Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

γίωργος κυρίακου
Posts: 190
Joined: Sat Oct 16, 2010 11:54 am

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by γίωργος κυρίακου »

μπράβο :clap: αλλά βάλε και καμία φότο :D
Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by plenom'metatopsarem? »

γίωργος κυρίακου wrote:μπράβο :clap: αλλά βάλε και καμία φότο :D
δεν είχα κάμερα, αλλά κάμε υπομονή, κάποιος από εμάς είχε :)

γίωργος κυρίακου
Posts: 190
Joined: Sat Oct 16, 2010 11:54 am

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by γίωργος κυρίακου »

τι περιοχή επίατε ?
εαν επιτρέπεται :)
Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by Greg »

well done foivo mate!

ποσα κg?
Esox Lucius

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by Στάθης »

Μπράβο κοπέλια, ωραία η συνεργασία. 8)
Φοίβο, in girum imus nocte!
Απόφέυγονται πολλά από τα περιστατικά που ανάφερες. :|
no whey no gain

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by MariosK »

Μπράβο στην παρέα και στον Φοίβο για το ψάρι! Περιμένουμεν σας με τον Στάθη εντός έδρας σύντομα :wink:. Εμείς σήμερα εμαλλώναμεν με τα κύμματα δακάτω στην Πάφο.

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by Greg »

ηρτα και γω τωραα σπιτι που τον γυρο μου... λαβρακια vs γρηγορης 3-0. :evil:
Esox Lucius

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by MariosK »

Greg wrote:ηρτα και γω τωραα σπιτι που τον γυρο μου... λαβρακια vs γρηγορης 3-0. :evil:
Κοψίματα ρε φίλε :neutral: ?

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by Greg »

Δεν εκαρφωνουνταν τα γεριμα, ετραβησαν μου 3 φορες στοπερ
Esox Lucius

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by plenom'metatopsarem? »

MariosK wrote:Μπράβο στην παρέα και στον Φοίβο για το ψάρι! Περιμένουμεν σας με τον Στάθη εντός έδρας σύντομα :wink:. Εμείς σήμερα εμαλλώναμεν με τα κύμματα δακάτω στην Πάφο.
ποιος δέρνει?! :lol: :lol: :lol:

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by plenom'metatopsarem? »

Greg wrote:Δεν εκαρφωνουνταν τα γεριμα, ετραβησαν μου 3 φορες στοπερ
είχαμεν τζιαι εμείς το ίδιο ρε Greg

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by plenom'metatopsarem? »

Greg wrote:well done foivo mate!

ποσα κg?
δεν ήταν μεγάλα, ούτε βρήκαμε άγρια δυστυχώς! :roll:
περίπου στο κιλό δεν θα έλεγα πως ήταν περισσότερο, δεν τα μετρήσαμε

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by Demetrisk »

plenom'metatopsarem? wrote:
Υ.Γ1 χαιρετίσματα και στο φίλο Δημήτρη που τον βρήκαμε στο τελευταίο μέρος που ψαρέψαμε!
Χαιρετισματα ρε φιλε. Ειπα να δοκιμασω λιγο σπιν αυτο το καιρο αφου ακομα λιγο θα αρχισουν και παλι τα φραγματα. Στην περιοχη εκει ψαρευα με αντεννα που ημουν πιο μιτσης επιδη εχο σπιτι εκει κοντα. Μετα απο εκει προχορισα δυτικα χορις καμια τυχη αφου επιασαν τα νερα και τα μαζεψα. Τυφλα ομως επερασα που διπλα σου και λαλω εν τζινοσ εννεν τζινος? Αν δεν μου μιλουσες εν θα σε καταλαβενα :oops:

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by plenom'metatopsarem? »

Demetrisk wrote:
plenom'metatopsarem? wrote:
Υ.Γ1 χαιρετίσματα και στο φίλο Δημήτρη που τον βρήκαμε στο τελευταίο μέρος που ψαρέψαμε!
Χαιρετισματα ρε φιλε. Ειπα να δοκιμασω λιγο σπιν αυτο το καιρο αφου ακομα λιγο θα αρχισουν και παλι τα φραγματα. Στην περιοχη εκει ψαρευα με αντεννα που ημουν πιο μιτσης επιδη εχο σπιτι εκει κοντα. Μετα απο εκει προχορισα δυτικα χορις καμια τυχη αφου επιασαν τα νερα και τα μαζεψα. Τυφλα ομως επερασα που διπλα σου και λαλω εν τζινοσ εννεν τζινος? Αν δεν μου μιλουσες εν θα σε καταλαβενα :oops:
χεχε :) εν εντάξει ρε φίλε, ούτε εγώ στην αρχή σε κατάλαβα, είπεν μου ο Άγγελος, " το παιδί εν τίποτε που το φόρουμ και μετά είδα σε"! :)
Κανονίζουμεν άλλη φορά και πάμε και μαζί :)

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: Μια ειναι η διεξοδος : Spinning !!!!!!

