Spinning απο παραλια

Nikolas Nklou

Spinning απο παραλια

Post by Nikolas Nklou »

εσημειωθηκαν επιτυχιες με spinning απο την παραλια ??? γιατι σκεφτουμε να ασχοληθω με το συγκεκριμενο τζε για να ξερω αν ειχε επιτυχια εστω τζε λιο να μεν βασανιουμε αδικα :D :D :D :auto-checkeredflag: :auto-checkeredflag:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Spinning απο παραλια

Post by chrysanthos9 »

ΛΙΤΣΕΣ
Rememper always someone waiting for you at home

Nikolas Nklou

Re: Spinning απο παραλια

Post by Nikolas Nklou »

chrysanthos9 wrote:ΛΙΤΣΕΣ
ναι ρε φιλουι αλλα επιασαν ? ποιος επιασε να μας πει........

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Spinning απο παραλια

Post by chrysanthos9 »

ναι φιλε μου επιασαν πολλοι που το φορουμ τωρα να το δουν και θα σου απαντησουν :)
Rememper always someone waiting for you at home

Nikolas Nklou

Re: Spinning απο παραλια

Post by Nikolas Nklou »

chrysanthos9 wrote:ναι φιλε μου επιασαν πολλοι που το φορουμ τωρα να το δουν και θα σου απαντησουν :)
ε αλλοπως εννα τα παρετισουμε ουλλα τζε εννα αρκεψουμε spinning :lol: :lol: :lol: :lol: :auto-dirtbike:

Nikolas Nklou

Re: Spinning απο παραλια

Post by Nikolas Nklou »

εχει κανενα που ψαρευκει spinning που την παραλια? αν εχει να μας βοηθησει λιο αν αξιζει να το χρησιμοποιουμε :) :) :)

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Spinning απο παραλια

Post by Sorkomanis »

nikolasarkaka wrote:εχει κανενα που ψαρευκει spinning που την παραλια? αν εχει να μας βοηθησει λιο αν αξιζει να το χρησιμοποιουμε :) :) :)
ρε φιλε εν είμαι καθόλου ειδικός αλλα μια διευκρίνιση: :think: :think: παραλια εννοείς συγκεκριμένα που παραλια με άμμο (άσχετο το τι έχει μέσα στη θάλασσα), η παραλια εννοείς γενικά spinning που κάθε είδος ακτής :?:
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

Nikolas Nklou

Re: Spinning απο παραλια

Post by Nikolas Nklou »

Sorkomanis wrote:
nikolasarkaka wrote:εχει κανενα που ψαρευκει spinning που την παραλια? αν εχει να μας βοηθησει λιο αν αξιζει να το χρησιμοποιουμε :) :) :)
ρε φιλε εν είμαι καθόλου ειδικός αλλα μια διευκρίνιση: :think: :think: παραλια εννοείς συγκεκριμένα που παραλια με άμμο (άσχετο το τι έχει μέσα στη θάλασσα), η παραλια εννοείς γενικά spinning που κάθε είδος ακτής :?:
με αμμο :)

γίωργος κυρίακου
Posts: 190
Joined: Sat Oct 16, 2010 11:54 am

Re: Spinning απο παραλια

Post by γίωργος κυρίακου »

φίλε μου παρόλο που δεν είμαι ειδικός στο spinning (είμαι ακόμα άπειρος) :)
αλλά τα λίγα ψάρια που έχω πίασει τα περρισότερα ήταν απο παραλία
και η θάλασσα μέσα έχει φύκια και λίγους βράχους, αλλά όπως είπα δεν είμαι ειδικός γι αυτό
περίμενε να σου απαντήσουν οι δυνατοί του spinning που έχουν την εμπειρία και την δυνατότητα να σε βοηθήσουν. :)

αλλά εγω σου λέω ότι αξίζει τον κόπο να ασχοληθείς με το spinning γιατί είναι άλλη η χάρη . :D
Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ

Nikolas Nklou

Re: Spinning απο παραλια

Post by Nikolas Nklou »

μπορει καποιος να βαλει καμια φοτωγραφια που μας δειχνει πως συνδεουμε την μανα με το ψαρουι για γρηγορη αλλαγη του??? :? :? :?

