Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by fISHANDCHIPS »

Ηπα να ανοίξω το θέμα spinning επειδή νομίζω είναι η σωτηρια k που τις "αστοσηες" k που τους κούνελους(αν βάλουμε κανένα ψεύτικο πιο μεγάλο)
Να σας γαργαλίσω λίγο με ένα video γυρισμένο στην γειτονική ιταλία

http://www.videospin.it/video.htm
πιο συγκεκριμένα το :Giants Fights Spinning το big leerfish - DVD

Νομίζω διαθέτουν έτσι "ψαρκα" οι θάλασσες μας,με λίγο παραπάνω μελέτη νομίζω ένα ερτούν k οι επιτυχίες...
Απόσπασμα παρμένο από το βιβλίο nira θερινής νυχτός
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by Greg »

e φιλε νομίζω πρέπει να συνειδητοποίησης ότι εν Κύπρο που είσαι (η ένα rtis) :lol: ...όπως και πολλοί άλλοι σαν εμενα.. spinning for giant "τραβελλι" μισηουμου lol :twisted:
Esox Lucius

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by caveman »

Έφκολον να το λέεις ρε φίλε, ώσπου είσαι Βουλγαρία :lol: ε φίλε....τωρά είπες μου έχει πάγο έννεν :?: οι μικρές οι λιμνούλλες του πάρκου της περιοχής μου...τζίνες πων γεμάτες με κάτι ""πολλά ωραία ψαράκια""(σλαντσιατσι) τι λέσειν? Μπορείς να τες ψαρέψεις :?:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

fragkiskos
Posts: 25
Joined: Mon Mar 03, 2008 10:23 am
Location: Sassari

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by fragkiskos »

γεια σας παιδιά!λέγομαι φραγκίσκος k σπουδάζω στην γειτονική ιταλία...συγκεκριμένα sardinia...το spining έχει γίνει εμμονη ιδέα μου...μόλις καταλάβω πως λειτουργεί το forum θα ανεβάσω φωτό να δείτε!!χέιε spining for ever!!

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by Greg »

ate φιλε και περιμένουμε.. όταν κανεις post να γράψεις μήνυμα, υπάρχει κάτω μια καρτέλα που λέει 'upload attachment' πατάς εκεί, αναζητάς την φωτό μετά 'add the φιλέ και μετά το submit... :twisted:
Esox Lucius

fragkiskos
Posts: 25
Joined: Mon Mar 03, 2008 10:23 am
Location: Sassari

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by fragkiskos »

kanw mia dokimi na dw an ta kataferw..se periptwsei tha dwsw msn na me boithisei kapoios---
Attachments
Immag005_1.JPG
Immag005_1.JPG (45.02 KiB) Viewed 19883 times

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by caveman »

Καλοσώρισες ρε φίλε :D :D :D Ε φίλε....Σαρδινία? έννεν που τζιαμέ το Ευροπαικό ρεκόρ μυλοκοπιου :?: 21 κιλααααά :?: :lol:
Φίλε μου αναμένουμεν φωτογραφίες :mrgreen: να ανεβεί νάκκον το ηθηκόν μας...γιατι απότι φέναιτε έπεσεν καμπόσον τον τελαιυτέον τζαιρόν :arrow:
εγίρεφκα σήμμερα παρέα να πάω surfcasting με τούντον πολλαααά ωραίον δυτικόν που έβαλεν Πάφο....έπιασα τηλέφονο καμιά δεκαριά άτομα...συγκεκριμένα που άτομα του φόρουμ :arrow: Greg,largemouth,No-nick, Panikos,Marios,Nikolas τζαι αλλό 5-6 που έννεν του φόρουμ :arrow: τζαι ΕΝ ΕΡΚΕΤΟΥΝ ΚΑΝΕΕΕΕΝΑΣ :| :( Ήταν να πάω μόνος μου :?: Εμεινα τζαιγώ να πάω παααάλε στο Λέιτις Μάιλ :|
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by no-nick »

σημερα τον εβαλε, τοσα μαθηματα που σου εκαμα και εσυ ατου, στο ανεβασμα δεν παμε ψαρεμα,παμε μολις σπαση με ατμοσφαιρικη πιεση 1017.5 μπαρ, το φεγαρι στα 3/8 και παντα μα παντα μετα την Δευτερα της καθαρας. ποτε θα το καταλαβης?

