Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Locked
User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by george87d »

ΕΝ θωρειτε δαμε εγαμισαν τα παντα οι μπουκαλακιδες τσιε κατηγορουμεν 6 αγωνες που γινουνται καθε χρονο σε διαφορετικα μερη ..τσιε τουτο για να ερτουν ουλλοι οι ψαροτουφεκαες κοντα τσιε νεα ατομα, διοτι εν ξερω αν το γνωριζετε οτι για ενα ψηφο θα απαγορευετουν το ψαροντουφεκο γενικα στην Κυπρο....
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by george87d »

admin wrote:Οσο αφορα για το ποιος καταστρεφει την θαλασσα εξαναπα το...αν νοιαζομασταν για τον θαλασσιο πλουτο δεν θα ειμασταν ψαραδες
Οι πιο φανατικοί περιβαλλοντιστές, οι πιο μεγάλη φυσιολάτρεις και φίλοι της θάλασσας και του βουνού είναι οι αληθινοί και πραγματικοί κυνηγοί και ψαράδες. Εκείνοι που αγωνίζονται για την θάλασσα απο έξω χωρίς να ξέρουν τι έχει η θάλασσα μέσα δέν έχουν υπόθεση. Εκείνοι πουθ λιμούν για τα βουνά και τα δάση αλλά ποτέ δέν περπάτησαν σε άγριες και απόκρυμνες βουνοκορφές είναι μόνο για το show και για τα παναϊρκα. Αν εμείς οι ψαράες και οι κυνηγοί δέν προστατεύσουμε το σπίτι των ψαριών και των θηραμάτων μην έχετε απατηλές ελπίδες ότι θα το πράξουν οι πράσινοι ή οι κόκκινοι η οι μπλέ. Παν μέτρο Άριστον. Περισσότερη ζημιά απο μια ομάδα ψαροντουφεκάδων που χτυπούν ψάρια επιτρεπώμενου μεγέθους (200γρ+ άσπρα 1,5 κιλά+ μαύρα π.χ.) μπορεί να κάνουν εκέινοι οι αγνώμονες με τις αντέννες που γεμώνουν μια σίκλα μουρμουρούθκια και σορκούθκια των 5 εκ . εκείνοι οι παράνομοι με τα μισινέτινα δίκτυα και κλειστό μάτι που καθαρίζουν τις ακτογραμμές, ακόμη χειρότερα εκείνοι οι μ.... με τους δυναμήτες που σκορπό΄υν την καταστροφή. Αν περιοριζόντουσαν αυτές οι τρίς κατηγορίες είμαι σίγουρος ότι τα αποθέματα θα ήταν more than enouph για να κάμνουμε και αγώνες να πιάνουμε και στο spinning να πιάνουμε και ψάρια με τα χέρια μας. Αλλά αντί να κάμουμε καμιά οργανωμένη προσπάθεια και να υψώσουμε φωνή κρύφουμε όλοι και περιμένουμε την καταστροφή να έρθει. Το να συζητάμε τώρα για το αγωνιστικό ψαροντούφεκο ή το catch and release είναι όπως την παροιμία που λαλεί φταίει ο γάρος τσαι δέρνω το σάμα.[/quote]

+100000000000000000000000000
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by AggelosLRK »