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: Spinning απο παραλια

Post by Στάθης »

Image
snap, παραμάνα.
Τη δένεις στο παράμαλο ή τη μάνα και αλλάζεις τεχνητό ανοίγοντας και κλείνοντας την.
no whey no gain

Nikolas Nklou

Re: Spinning απο παραλια

Post by Nikolas Nklou »

Στάθης wrote:Image
snap, παραμάνα.
Τη δένεις στο παράμαλο ή τη μάνα και αλλάζεις τεχνητό ανοίγοντας και κλείνοντας την.
:text-+1: :text-+1:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Spinning απο παραλια

Post by nicolas theocharous »

γίωργος κυρίακου wrote:φίλε μου παρόλο που δεν είμαι ειδικός στο spinning (είμαι ακόμα άπειρος) :)
αλλά τα λίγα ψάρια που έχω πίασει τα περρισότερα ήταν απο παραλία
και η θάλασσα μέσα έχει φύκια και λίγους βράχους, αλλά όπως είπα δεν είμαι ειδικός γι αυτό
περίμενε να σου απαντήσουν οι δυνατοί του spinning που έχουν την εμπειρία και την δυνατότητα να σε βοηθήσουν. :)

αλλά εγω σου λέω ότι αξίζει τον κόπο να ασχοληθείς με το spinning γιατί είναι άλλη η χάρη . :D
φιλε μου συμφωνω 100% μαζι σου. παντα στο spinning εχεις εκεινο το ενδεχομενο να σου χτυπησει κατι πολλα μεγαλο και να εχεις μια εμπειρια αξεχαστη που εν σου προσφερουν τα αλλα ειδη ψαρεματος.

και εγω ειμαι απειρος στο spinning τα ψαρια που επιασα λιγα και οι εξορμησεις πολλες. μερα με την μερα μαθαινω παραπανω πραγματα και πορωνουμε παραπανω αν και δυστυχως τα ψαρια ειναι και λια και παραλληλα υπαρχουν και οι μαστερ του ειδους οπως ο γκρεγκ, ο βυρωνας , ο χαμπης, ο αγγελος και αλλοι βεβεα που εν κατι ετη φωτος μπροστα μας σε σχεση με το spinning και δυσκολευκουν την κατασταση για εμας του αγροτικου. γιατι ειμαστε αγροτικο προς το παρον :lol: :lol: :lol: :lol:

αλλα που εννα παει εννα σας φτασω μια μερα εννα μεν τα καταφερω??

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: Spinning απο παραλια

Post by AggelosLRK »

Προσωπικα μπορω να σου πω πως ειτε απο παραλια πας ειτε απο βραχους ειτε απο λιμανια εσυ θα κανεις το ιδιο απλο πραγμα :θα συρνεις 1 τεχνητο μεσα και θα το τραβας εξω.
Τωρα το τι τεχνητο θα ριχνεις και σε ποια παραλια θα πας ειναι καθαρα δικο σου θεμα και η τεχνικη απλη,ειναι σαν να ξεκινας να παιζεις κιθαρα σιγα σιγα οι νοτες θα βγαινουν απο μονες τους αλλα πρεπει να σου αρεσει η "κιθαρα" διαφορετικα δεν υπαρχει νοιμα να συνεχισεις.
Αν σου αρεσουν τα δυσκολα παζλ,σιγουρα θα σου αρεσει και το σπιν.

Nikolas Nklou

Re: Spinning απο παραλια

Post by Nikolas Nklou »

γιατι ειμαστε αγροτικο προς το παρον
:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

Post Reply

Return to “SPINNING”