MAIOS

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: MAIOS

Post by c.nadiotis »

admin wrote:
gdeme wrote:Ο καλύτερος μήνας για :

Συντηρηση εξοπλισμου (στολες, οπλα, λεπιδες,ζωνες μεχρι και σκαφη)
Παρατηρηση (αναγνωρισεις και εξερευνηση νεων τοπων)
Ιδιοκατασκευες (τι πιο ωραίο απο την κατασκευη ενος ξύλινου όπλου)

Εγω πάντως για φετος τον Μαιο έχω πολύ δουλεια! Γεννησαμε στις 11/4 , οπότε έχουμε πολλά να μαθουμε-κανουμε .....

Παράπονο κατα την γνωμη μου δεν θα πρέπει να έχουμε, γιατι αν και άτοπη η απαγορευση, φανταστειτε τι έχει να γίνει αν βαλουν αυστηρους νόμους όπως το κυνηγι.
να σου ζήσει Γιώργο Συγχαρητήρια
Να σου ζησει φιλε :clap:
I live my life a breath at a time

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: MAIOS

Post by Giorkos »

c.nadiotis wrote:Εγω διαφραγμα
κωσταντίνο,
έκαμες το διάφραγμα σου, ή θα το κάμεις ???

πριν ανάμιση εβδομάδα έκαμα τζαι γω διάφραγμα, τες ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ κόγχες που είχα, τζαι είπαν μου ότι εξιστουππώσαν τα ιγμόρια (ήταν φουλ 'υλικό') καθώς και 'εσάσαν' το πρόβλημα που είχαν τζαι δεν εκαθαρίζαν !!!!

τέλια ανάλατο τζίντο φαίν του νοσοκομείου :x :x :x


καλή επιτυχία τζαι ανάρρωση !!!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: MAIOS

Post by leonidasss »

Άτε ρε κοπέλια, ανοίξετε το πολλά γρήγορα το θέμα και δε θα έχουμε κάτι να γράφουμε το Μάη! :dance: :mrgreen: Το πρόγραμμα έχει ως εξής: Το πρώτο Σαβ/κο κάμνουμεν τα κέφκια της γεναίκας (κανένα βάψιμο, σάσμα τίποτε μέσα στο σπίτι :tools-hammerdrill: :confusion-shrug: ), στη συνέχεια βρίσκουμε καμιά πατέντα να κάμουμε (ξέρετε, κανένα ξύλινο, πατεντάρουμε κανένα παλιό ψτ κλπ), και σιγά σιγά αρχίζουμε την προπόνηση - αναγνώριση στην αγαπημένη μας. Κατά το τέλος, πάμε και κανένα άλλο ψάρεμα και επειδή δε μας περνά πάμε από τη ψαραγορά όπου θα βρούμε του κόσμου τα ροφάκια,συναγριδάκια κλπ, βλέπουμε καμιά δεκαριά φορές όλα τα dvds και κλαίμε μέσα στα φόρουμ! :techie-hourglass: :angry-cussingwhite: :angry-cussingblack:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: MAIOS

Post by george87d »

paulos charalambous wrote:οτι πρεπει ο μαης για αναγνωριση και ευρεση νεους τοπους... (για ψαροτουφεκκο)..περιπατους με την βαρκα..ε τζε μιας τζε απαγορευεται το ψαροτουφεκκο τον μαη εν ευκερια να ασχοληθουμε λιο με καμιαν καθετη η κανεναν παραγαδι :mrgreen: gdeme καλος τα δεχτηκες να σου ζησει :dance:
Να σου ΖΗΣΕΙ φιλε μου!!!!!!!! και εν να περασει ο μαης και 8α ερτει ο ιουνης!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: MAIOS

Post by c.nadiotis »

Giorkos wrote:
c.nadiotis wrote:Εγω διαφραγμα
κωσταντίνο,
έκαμες το διάφραγμα σου, ή θα το κάμεις ???