admin wrote:
Οι πιο φανατικοί περιβαλλοντιστές, οι πιο μεγάλη φυσιολάτρεις και φίλοι της θάλασσας και του βουνού είναι οι αληθινοί και πραγματικοί κυνηγοί και ψαράδες. Εκείνοι που αγωνίζονται για την θάλασσα απο έξω χωρίς να ξέρουν τι έχει η θάλασσα μέσα δέν έχουν υπόθεση. Εκείνοι πουθ λιμούν για τα βουνά και τα δάση αλλά ποτέ δέν περπάτησαν σε άγριες και απόκρυμνες βουνοκορφές είναι μόνο για το show και για τα παναϊρκα. Αν εμείς οι ψαράες και οι κυνηγοί δέν προστατεύσουμε το σπίτι των ψαριών και των θηραμάτων μην έχετε απατηλές ελπίδες ότι θα το πράξουν οι πράσινοι ή οι κόκκινοι η οι μπλέ. Παν μέτρο Άριστον. Περισσότερη ζημιά απο μια ομάδα ψαροντουφεκάδων που χτυπούν ψάρια επιτρεπώμενου μεγέθους (200γρ+ άσπρα 1,5 κιλά+ μαύρα π.χ.) μπορεί να κάνουν εκέινοι οι αγνώμονες με τις αντέννες που γεμώνουν μια σίκλα μουρμουρούθκια και σορκούθκια των 5 εκ . εκείνοι οι παράνομοι με τα μισινέτινα δίκτυα και κλειστό μάτι που καθαρίζουν τις ακτογραμμές, ακόμη χειρότερα εκείνοι οι μ.... με τους δυναμήτες που σκορπό΄υν την καταστροφή. Αν περιοριζόντουσαν αυτές οι τρίς κατηγορίες είμαι σίγουρος ότι τα αποθέματα θα ήταν more than enouph για να κάμνουμε και αγώνες να πιάνουμε και στο spinning να πιάνουμε και ψάρια με τα χέρια μας. Αλλά αντί να κάμουμε καμιά οργανωμένη προσπάθεια και να υψώσουμε φωνή κρύφουμε όλοι και περιμένουμε την καταστροφή να έρθει. Το να συζητάμε τώρα για το αγωνιστικό ψαροντούφεκο ή το catch and release είναι όπως την παροιμία που λαλεί φταίει ο γάρος τσαι δέρνω το σάμα.
Οι μονοι οργανομενοι εφοσον δεν εχουμε συνδεσμους για καλαμι κτλ ειναι το περιοδικο,οργανωστε κατι και πιστευω θα το στηριξουμε,εκτος αν καρτερας που εμενα τον γρηγορη τον νικο το γιωρκο να τα βαλουμε με το συστημα σαν κωλοι τιτσιροι

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by Giorkos »

Γιώργο,
george87d wrote:ΕΝ θωρειτε δαμε εγαμισαν τα παντα οι μπουκαλακιδες τσιε κατηγορουμεν 6 αγωνες που γινουνται καθε χρονο σε διαφορετικα μερη .

Δεν 'κατηγορούμε' τους αγώνες....μιαν συζήτηση κάμνουμε....απλά....η κάθε πλευρά υποστηρίζει τους λόγους της...... πάντως προσωπικά, ότι έχει λεχθεί μέχρι στιγμής για υπερ των αγώνων δεν με πείθει :think: ...όι μόνο δεν με πείθουν αλλά εν εντελώς άστοχα ....

george87d wrote: ..τσιε τουτο για να ερτουν ουλλοι οι ψαροτουφεκαες κοντα τσιε νεα ατομα.
οι ψαροτουφεκάες μπορούν να συναχτούν μαζί τζαι να πάν να φάσιν παρεα....ας ψαρέχουν παρέα...ή ας παν σινεμά :D .....

νέα άτομα εν πρόεκειται να έρτουν κοντά γιατί γίνουνται αγώνες αλλά γιατί κάποιος τους εσύστησε στο ψτ...τζαι κακά τα ψέματα, το ψτ εν της μόδας τωρά :wink: ....

george87d wrote:διοτι εν ξερω αν το γνωριζετε οτι για ενα ψηφο θα απαγορευετουν το ψαροντουφεκο γενικα στην Κυπρο....

