλιες-σπιτι)Ηταν να καμω τζιε προπονησην ταχα μου. :D
Το εννα πεξετε μεν το παρεξηγατε.Αφου εν για να πεξουμεν πλιτσ πλατσ που παμεν εννε? :whistle:

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”