User avatar
sifu-nas
Posts: 912
Joined: Wed May 09, 2007 11:42 am

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by sifu-nas »

εγώ πάντως σύμφωνο με τον cave
τούτα μόλις σπάσει η πολλά σχετικά..
ειδικά στο surfcasting ! :D :D

fragkiskos
Posts: 25
Joined: Mon Mar 03, 2008 10:23 am
Location: Sassari

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by fragkiskos »

.Caveman δυστυχώς "μιλοκοπια" ακόμη δεν έτυχε να πιάσω σε spinning..φωτό έχω από baraccuda λαβράκι k παλαμίδες...παιδιά μια μικρή παρένθεση,εγώ δεν είμαι κύπριος k πολλά από τα κυπριακά δυστυχώς δεν τα πολυκαταλαβαίνω.. :)

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by marios »

fragkiskos wrote:Caveman distixws milokopia akomi den etyxe na piasw se spinning..foto exw apo baraccuda layraki k palamides...paidia mia mikri parenthesh,egw den eimai kiprios k polla apo ta kipriaka distixos den ta pollukatalabainw... :)
Φιλε μου μην βάλεις φωτό απο baraccudaγιατί έχουμε άτομα στο forum που μπορεί να τους δημιουργήσεις ψυχολογικά προβλήματα :lol: ..όσο για τα κυπριακά για αρχή μην παρεξηγείς το ΡΕ :P γιατί το χρησιμοποιούμε αρκετά συχνά! τα υπόλοιπα σε δυο βδομάδες θα τα μάθεις μια χαρά :wink:
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

fragkiskos
Posts: 25
Joined: Mon Mar 03, 2008 10:23 am
Location: Sassari

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by fragkiskos »

marios wrote:
fragkiskos wrote:Caveman distixws milokopia akomi den etyxe na piasw se spinning..foto exw apo baraccuda layraki k palamides...paidia mia mikri parenthesh,egw den eimai kiprios k polla apo ta kipriaka distixos den ta pollukatalabainw... :)
Φιλε μου μην βάλεις φωτό απο baraccudaγιατί έχουμε άτομα στο forum που μπορεί να τους δημιουργήσεις ψυχολογικά προβλήματα :lol: ..όσο για τα κυπριακά για αρχή μην παρεξηγείς το ΡΕ :P γιατί το χρησιμοποιούμε αρκετά συχνά! τα υπόλοιπα σε δυο βδομάδες θα τα μάθεις μια χαρά :wink:
OK to re to xrhsimopoioume k emeis oi borioi!!lol!exw mia kali foto apo baraccuda...pes te mou pote tin thelete na tin anaibasw... :D :D :lol:

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by fISHANDCHIPS »

Ρίξε την φωτό να την δούμε :shock:
Απόψε θα παο μαρίνα Λάρνακας για spinning ... οποιος θέλει ας "ερτι"...κατά τις 19:00 ένα παο εγώ :!: :!: :arrow:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by Greg »

φιλε βάλε μέσα το barracuda..να πωρωθώ λείο και έχει σχεδόν μηνα να πάω ψάρεμα θάλασσα :twisted: :twisted:
Esox Lucius

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by caveman »

fragkiskos wrote:Caveman distixws milokopia akomi den etyxe na piasw se spinning..foto exw apo baraccuda layraki k palamides...paidia mia mikri parenthesh,egw den eimai kiprios k polla apo ta kipriaka distixos den ta pollukatalabainw... :)

Έννεν τίποτε ρε φίλε :D έννα τα μάθεις :lol: Εξάλλου έντζαι μιλούμεν τζαι πολλά διαφορετικά :wink: Πόθθεν η καταγογή σου ρε φιλέ :?:

Το μυλοκόπι έντζε πιάνετε στο spinning ρε φίλε, μόνον surfcasting με δολώματα όπως είναι τα μύδια κτλ κτλ. Όμως έτειχεν μιαν φορά, ένας φίλος CyBasser να πιάσει πάνο σε κουταλάκι :arrow: τρώει τζαι μικρά ψαράκια, αλλά πολλά μικρά :P Οπόταν άμαν κάμεις spinning με μικρό κουταλάκι σιρόμενο στον βυθό...μπορεί να πιάσεις αλλά εν δύσκολο. Μινέρκα ρε φίλε εν έπιασες :?: Λίτσες :?: Βάλε την σφίρναν που λέεις να την δουμεν τζαι μας εν μας καειλούν πιον :lol: :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Post Reply

Return to “SPINNING”