τούτο για οτν ψήφο δνε το ξέρω αν ευσταθεί...υπήρξε παλιά ένα ποστ για τούτο το θέμα αλλά 'επαραμαλήθηκε' όπως εν να παραμεληθεί τζαι τούτο το ποστ, τζαι άλλα που θα γραφτούν στο μέλλον..... :? :? :?
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by admin »

Οι μονοι οργανομενοι εφοσον δεν εχουμε συνδεσμους για καλαμι κτλ ειναι το περιοδικο,οργανωστε κατι και πιστευω θα το στηριξουμε,εκτος αν καρτερας που εμενα τον γρηγορη τον νικο το γιωρκο να τα βαλουμε με το συστημα σαν κωλοι τιτσιροι[/quote]

Φίλε τσε εγώ όταν εξεκίνησα να κάμω το περιοδικό και την σελίδα ήμνουν κώλος τίτσιρος αλλά είχα θέληση και πίστευα σε εκείνο που έκανα. Εγώ εδώ μαζί με τους συνεργάτες μας δίνουμε καθημερινά τον δικό μας αγώνα για αυτά που πιστεύουμε τόσο για το κυνήγι όσο και για το ψάρεμα. Εμείς οργανώσαμε διαμαρτυρίες , εμείς καναμε εκθέσεις, εμείς πάμε και βλέπουμε τους διευθυντές, την θήρα και τον ουλαμό , εμεις λιώνουμε κάθε Σααβατοκυρίακα μες τις θάλασσες αντί για να κάμνουμε τα χόμπι μας για να βιντεογραφούμε και να φωτογραφίζουμε. Νομίζω ότι το φόρουμ απο μόνο του είναι μια μικρή κοινωνία η οποία όταν και άμμα θέλη μπορεί εύκολα να οργανωθεί και να γίνει κάτι . Τόσο εύκολα όπως κανονίζετε ένα αγώνα ψαρέματος η μία συνάντηση. Απλά θέλει 1-2 άτομα να το τρέξουν Εγώ προσωπικά φίλε δέν μπορώ να το τρέξω αλλά μπορώ να το υποστηρίξω.

Someone
Posts: 495
Joined: Thu Feb 01, 2007 8:41 am

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by Someone »

Τεμπέλη, ο άνθρωπος που κατηγορείς ότι "δυναμιτίζει" τις "σχέσεις" μεταξύ "καλαμάδων" τζιαι "αθλητών'" ψαροτουφεκκάδων εν..ψαροτουφεκκάς.

Κατα τα άλλα, αν επρόσεξες, κανένας δεν είναι εναντίων των αγώνων, πόσο μάλλον του ψαροτούφεκκου.

Τούτο που έγινε ήταν να τεθούν κάποια ερωτήματα τα οποία κανένας εν απάντησε, πέραν των τετριμμένων δηλώσεων.

ΥΓ: Άκυρο, τούτη τη φορά εχώθηκε τζιαι το Κυπριακό μέσα.

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by Giorkos »

Φίλε Τεμπέλη,

ΔΕΝ είμαι εριστικός....ΔΕΝ δυναμιτίζω κανένα θεσμό....

ο ίδιος Είμαι ψαροτουφεκάς ....

ΔΕΝ δημιουργούμε αντιπαλότητα μεταξύ κανενός....

ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ .... υποστηρίζετε ότι οι αγώνες έχουν τα καλά τους τα οποία παραθέσατε πάμπολλες φορές !!!!!

εμείς απλώς σας λέμε ότι οι 'δικαιολογίες' που παραθέτετε ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΥΝ κατά τη γνώμη μου (και των άλλων).... συνεχώς λέτε τα ίδια χωρίς όμως περαιτέρω δικαιολογία....

ΔΕΝ πρόκειτε να καταλήξουμε πούποτε !!!!

για μένα:

οι αγώνες ΔΕΝ 'καταστρέφουν' πιο πολύ ψάρι απόσο θα 'καταστραφεί' από ψτ, καλαμάες, συρτές κτλ κτλ κτλ....

ΔΕΝ υποστηρίζω ότι πρέπει οι αγώνες να καταργηθούν...

