Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Feuilles
Posts: 43
Joined: Tue Dec 02, 2008 10:52 am

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by Feuilles »

Όχι ρε φίλε, δεν ξαναείδα κεφάλια. Πως είναι? Μπορεις να μου δείξεις σε παρακαλώ να μάθω?

Να σου κάνω μια ερώτηση? Σε ενοχλάει όταν σε κατηγορούν άδικα και χωρίς λόγο?
Τα όνειρα μας Εφιάλτες σας. Και τα μυαλά στις βέργες

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by c.nadiotis »

Feuilles wrote:Όχι ρε φίλε, δεν ξαναείδα κεφάλια. Πως είναι? Μπορεις να μου δείξεις σε παρακαλώ να μάθω?

Να σου κάνω μια ερώτηση? Σε ενοχλάει όταν σε κατηγορούν άδικα και χωρίς λόγο?

Είπαμε να κάνουμε ειρήνη και να προχωρήσουμε αλλά είναι η φύση κάποιων να μην μπορούν την ηρεμία… διάβασα τα ποστ σου κύριε Feuilles και σχεδόν σε όλα προσπαθείς να ταράξεις τα νερά δημιουργώντας ή/και συντηρώντας τρυβές και αντιπαραθέσεις. Είσαι πολεμοχαρής άνθρωπος κύριε Feuilles και αυτό δεν ωφέλησε ποτέ κανένα, το χειρότερο δε είναι ότι δεν θα αλλάξεις ποτέ, γιατί ήσουν πάντα έτσι, πάω στοίχημα όταν ήσουν νεότερος στο ποδόσφαιρο έριχνες πέτρες στους αντίπαλους… ίσως να το κάνεις ακόμα… δεν ξέρω. Σίγουρα θα βγεις και θα τα διαψεύσεις όλα αυτά και θα πεις ότι είμαι άθλιος ψυχολόγος… δεν χρειάζεται, αν ευσταθούν αυτά που λέω με φτάνει που το ξέρεις εσύ. Τα λεγόμενα σου κύριε Feuilles το επιβεβαιώνουν… ακόμα και η υπογραφή σου.(Τα όνειρα μας Εφιάλτες σας.)

Αλήθεια κύριε Feuilles, γιατί τα όνειρα σου πρέπει να είναι για κάποιον εφιάλτες;;;;;;

Καλή σου νύχτα κύριε Feuilles, όνειρα γλυκά.
I live my life a breath at a time

Feuilles
Posts: 43
Joined: Tue Dec 02, 2008 10:52 am

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by Feuilles »

Όχι φίλε μου,

κάνεις λάθος. Δεν είμαι πολεμοχαρής άνθρωπος και όυτε μου αρέσει να προκαλώ. ΑΠΛΩΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΗΣΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΠΑΡΑΓΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΖΟΥΜΙΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝΕ. Και επίσης βαρέθηκα όλο τον υπολοιπο κόσμο (και εμενα μέσα) να τσακωνομαστε για αυτους χωρις λόγο, αντι να είμαστε ολοι ενωμένοι. Φαντάσου οτι καταντάμε να κατηγορούμε ο ένας τον αλλο για ηλιθιους λόγους, έτσι μας κατάντησαν, για να ξεφευγει η προσοχη μας από αυτά τα κοράκια που καταστρέψανε το σπορτ που αγαπάμε μέσα από τος ενεργειες τους και την αυτοπροβολή τους. Ανοιξτε τα ματια σας παιδιά. Θα το χάσουμε το τρένο.

Απλως σε ρωτησα αν σε ενοχλάει οταν σε κατηγορουν αδικα και για μη αληθινους λόγους. Αν ναι, τοτε μην το κάνεις. Εγω θελω απλως να σου τονίσω πως ναι μεν κατηγορώ κάποια άτομα, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΧΕΙΡΟΠΙΑΣΤΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ (διαγραφή του νυν προεδρου πιο παλια για κατάχρηση, πρακτικά του συνδέσμου κτλ).

Με βάση αυτό φίλε μου (και το εννοώ επειδή απο τα γραφόμενα σου εισαι και εσυ ρομαντικός τύπος) κατάλαβε γιατι αυτό που ονειρευομαι και θέλω για κάποιους κυρίους είναι εφιαλτες (οικονομικός επι το πλείστο :D :D )
Τα όνειρα μας Εφιάλτες σας. Και τα μυαλά στις βέργες

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by c.nadiotis »

Δεν προσπαθώ να δείξω πνεύμα, δεν ξέρω ποιος είσαι και σε αυτά που λες, συμφωνώ… Ευτυχώς δεν ανήκω στην ομάδα που περιγραφείς ποστάρω τα ψάρια μου για να μοιραστώ την χαρά μου και όχι για να αυτοπροβληθώ, δεν επιζήτησα ποτέ την δόξα, είμαι απλά ένας μέσος ανθρωπάκος… και για να απαντήσω στην προηγούμενη σου ερώτηση δύστυχος δεν μπορώ να σου δείξω πως είναι τα κεφάλια γιατί ακόμα δεν έχω χτυπήσει κανένα…

Αγάπη, υγεία και αλμυρό νερό μα πρώτα από όλα ΑΓΑΠΗ
I live my life a breath at a time

Feuilles
Posts: 43
Joined: Tue Dec 02, 2008 10:52 am

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by Feuilles »

Και καλά κάνεις φίλε μου.

