Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by c.nadiotis »

Giorkos wrote:
freediver33 wrote:Εγώ κάτι ώρες.................. έχει κανένα που θέλει να με κάμνει παρέα για να μην πηγαίνω ψάρεμα??????????????????? :D :D :D
να σε κάμουμε παρέα ναι....αλλά να μεν ανοίξεις κουβέντες για ψαρέματα :wink: :wink: :wink:

έσιη 3 εφτομάες νομίζω εγώ...η αφορμή είναι το ότι έχω άλλες δουλειές :( η αιτία όμως είναι ότι επαρέδωσε πνεύμα η 5αρα τζαι παγώνει το κοκκαλούιν :(

σάββατο όμως εν την γλιτώνει...θα ππέσω με την 3αρα τζαι όσο πάει :doh:
Ρε φιλέ ενεν πολλά σοφό να πέσεις με 3αρα αλλά νιώθω σε… έχω μιαν mares evolution 5+5 των μπουκαλαδων… εν να θέλεις 8-9 κιλά μαζί της αν θέλεις δανείζω σου την μέχρι να ράψεις 5αρα… στείλε ΠΜ
I live my life a breath at a time

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by Giorkos »

c.nadiotis wrote:Ρε φιλέ ενεν πολλά σοφό να πέσεις με 3αρα αλλά νιώθω σε… έχω μιαν mares evolution 5+5 των μπουκαλαδων… εν να θέλεις 8-9 κιλά μαζί της αν θέλεις δανείζω σου την μέχρι να ράψεις 5αρα… στείλε ΠΜ
κωσταντίνο,

το περισσότερο πρόβλημα της 5αρας είναι ότι η κουκούλα είναι αρκετά χαλαρή και με την παραμικρή κίνηση (ξεκίνημα κατάδυσης) βάλλει νερό....

ε...πόσες φορές να βάλλω φρέσκο κρύο νερό μέσα, πιάνει με το κρύο γλήορα !!!! (εν να πω της συζύγου να δοκιμάει να την 'στιμπήσει' λίγο να δω αν γινεί δουλειά... επίσης είπα να πάρω και ένα γιλέκο (η στολή ήταν λονγκ τζον αλλά έκοψα το...έχασα τζαι τζίντο εξτρα νεοπρέν που τζαμέ) πέρκει βοηθήσει... αλλά ώστι να αξιωθώ να έρτω λεμεσό για να πιάσω, και επειδή τα ψαρέματα μου τωρά δεν είναι μεγάλα (άτε να ππέσω για καμιά ώρα σε κανένα κομμάτι ) είπα να σύρω πάνω την 3αρα να δω πως θα με φκάλει :wink:

Ευχαριστώ για την προσφορά σου όμως :)
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by gptochos »

Ρε Γιωρκό αν θέλεις φέρνω σου πουγιόττα :lol: :lol: Δαμε εν μας αφηκες βέρκα εννα σκεφτώ την πουγιόττα! :D

Σάστες βέρκες πριν να τες φέρεις πίσω!!!!!

Α και για να μην ξεχνιόμαστε έχει ενα μήνα εγώ και 1,5 - 2 μήνες η βάρκα :lol:

Ρε Γιώρκο νομίζω έχω το κομμάτι του Long John της 3.5αρας μου! Άσε να κοιτάξω να το έβρω και να σου το φέρω να το δοκιμάσεις αν κάμνει διαφορά!
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by freediver33 »

c.nadiotis wrote:Ρε Νικόλα, εσύ εν μετράς, είσαι που άλλο παραμύθι και ανεπιθύμητος στον σύνδεσμο Ανώνυμων Ψαροντουφεκάδων, γιατί αφενός βουτάς όταν οι υπόλοιποι είμαστε δουλεία και αφετέρου δεν είσαι ανώνυμος….. :lol:

Το λοιπόν..................... αν δεν με γράψετε στον Σύνδεσμο θα κάνω παράπονο για Κοινωνική Διάκριση και θα κλείσω το Φόρουμ...... εν να σας τραβήσω στα δικαστήρια ούλλους.......... και με στολές και χωρίς..... και με τρύπες και χωρίς κουκούλλα..... και με 5άρες και με 3άρες........ και με παγωνιέρες και χωρίς ............ τσε βρεγμένους και στεγνούς...... ακούσετε..... ρε Ναδιώτη........... και επειδή είσαστε έτσι θα κλείσω το κομπιούτερ τωρά και θα πεταχτώ να δω αν έβαλε σορκούς το κομμάτι.......χεχεχεε.....
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by Giorkos »

freediver33 wrote:........... και επειδή είσαστε έτσι θα κλείσω το κομπιούτερ τωρά και θα πεταχτώ να δω αν έβαλε σορκούς το κομμάτι.......χεχεχεε.....