ΌΜΩΣ δεν τον βρίσκω 'ιδεοντολογικά' σωστό τούτο το 'άθλημα' :naughty:



όσο αφορά το πόσοι είμαστε 'εναντίον΄ του αθλήματος που αγαπούν χιλιάδες άτομα μπορείς να το δεις από τα ποστ...πόσοι 'υπερ' και πόσοι 'κατά' ....

εάν θέλεις πιο καλά στατιστικά να σου στείλω λίνκ που τα ελληνικά φόρουμ που τα λεν τζαι τζίνοι τωρά για τους αγώνες, να φκάλεις τα συμπεράσματα σου....

τζαι εντελώς φιλικά....την προσοχή μου να μου την υπενθυμίσεις όταν παραφερτώ.... :wink:


Γιώργος
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by Giorkos »

tempelis wrote: Υπάρχουν και ψαρουντουφεκαδες που δεν θέλουνε το ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ με την ιδέα πώς δεν θα βγάλουνε το ψαράκι τους !!!!!
Νομίζουνε πώς η θάλασσα οίνε ιδιοκτησία τους !!!!!!!!
:think: + :D
εάν εκατάλαβα το τι θέλεις να πεις, γιατί μέχρι τώρα ΔΕΝ κατάλαβα τίποτε που τζίνα που λαλείς....τότε χάνουμε την ώρα μας τζαι το bandwidth της σύνδεσης να ασχολούμαστε....

εφόσον δεν έχετε επιχειρήματα σοβαρά, τζαι δεν έχετε την διάθεση για σωστό διάλογο, καλύτερα να κλείσουν το τόπικ οι διαχειριστές , να πνάσουμε ούλλοι μας...

νομίζω εγράψαμε αρκετά...δεν εξηγούμαστε....τουτο εν το τελευταίο που γράφω σε τούντο ποστ......

:hand:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
tasos83
Posts: 156
Joined: Wed Mar 12, 2008 9:15 pm
Location: Πάφος

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by tasos83 »

Φίλε τεμπέλη ειλικρινά τζίνα τα χαρακτηριστικά που θέλεις να αποδώσεις στους άλλους νομίζω εσένα χαρακτηρίζουν.
Και δίκαιο να έχεις ο τρόπος που συζητάς και με το έτσι θέλω φκάλλεις ότι αυθαίρετο συμπέρασμα θέλεις δεν θα σε δικαιώσει ποττέ...

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by fISHANDCHIPS »

tempeli έκαμες 22 ποστς και σε όλα προκαλείς αντιδράσεις ... άσχετον αν είσαι σωστός ή λάθος ... εγω δεν θα σε κρίνω για τούτο το πράμα
απλα αναφέρω οτι ο τρόπος σου προκαλή αντιπάθείες στο πρόσωπο σου.
χειρίστου διαφορετικά τον τρόπο εκφρασης σου αν θέλεις διάλογο.
Δεν νομίζω σε όλα να είσαι εσύ ο σωστός και οι άλλοι ούλλοι λανθασμένοι .. προβληματίστου λίγο με τούτο ...αν θέλεις φυσικά
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by mariosko »

οι αγωνες ψαρεματος απο την ακτη που διοργανωνουν διαφορα καταστηματα για να προοθησουν τα προιοντα τους δεν κανουν κακο στο οικοσυστημα? Οι αγωνες για τονους στους οποιους οι διοργανωτες πειρνουν αδεια για να δικαιουσε να ψαρεψεις οσους τονους θελεις? το ψαροτουφεκο μας εμαρανε, που ειναι και το μονο στο οποιο μπωρεις να εισαι επιλεκτικος στο τι θα ψαρεψεις?
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by fISHANDCHIPS »