Ούτε να σε μειώσω θέλω. ούτε και να σου την πώ. Τα ψάρια σου είναι υπέροχα και μπράβο σου και ειλικρινά χαίρομαι που το απολαμβάνεις. Αυτό που θέλω να σου τονίσω είναι πως σκοπός μου δεν είναι να μειώσω κανένα ούτε και να τσακωνουμε με κανένα. Πρέπει να ενωθούμε και να πετάξουμε έξψ όλους αυτούς που γαμάνε το ψ/τ στην Κύπρο και το διαμορφώνουνε αναλόγως με τα συμφέροντα τους. Μόνο με την κριτική προς αυτούς θα πάμε μπροστά και συναμα από την άλλη πρεπει να στηρίζουμε όλους αυτούς που το παλέυουνε
Τα όνειρα μας Εφιάλτες σας. Και τα μυαλά στις βέργες

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by c.nadiotis »

Feuilles wrote:Και καλά κάνεις φίλε μου.

Ούτε να σε μειώσω θέλω. ούτε και να σου την πώ. Τα ψάρια σου είναι υπέροχα και μπράβο σου και ειλικρινά χαίρομαι που το απολαμβάνεις. Αυτό που θέλω να σου τονίσω είναι πως σκοπός μου δεν είναι να μειώσω κανένα ούτε και να τσακωνουμε με κανένα. Πρέπει να ενωθούμε και να πετάξουμε έξψ όλους αυτούς που γαμάνε το ψ/τ στην Κύπρο και το διαμορφώνουνε αναλόγως με τα συμφέροντα τους. Μόνο με την κριτική προς αυτούς θα πάμε μπροστά και συναμα από την άλλη πρεπει να στηρίζουμε όλους αυτούς που το παλέυουνε
:clap: :clap:
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by c.nadiotis »

Antreas wrote:μπραβο φιλουι μου :clap:
ατε να δουμε τι θα καμουμε τζαι εμεις. το σαββατο εχει λαβρακοψαρεμα

Που; Που; πε μου να παω τζαι εγω... ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑ8ΑΡΑ ΝΕΡΑ;;;;; ΠΟΥ ΝΑ ΨΑΡΕΨΟΥΜΕΝ ΑΥΡΙΟΝ;;;;;;;;;;;;;; :confusion-helpsos: :confusion-helpsos:
I live my life a breath at a time

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by Antreas »

Το που εν μυστικό αλλά μεν βιαζεστε το ποιο πιθανό εν αψαρος που θα ερτω παλε :) η θολούρα ομως γιατί να μην έχει; Αρεσκει μου η θολούρα φτάνει να βλέπεις 2-3 μέτρα τζαι είμαι happy

μπράβο ρε παιδιά που τα βρήκατε. Όλοι έχουμε την ίδια αγάπη να μοιραστούμε εν υπάρχει χώρος για τσακομους ανάμεσα μας. Ενώνει μας όλους η θάλασσα
Last edited by Antreas on Fri Nov 13, 2009 6:58 pm, edited 1 time in total.

User avatar
tasos83
Posts: 156
Joined: Wed Mar 12, 2008 9:15 pm
Location: Πάφος

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by tasos83 »

Α να μου χαθείτε εσυγκινήσετε με :? :mrgreen:
Καλή καρδιά κοπέλλια και εμπάθειες εν χωρούν! :clap:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by c.nadiotis »

τζαι μεναν αρεσκει μου λιγη θολουρα... φοβαμαι ομως οτι εν ναν πολλη
I live my life a breath at a time

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by geosub »

Antreas wrote:Το που εν μυστικό αλλά μεν βιαζεστε το ποιο πιθανό εν αψαρος που θα ερτω παλε :) η θολούρα ομως γιατί να μην έχει; Αρεσκει μου η θολούρα φτάνει να βλέπεις 2-3 μέτρα τζαι είμαι happy

μπράβο ρε παιδιά που τα βρήκατε. Όλοι έχουμε την ίδια αγάπη να μοιραστούμε εν υπάρχει χώρος για τσακομους ανάμεσα μας. Ενώνει μας όλους η θάλασσα
:handgestures-thumbupleft: :handgestures-thumbupleft: :handgestures-thumbupleft:


ps 1:Ωραιος ο λαβραξ,ο μικρος ηταν απλα ατυχος :lol: (ο μικρος μουρλια στο τηγανι)

ps 2:Τεταρτη απογευμα κολυμπητο στο Γκαβερνος,εθωρουν 2-3 μετρα,ψαρι γιοκ.1-2 λουτσους μιτσιους ,2 τσιπουρουες εκαμμαν μου παρεαν στα καρτερουθκια,τιποτε αλλο.

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by Antreas »

τελικα το ψαρεμα αναβαλετε για αυριο γιατι μαλλον η θαλασσα θα ειναι σουπα. Κυριακη ομως εχει θαλασσα τζαι ελπιζω τζαι λαβρακια :dance:

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by konstantinos kalogir »

c.nadiotis wrote:τζαι μεναν αρεσκει μου λιγη θολουρα... φοβαμαι ομως οτι εν ναν πολλη
Πε μου εμένα που έχει θολούρα και κανονίζω τα εγώ!! :lol:

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Το πρώτο λαυράκι του χειμώνα…

Post by hdemetris »

barracuda wrote:Όταν έχει θολούρα δεν ξορίζεις αν τα ψάρια οίνε μτσα ι μεάλα !!!! :wink: :D
Καλώς τον tempelis :D
Who the cap fit
Let them wear it

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”