πριν ανάμιση εβδομάδα έκαμα τζαι γω διάφραγμα, τες ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ κόγχες που είχα, τζαι είπαν μου ότι εξιστουππώσαν τα ιγμόρια (ήταν φουλ 'υλικό') καθώς και 'εσάσαν' το πρόβλημα που είχαν τζαι δεν εκαθαρίζαν !!!!

τέλια ανάλατο τζίντο φαίν του νοσοκομείου :x :x :x


καλή επιτυχία τζαι ανάρρωση !!!!
Ευχαριστω Γιωρκο μου, πάω αύριο ρε φιλέ, έκαμα 2 ψαρέματα το σαββατοκύριακο χωρίς τίποτε αξιόλογο από πλευράς θυράματος, αλλά το κατιτίς μου έπιασα το και οπού και να είσαι αρχίζω μαγείρεμα... όσον αφόρα τα φαγιά των νοσοκομείων :naughty: :naughty: :naughty: εν να βάλω κανένα ψαρουιν μες το καππακλίν να πάρω μαζί μου :lol:
I live my life a breath at a time

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: MAIOS

Post by freediver33 »

Nα σου ζήσει Γιώργο και να τις κανετε πολλές σούπες με φρέσκο ψαράκι όταν έρθει η ώρα..... :D :D :clap: :dance: .... και μια φώτο του περασμένου Σαββάτου....... αφιερωμένη στον Ναδιώτη..... και στο μωράκι μας φυσικά.....
Attachments
..JPG
..JPG (244.73 KiB) Viewed 4544 times
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: MAIOS

Post by NIKOLAS HARRIS »

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ!!

ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΚΑΛΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΤΑΚΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ!!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: MAIOS

Post by c.nadiotis »

Ευχαριστω για την αφιερωση Νιοκλα μου, αφιερωνω σου κ εγω μια φοτογραφια....
Attachments
DSCN0125.JPG
DSCN0125.JPG (1.83 MiB) Viewed 4392 times
I live my life a breath at a time

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: MAIOS

Post by admin »

Ενταλοσ είσαι έτσι ρέ Παναγία μου ενα σε δεί κανένα μωρό και να μεν τσιμάτε τις νύχτες :lol:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: MAIOS

Post by Giorkos »

περαστικά σου και καλή επάνοδο !!!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
vas.i.savxx
Posts: 39
Joined: Mon Nov 30, 2009 11:32 am
Location: nicosia

Re: MAIOS

Post by vas.i.savxx »

περαστικα φιλε και καλη αναρροση
vasilis kyriacou

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: MAIOS

Post by freediver33 »

Πάντα γερόςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.....ςςςςςςςςςςςςς...!!!!!!
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: MAIOS

Post by NIKOLAS HARRIS »

φιλουι μου περαστικα!

επειδη ετραβησα πολλα με τες μουττες μου :

μην βιαστεις να βουτησεις περιμενε να καθαρισεις καλα γιατι αλλιως θα ξαναμπουκωσεις!!

εφαγα δυο εγχειρησεις και μια φορα λαιζερ τες κογχες για να μπορω σχετικα να βουτω και παλε δυσκολευκουμαι!!

ελπιζω να πανε ολα καλα για σενα!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: MAIOS

Post by c.nadiotis »

ευχαριστω κοπελια
I live my life a breath at a time

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: MAIOS

Post by freediver33 »

c.nadiotis wrote:ευχαριστω κοπελια

Εν το μεταξύ ( μεταξύ μας βασικά ) δεν έχει τίποτε ο άνθρωπος.... είπε να χτυπήσει την δημοτικότητα της Τζούλιας και έβαλε παμπάκια μεσ την μύτη για να σπάσει την κατάσταση και να τραβήξει τα βλέμματα πάνω του...............χεχεχεχεχε :twisted: :twisted:
Attachments
..JPG
..JPG (93.17 KiB) Viewed 4221 times
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”