mariosko wrote: το ψαροτουφεκο μας εμαρανε, που ειναι και το μονο στο οποιο μπωρεις να εισαι επιλεκτικος στο τι θα ψαρεψεις?
ούλλα τα ψαρέματα βλάπτουν το οικοσύστημα είτε πολλά ειτε λίο
αλλά κανεί με τούτο το επιλεκτικό ψάρεμα στο ψαροτούφεκο
ο Γιαννης που έπιεν σήμερα για πρώτη φορά με ψαροτούφεκο για σορκόυς ... αποκλείτε να έκαμε επιλεκτικό ψάρεμα ... έπιασεν τα ούθκια του.
Ο Κωστης που έχει 5 χρόνια που βουτα ...μπορει να έκαμε επιλεκτικό ψάρεμα αν έχει συνήδηση
το ίδιο και με τους καλαμάες ....οταν θέλεις μπορείς να κάμνεις επιλεκτικό ψάρεμα ... με κάποιες απώλιες μέσα μέσα
είμαι εχτός θέματος αλλά επιάσετε το και πάτε τούτο το επιλεκτικό.......δεν είμαι εναντίον τον ψαροτουφεκου ... εξάλου τετοιες συζητησεις γίνουντε και μεταξύ των καλαμάων ... στις οποίες έχουμε και μεταξύ μας διαφονίες
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by gptochos »

@tempelis

Ρε φίλε ειλικρινά από τα βάθη της καρδιάς μου Τρία Πουλλάκια Κάθοντε :D Εκαμες τόσα ποστ για το συγκεκριμένο θέμα και το μόνο που κάμνεις είναι να κατηγορείς άτομα τα οποία δεν υποστηρίζουν εκείνο που υποστηρίζεις εσύ! ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ!!! Εσύ ακόμα λίγο εννα κινήσεις και αγωγές σε εκείνους που δεν πάνε αγώνες!

Ρε φίλε γράψε κάτω τεκμηριωμένα πράματα γιατί υποστηρίζεις τους αγώνες τα οποία ευσταθούν και μεν μας λαλείς για ναρκωτικά, το κυπριακό, εξοπλισμούς, ασφάλειες κλπ.

Τα δύο πρώτα δεν στέκουν να φακκάς ποδκια σιέρκα που χαμέ ως το τταβανί. Είναι αρλούμπες με το συμπάθκιο! Αν κάποιος θέλει να γινεί χασιηκλής εννα γινεί.... εννεν το ψαροτούφεκκο που εννα τον γλυτώσει.

Τώρα όσον αφορά το Κυπριακό καμία μα καμία σχέση. Το τί κάμνουν στην κατεχόμενη Κύπρο δεν μπορούμε να το αντιμετωπίσουμε εμείς αλλά τζίηνοι που αποτελούν την εκάστοτε κυβέρνηση τησ χώρας.

Τωρά όσον αφορά εξοπλισμό, ασφάλεια, ζευγάρια, μεγέθή ψαριών κλπ νομίζω τούτο κάμνουμεν το και εμείς που δεν πάμε αγώνες και με βάση την δική σου άποψη ποσκολιούμαστε και δκιακλιζούμαστεν μέσα στη θάλασσα. Εγώ δεν θέλω να πιστέψω ότι μετά από τούτη ούλη τη συζήτηση έμαθες για ασφάλεια και ζευγάρι από τους αγώνες. Αν όντως έμαθες τα από αγώνες και όχι από σχολείο ελεύθερης κατάδυσης είσαι πολλά τυχερός φίλε μου που γράφεις δαμέ :think:

Τώρα όσον αφορά τον εξοπλισμό δεν θα περιμένω τους αγώνες για να μου πλασάρει ο κάθε έμπορος το υπερόπλο που παίζει συναγρίδες και ορφούς στα 5 μήκη. Δοξάσει ο Θεός έχουμε νάκκο νου και μπορούμε να επιλέξουμε τον εξοπλισμό μας μόνοι μας αναλόγως με τη χρήση που θέλουμε να του κάμουμε και την καύλα μας και συνάμα την πούγκα μας. :whistle:

