Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

Έχεις δίκαιο ρε Νικόλα, έσυρα πολύ ‘κλάμα’ τον τελευταίο καιρό… δικαιολογημένα πιστεύω γιατί πέρασα μιαν περίοδο περίπου τρεις εβδομάδες μετά την επέμβαση που ήμουν φουλ μπουκωμένος και με το μέσο αφτί γεμάτο υγρό, άγγιξα την κατάθλιψη… Αλλά τέλος καλό όλα καλά… καλές και ασφαλισμένες βουτιές σε όλους μας και καλό καλοκαίρι.

Υ.Γ. Ευχαριστώ και για τις συμβουλές σου σήμερα και για το κατσάδιασμα που δικαιολογημένα μου έκανες, πάντα καλοδεχούμενα!!!
:clap:
I live my life a breath at a time

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by admin »

c.nadiotis wrote:
admin wrote:
chrysanthos9 wrote:ok φιλε Ροδο κανονιζουμε το καλοκαιρι
Παφιτούθκια μου υπόσχομε σας Ιούνιο θα κοτσάρο την βάρκα και θα έρτω να πάμε μια εξόρμηση αποκλειστικά για κουρκούνα και σκάρο Ακάμα . Ατε ετοιμαστείτε :wink:
εν να με παρεις και εμενα?
οϊ εσύ είσαι 'βαθύς' εμείς πάμε ξέβαθα- σχλάνγκ..........---να σου γυρίζει :lol: :lol: :lol:

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by NIKOLAS HARRIS »

εφτασεν η πολυποθητη τουτη ωρα παιδες!!!!

καλες βουτες να εχουμε καλη σεζον και πολλα σ...α στις βεργες μας. (μη ματιαστουμεν)

παντα με φειδω και με ομορφη διαθεση για να μας δινει η γαλανη πάντα! :violin:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

admin wrote:
c.nadiotis wrote:
admin wrote: Παφιτούθκια μου υπόσχομε σας Ιούνιο θα κοτσάρο την βάρκα και θα έρτω να πάμε μια εξόρμηση αποκλειστικά για κουρκούνα και σκάρο Ακάμα . Ατε ετοιμαστείτε :wink:
εν να με παρεις και εμενα?
οϊ εσύ είσαι 'βαθύς' εμείς πάμε ξέβαθα- σχλάνγκ..........---να σου γυρίζει :lol: :lol: :lol:
Εγύρισε μου πιλέ :liar:
I live my life a breath at a time

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by admin »

:lol: :lol: :lol: :lol:

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by geosub »

Κανενας ρηχος να βοηθησει ρεεεεεεεεε?
Εν εχω ζευγαρι,εν μπορει να πιαει αδεια αυριο γμτ.
Κανενας να παμε για κολυμπι τουλαχιστο?
Ως τα 10-13, οχι παραπανω γιατι εχω 1.5 μηνα σχεδον αποχη και4-5 μηνες που λιο βαθκιες.

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by c.nadiotis »

Σίγουρα είναι δικό μου, αυτά τα μετρά τα κάνω μονό υπό συνθήκες πλήρους ασφάλειας (βλέπε εκδηλώσεις της AIDA), με πολύ έμπειρα άτομα σαν δύτες ασφάλειας. Δεν ψάρεψα ποτέ κάτω από 18 και δεν πόσταρα την φωτογραφία για να δείξω ότι είμαι ‘βαθύς’ αλλά για να μοιραστώ την χαρά μου που αναρρώσα από την επέμβαση και μπορώ επιτέλους να επιστρέψω σε αυτό που αγαπώ. Αν αυτό είναι δυσνόητο τότε λυπάμαι.
I live my life a breath at a time

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by gptochos »

barracuda wrote:
c.nadiotis wrote:Σίγουρα είναι δικό μου, αυτά τα μετρά τα κάνω μονό υπό συνθήκες πλήρους ασφάλειας (βλέπε εκδηλώσεις της AIDA), με πολύ έμπειρα άτομα σαν δύτες ασφάλειας. Δεν ψάρεψα ποτέ κάτω από 18 και δεν πόσταρα την φωτογραφία για να δείξω ότι είμαι ‘βαθύς’ αλλά για να μοιραστώ την χαρά μου που αναρρώσα από την επέμβαση και μπορώ επιτέλους να επιστρέψω σε αυτό που αγαπώ. Αν αυτό είναι δυσνόητο τότε λυπάμαι.
Με παρεξήγησες φίλε μου ! :doh: !!
Ήταν να σε ρωτήσω εάν είσαι ευχαριστημένος από αυτό το μοντέλο επειδή το δικό μου κάνη πολλά προβλήματα ! Π-Χ μου γράφει αρκετά μέτρα περισσότερα !!!
Θα το εκτιμήσω πολύ εάν γνωρίζεις που μπορώ να το κάνω service ! :D :D !!!
Να το πάρεις στη Λεμεσό στον Bluethunder (Μιχάλης Τσιρπονούρης ) να στο φτιάξει έχει την αντιπροσωπεία της Immersion στην Κύπρο!

Ρε άμπα τζαι εσυγχήστηκες τζαι αντί μέτρα γράφει σου χιλιόμετρα! Πε του να σου αλλάξει και λάδι :lol:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ε… Ε… Ερκετεεεεεεεεεε, Η 1η του Ιούνι!!!!

Post by admin »

barracuda wrote:
c.nadiotis wrote:Αγαπητοί φίλοι και συνάδελφοι ψαροκυνηγοι, είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι η εγχείριση στραβού ρινικού διαφράγματος και καυστιριασμού ρινικών κογχών στην οποία υποβλήθηκα πριν σαράντα μέρες έχει επιτύχει πλήρως :dance: . Η δόκιμη έγινε σήμερα στο ναυάγιο Ζηνοβία, στην εκδρομή της AIDA. Ευχαριστώ τους φίλους Πανικό, Νικόλα και Γιώργο που μου παρείχαν την ασφάλεια για να πραγματοποιήσω τις βουτιές μου. :text-thankyoublue:


Παρεπιπτόντος 1ΚΠΨ
Σίγουρα το ρολόι οίνε δικό σου?????? :snooty: :think: ??
Αυτό το σχόλειο δέν νομίζω να μας δείχνει την αμφιβολία σου εάν λειτουργεί κανόνικά το ρολόϊ΄ή όχι μάλλον σκεφταισε ότι κάποιος υπερβάλει.

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”