Post by stathis 1821 »

[quote="plenom'metatopsarem?"]Σήμερα λοιπόν πήγαμε μια βόλτα πρωινή με τους φίλους Άγγελο και Στάθη , που μας έκαμε την τιμή να κατεβεί στα μέρη μας από την Πάφο.
Απο ψάρια σχεδόν τίποτα, αλλα από τοπία ψαρέματος και εικόνες δεν έχουμε κανένα παράπονο νομίζω! έλειπε μόνο η φωτογραφία από το 2ο μέρος που πήγαμε για ψάρεμα! Θα ήταν τέλεια. Δυστυχώς ο φίλος Στάθης δεν πρόλαβε να χαρούμε μαζί το πιάσιμο κάποιου ψαριού (φταίω η αλήθεια γιατί ήμουν ο μόνος που είχε μέχρι τότε κτυπήματα και δεν κατάφερα να βγάλω κάτι). Τα λαβράκια που πιάσαμε αφιερωμένα λοιπόν στο φίλο μας το Στάθη, δεν νομίζω να διαφωνεί ο Άγγελος και ελπίζουμε να χάρηκε την εξόρμηση!
Την επόμενη φορά θα τα καταφέρουμε καλύτερα ελπίζουμε! :)
Και κλείνοντας το ποστ για την ημέρα...μια υπενθύμηση φίλοι σπιννεράδες...μεν ξεχνάτε να αλλάζετε τις σαλαγκιές σας όταν πρέπει!!! (εγώ έτσι την έπαθα!)

Υ.Γ1 χαιρετίσματα και στο φίλο Δημήτρη που τον βρήκαμε στο τελευταίο μέρος που ψαρέψαμε!
Υ.Γ2 που εννα δει κάποιος τον τύπο που μας είπε καλά αποτελέσματα...ξέρετε... πέτε του καλύτερα να μείνει μακρυά μας!!!! :D
Υ.Γ3 μπορεί να εν κακία, αλλά αν ξαναδώ κανένα να κάμνει τζίνο που έκαμεν ο λεβέντης το πρωί, να έρτει δηλαδή να ρίξει που πάνω μας τα καλάμια του, τις ευχές μου για καλές ψαριές και καλό ψάρεμα να τις θεωρήσει δεδομένες! Και να μαλώσουμε τζιαι έτσι τσας, ας μεν παραξενευτεί, εξαρτάται που τη διάθεση της στιγμής (τη δική μου!) :evil: :evil: :evil:[/
ρε κοπελια σας ευχαριστω για την τελεια μερα εχτες.πρωτη φορα ψαρεψα σωστα σπιννινγ και χαρις στο φοιβο και τον αγγελο που ειναι τσιακοι επερασα τελεια.μπορει να μεν επειασαμε τιποτε αλλα η παρεα και τα τοπια που πηγαμε ηταν ολα τα λεφτα .σας ευχαριστω και για τα πραματα μου μου δειδαξετε γιατι ωσ τωρα με αλλον τροπο ψαρευα και αλλος ειναι ο σωστος.με λιγα λογια εγω εμαστιγονα μονο την θαλασσα που επειεννα.λοιπον οπως ειπε και ο μαριοςκ περιμενουμε σας την κυριακη για ενα εντος εδρας (φοιβο κανονισε ) ο αγγελος εν σιουρα που εν να ρτει και να περασουμε τελεια και ειμε 100% τις 100%σιουρος οτι εν να πιασουμε τα θηρια δακατω.ρε φοιβο εν το μεταξη ρε φιλε στειλε μου με πμ το κινητο σου να το εχω αγγελε και φοιβο σας ευχαριστο για ολα

Post Reply

Return to “SPINNING”