βοηθεια στο σπιννινγκ

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by (CyBasser) »

MariosK wrote:
Greg wrote:
EVANTHIS LOIZOU wrote:Εκαταραστηκεν σας ο Χαμπης :lol: :lol: :lol: :lol:
Ηταν μαζιν μου ποψε τζιαι εκαμναμεν προετιμασιαν για τους Ρωσσους τζιαι συνεχειαν ετιμαζεν σας τζιαι τους θκιο γιατι εν του ειπετε :mrgreen: :mrgreen:
εν κανει που μας εκουρτισε που το χαραμα να παμε στην πεγια και μετα αφηκεν μας με μια **** στα σχερκα...ετιμαζεν μας θεμας?
Ρε μα εν αντρεπεστε ήταν να έρτετε Πέγεια τζε εν είπετε τίποτε?
Εν μυστικοπαθείς ρε! Κανονικά πρέπει να τους ρίξουμε στην απομόνωση στα μπουντρούμια, τζαι που κάτω τους να περνα ένα κανάλι γεμάτο νερό κι αρπακτικά τέρατα, γυρόν τους να είναι γεμάτον καλάμια και δολώματα JDM που τους αρέσκουν αλλά ναν πίσω που κιγκλιδώματα να τα θωρούν και να μεν μπορουν να κάμουν τίποτε και να τους αφήκουμε τζειμέσα ώσπου να αρχίσουν να ουρλιάζουν "ήμαρτον"! :twisted: :twisted: :twisted:
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by stathis 1821 »

καλα ρε πεδια τα λαβρακια και τα αλλα αρπακτικα σαν σφυρνες και παλαμιδες απο την ακτη θεορουντε ευκολα σχετικα θηραματα? :think:

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by gptochos »

stathis 1821 wrote:καλα ρε πεδια τα λαβρακια και τα αλλα αρπακτικα σαν σφυρνες και παλαμιδες απο την ακτη θεορουντε ευκολα σχετικα θηραματα? :think:
Εύκολο ψάρι δεν υπάρχει στην Κύπρο! :lol: Πρέπει να λικνιστείς να λουθείς να βάλεις τα καλά σου και αν σου κάτσει....... :D
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by gptochos »

(CyBasser) wrote:
Greg wrote:
EVANTHIS LOIZOU wrote:Εκαταραστηκεν σας ο Χαμπης :lol: :lol: :lol: :lol:
Ηταν μαζιν μου ποψε τζιαι εκαμναμεν προετιμασιαν για τους Ρωσσους τζιαι συνεχειαν ετιμαζεν σας τζιαι τους θκιο γιατι εν του ειπετε :mrgreen: :mrgreen:
εν κανει που μας εκουρτισε που το χαραμα να παμε στην πεγια και μετα αφηκεν μας με μια **** στα σχερκα...ετιμαζεν μας θεμας?
Γιατί ρε, εσείς είπετε τίποτε? Τζαι ο ένας τζαι ο άλλος! Χαμπή, πιάσμε τηλέφωνο να πάμε τζαι άηστους... :lol: :lol: :lol: :lol: Εγώ τελευταία όπου πάω πιάννω!!!
Εεεεε εν τζαιρός σου τζαι εσένα ρε Ρολάνδο να πιάσεις τον μητα :lol: γιατί επολλολοϊσες :D
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by fISHANDCHIPS »

Στάθης wrote:Οι τζιαι σπρει της τσαρτέλλας!
Εμένα ελάλεν μου WD-40 τζιαι επήα τζιαι έβαλα το μισόν το Home Center μες το tackle box. :shock: :lol:
Τα WD-40 έπιασες τα μισά ... τα pop queen που τον Ιάκωβο εν άφησες ένα ...να πιάσουμε και εμείς :roll: :roll: :roll: :whistle:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by Στάθης »

Ενα εν ήβρα...:shock: ακόμα. :twisted:
Ήσουν εψες τζιαμε; :?
no whey no gain

Post Reply

Return to “SPINNING”