Χμμ....ρε μα που έβαλα τζίντα σπίρτα......τώρα ανάφκουμε κανένα πουρλόττο να κάμουμε ολόκληρο το σώμα της πυροσβεστικής να βουρά τζια μεν σιφτάνει...να σας βάλουν ούλλους επιφυκαλή :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:hand:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by c.nadiotis »

freediver33 wrote:
c.nadiotis wrote:Ρε Νικόλα, εσύ εν μετράς, είσαι που άλλο παραμύθι και ανεπιθύμητος στον σύνδεσμο Ανώνυμων Ψαροντουφεκάδων, γιατί αφενός βουτάς όταν οι υπόλοιποι είμαστε δουλεία και αφετέρου δεν είσαι ανώνυμος….. :lol:

Το λοιπόν..................... αν δεν με γράψετε στον Σύνδεσμο θα κάνω παράπονο για Κοινωνική Διάκριση και θα κλείσω το Φόρουμ...... εν να σας τραβήσω στα δικαστήρια ούλλους.......... και με στολές και χωρίς..... και με τρύπες και χωρίς κουκούλλα..... και με 5άρες και με 3άρες........ και με παγωνιέρες και χωρίς ............ τσε βρεγμένους και στεγνούς...... ακούσετε..... ρε Ναδιώτη........... και επειδή είσαστε έτσι θα κλείσω το κομπιούτερ τωρά και θα πεταχτώ να δω αν έβαλε σορκούς το κομμάτι.......χεχεχεε.....

ΠΠΠΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, ΠΙΕΝΝΕ ΨΑΡΕΜΑΝ ΝΑ ΥΣΙΧΑΣΟΥΜΕΝ ΠΟΥ ΛΛΟΟΥ ΣΟΥ....
I live my life a breath at a time

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by Antreas »

γεια σας ειμαι ο Αντρεας και ειμαι καλα. εχω να βουτηξω μια μερα αλλα πριν που εχτες ειχα 1 μηνα :(
η αμαρτια μου εν αντεξα αλλο τζαι ε πηγα μονος μου παλε

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by c.nadiotis »

Αντρεα, αμα δεν βρισκεις συντροφο, καμνε κανενα ποστ και ολο και καπιος θα ειναι διαθεσιμος να σε συνοδεψει
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by c.nadiotis »

A MANA MOY MANA MOY MANA MOY TZAI ΑΥΡΙΟ ΕΝ ΝΑ ΠΑΩ ΨΑΡΕΜΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :clap: :dance: :pray: :lol: :animals-dogrun: :auto-dirtbike: :banana-angel: :banana-blonde: :character-beavisbutthead: :happy-jumpeveryone:
I live my life a breath at a time

User avatar
BlueSpottedGrouper
Posts: 6
Joined: Mon Mar 23, 2009 3:10 pm

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by BlueSpottedGrouper »

εγω εχω να παω 6 μινες !!!! καμνετε με προεδρο? :dance: :violin:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by admin »

BlueSpottedGrouper wrote:εγω εχω να παω 6 μινες !!!! καμνετε με προεδρο? :dance: :violin:
ΟΙ εν σε κάμνουμε γιατί έσχεις άσχημο κουμπάρο :D

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by c.nadiotis »

admin wrote:
BlueSpottedGrouper wrote:εγω εχω να παω 6 μινες !!!! καμνετε με προεδρο? :dance: :violin:
ΟΙ εν σε κάμνουμε γιατί έσχεις άσχημο κουμπάρο :D
πόσον άσχημος δηλαδή??????
I live my life a breath at a time

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: Πόσο καιρό έχετε να βουτήξετε;

Post by freediver33 »

Πιο άσχημος δεν γίνετε...............χαχαχαχαχα
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”