Παραλια για spinning

Post Reply
g13marcos
Posts: 22
Joined: Sun Jan 27, 2013 2:17 pm

Παραλια για spinning

Post by g13marcos »

Γεια σας κοπελλια. Επειδη ειμαι φοιτητης στην Αγγλια και φετος αγορασα εξοπλισμο για σπιννινγκ αλλα λογο του οτι δεν ειμαι Κυπρο για να γυρεψω, μπορει καποιος να μου πει κανενα καλο τοπο να παω να δοκιμασω την τυχη μου;
Ερχομαι Κυπρο στις 25 και θα μεινω για 2 εβδομαδες οποταν εν θα εχω και πολλη καιρο για να βρω τοπους.
Μενω Λεμεσο
Ευχαριστω, Μαρκος

legendguards2

Re: Παραλια για spinning

Post by legendguards2 »

δοκιμασε κοντα στο παλιο λιμανι

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Παραλια για spinning

Post by Nikolas Nklou »

g13marcos wrote:Γεια σας κοπελλια. Επειδη ειμαι φοιτητης στην Αγγλια και φετος αγορασα εξοπλισμο για σπιννινγκ αλλα λογο του οτι δεν ειμαι Κυπρο για να γυρεψω, μπορει καποιος να μου πει κανενα καλο τοπο να παω να δοκιμασω την τυχη μου;
Ερχομαι Κυπρο στις 25 και θα μεινω για 2 εβδομαδες οποταν εν θα εχω και πολλη καιρο για να βρω τοπους.
Μενω Λεμεσο
Ευχαριστω, Μαρκος
ψαρεψε που βραχοτοπους....εχεις παραπανο πιθανοτητες παρα που παραλια ή εχτος αν ηβρεις καμια παραλια που το βαθος της να ξεκινα που τα 2 μετρα και να βαθυνισκει ομαλα.....
Never back down

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παραλια για spinning

Post by admin »

Πήγαινε δεξιά του νέου Λιμανιού μεταξύ Λιμανιού και ladys smile δοκλιμασε και για κανένα καλαμάρι :wink:

g13marcos
Posts: 22
Joined: Sun Jan 27, 2013 2:17 pm

Παραλια για spinning

Post by g13marcos »

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Φιλο legend κοντα στο παλιο λιμανι μιλας για κοντα στο καρναιο;

Post Reply

Return to “SPINNING”