Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by freediver33 »

Κώστας Κίρλαπος εν δράση....
Attachments
PB170018.JPG
PB170018.JPG (205.39 KiB) Viewed 6385 times
PB170005.JPG
PB170005.JPG (226.85 KiB) Viewed 6382 times
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by Giorkos »

είμαι δουλειά..... :evil:

είμαι στον δεύτερο καφέ..... :shock:

είδα το ποστ ...... :)

πλάνο βουθκιάς για το ΣΚ........ :twisted:


100 φορές να κατουρώ πάνω μου( :wink: ) τζαι να βρωμώ ψαρκές παρά να είμαι δουλειά ....... :shhh:


...Πολλά ωραία τα ψάρκα :clap:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by mariosko »

οταν οι αλλοι πανε δουλειά, οι αθκιασεροι πανε ψαρεμα... :) :) Εταραξες μας ρε Νικολα, εν παει κατω το φραπε....
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by gptochos »

Μπαμ μπουμ κουτουλω πάνω στο γραφείο! ΕΛΕΟΣ!!!! Admin κάμε τον μπαν γιατί ετάραξέν μας πρωϊ πρωϊ! Άτε τωρα να δουλέψεις! Εσιέμπιξι!

Ωραίοι ρε γαμωτό! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Γιώρκο σιερέτα σημαία τζαι πάμε κανένα ψάρεμα! Πάμε να βκάλουμε την..... γιου νόου :dance: :dance:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by NIKOLAS HARRIS »

mariosko wrote:οταν οι αλλοι πανε δουλειά, οι αθκιασεροι πανε ψαρεμα... :) :) Εταραξες μας ρε Νικολα, εν παει κατω το φραπε....
ασιλα ρε!εταραξε μας πρωι πρωι ο συνονόματος!!

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by c.nadiotis »

Μπράβο φιλέ μου είσαι ο καλύτερος… :o :clap: :o :clap: έκαμες μας με τα ψυχολογικά όμως, πέφτουμε την νύχτα να κοιμηθούμε και θωρούμε μινερκα και πινγκες στον ύπνο μας…. (Εν τζιεν ανάγκη να τα πιάνετε πάνω σας τα ψάρκα για να φκάλλετε φωτογραφίες… εν να πονήσετε την μέση σας οπως πατε :wink: !!! )
I live my life a breath at a time

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by admin »

΄Σήμερα στην Πάφο έγινε μια δίωρη μάχη του γίγαντα με τον ψαροκυνηγό. Το αποτέλαισμα τα λέει όλα περισσότερα στην επόμενη έκδοση(που,πώς κ.τ.λ............) Μπράβο στον Γιάννο
Attachments
web.jpg
web.jpg (62.09 KiB) Viewed 6222 times

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by c.nadiotis »

Η ολοκλήρωση… Η πραγματοποίηση του ονείρου… Συγχαρητήρια στον μεγάλο κυνηγό
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
I live my life a breath at a time

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by AggelosLRK »

admin wrote:΄Σήμερα στην Πάφο έγινε μια δίωρη μάχη του γίγαντα με τον ψαροκυνηγό. Το αποτέλαισμα τα λέει όλα περισσότερα στην επόμενη έκδοση(που,πώς κ.τ.λ............) Μπράβο στον Γιάννο
Ειπαμε 100φορες να μην παιζουν οι ψ/τ το γονο αλλα αυτοι το βιολι τους!!!! :lol:
:clap: :clap: :clap: :clap:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by Giorkos »

:clap: :clap: :clap: :clap: του Γιάννου.....

(ποιος εν ο Γιάννος ενιγουει ???)

τζαι ακόμα 1000 μπράβο του αν το ψάρι το έφκαλε με τον εξοπλισμό της φωτό ..εννοώ μόνο με το μουλινέ του όπλου δίχα βαρέλλες, ττενέκκες , πίκατσιου :wink: κτλ κτλ....

:clap: :clap: :clap:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by c.nadiotis »

Τώρα εν εικασίες που κάνουμε αλλά από ότι φαίνετε (1 βολή στο ψαρί) και λέγετε (2 ώρες μάχη). Ο φίλος όχι μονό δεν χρησιμοποίησε βαρέλι, αλλά προφανώς ήταν και μόνος του…
I live my life a breath at a time

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by freediver33 »

Ο Γιάννος είναι από την Λευκωσία, 45 ετών. Είναι μόνιμος υπαξιωματικός στα Ο.Υ.Κ. και ένας από τους παλιούς ψαροντουφεκάδες της Κύπρου. Μια βολή και δύο ώρες μάχη. Ακριβώς έτσι. Έδωσε την μάχη της ζωής του ο άνθρωπος. Με μονόφτερη Τρυγόνα και βολή από τα 4 μέτρα. Τα ψάρια ήταν 5 απ ότι μου είπαν.
Γεια σου βρε 'ΑΡΡΩΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!! :clap: :clap: :clap: :clap:
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by freediver33 »

Ναι,,,, αλλά κύριε admin να μην ποστάρεις στα δικά μου posts..... εκτός και αν πιάνεις άδεια..... τσπ...... επειδή χτυπήθηκε καθημερινή σε δικαιολογώ!!!!!! :dance: :dance:
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by admin »

freediver33 wrote:Ναι,,,, αλλά κύριε admin να μην ποστάρεις στα δικά μου posts..... εκτός και αν πιάνεις άδεια..... τσπ...... επειδή χτυπήθηκε καθημερινή σε δικαιολογώ!!!!!! :dance: :dance:
πρόσεξε γιατί μες το φόρουμ θα σου καμω καμια βολή και θα σε αφήσω πας το βαρελούι για 5-6 μέρες :violence-bowandarrow: :violence-bowandarrow: να μην μπορείς να κάμεις πόστ, τσαι ξέρεις το ότι αμμα θέλω αλλάσω τα ψάρκα στις φώτο σου τσαι αντί μινέρκα βάλω σε και κρατάς χάννους!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: Όταν οι άλλοι πάνε δουλειά!!!

Post by freediver33 »

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”