Όσον αφορά την ψαρευτική παιδεία που αποκτάς από τους αγώνες επέτρεψε μου να διαφωνίσω.... είδαμε τον πρωταθλητή τι έκαμε στα ορφοπούλια πέρσι. Τα οποία επαραδέκτηκε ο ίδιος και είχεν και κυρώσεις από το σύλλογο του. Αν είναι τούτη η παιδεία που λαμβάνεις από τους αγώνες να την βράσω μέσα στον τζισβέ με τον καφέ :?
Προς Θεού το κοπελούι να εμετάνιωσε για το τι έκαμε αλλα αν όντως έπαιρνε κάτιτις παιδεία από τους αγώνες δεν νομίζω να έκαμνε ότι έκαμε.

Ελικρινά εγώ πιστεύω ότι αντι να γίνονταν αγώνες καλύτερα θα ηταν να γίνονται περισσότερες σκοποβολές, σεμινάρια σχετικά με το ψαροτούφεκο και την ασφάλεια. Το να πάω να παίξω ψάρι και να βκώ πρώτος δεν μου προσφέρει τίποτε εκτός από ΗΘΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ και το ότι στα πηγαδάκια των ψαροτουφεκάδων θα λαλώ ότι ήρτα πρώτος.

Gracias
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by mariosko »

fISHANDCHIPS wrote:
mariosko wrote: το ψαροτουφεκο μας εμαρανε, που ειναι και το μονο στο οποιο μπωρεις να εισαι επιλεκτικος στο τι θα ψαρεψεις?
ούλλα τα ψαρέματα βλάπτουν το οικοσύστημα είτε πολλά ειτε λίο
αλλά κανεί με τούτο το επιλεκτικό ψάρεμα στο ψαροτούφεκο
ο Γιαννης που έπιεν σήμερα για πρώτη φορά με ψαροτούφεκο για σορκόυς ... αποκλείτε να έκαμε επιλεκτικό ψάρεμα ... έπιασεν τα ούθκια του.
Ο Κωστης που έχει 5 χρόνια που βουτα ...μπορει να έκαμε επιλεκτικό ψάρεμα αν έχει συνήδηση
το ίδιο και με τους καλαμάες ....οταν θέλεις μπορείς να κάμνεις επιλεκτικό ψάρεμα ... με κάποιες απώλιες μέσα μέσα
είμαι εχτός θέματος αλλά επιάσετε το και πάτε τούτο το επιλεκτικό.......δεν είμαι εναντίον τον ψαροτουφεκου ... εξάλου τετοιες συζητησεις γίνουντε και μεταξύ των καλαμάων ... στις οποίες έχουμε και μεταξύ μας διαφονίες
o Γιαννις εν θα παει αγωνες ομως. anyway ο καθενας με τα πιστευω του, οποιος θελει/μπωρει ας παει στους αγωνες και οποιος θελει ας μεν παει.
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
maky
Posts: 120
Joined: Thu Jan 24, 2008 6:48 pm

Re: Αγωνιστικό ψαροντούφεκο : STOP !

Post by maky »

Tο θέμα μας εν τούτο νομίζω
δεν τίθεται θέμα αν κάποιος θέλει η δεν θέλει να πάει
αλλα το ότι κάποιοι θέλουν να το σταματήσουν...... ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΟ?????

Kάθονται οι μεν και το κατηγορούν που όπως έχω πει ξανά ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ και κάποιοι άλλοι να το υποστηρίζουν και να φαίνονται κακοί και έντονοι....

Tο μονο που κατάλαβα είναι ότι κάποιοι βγάζουν πικρα
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.... και η όλη πικρα είναι για το ψαροτούφεκο αγωνιστικό η όχι....
Attachments
Re  Αγωνιστικό ψαροντούφεκο STOP.JPG
Re Αγωνιστικό ψαροντούφεκο STOP.JPG (25.5 KiB) Viewed 3930 times

Locked

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”