Πωλείται βάρκα τρικάρινη 17 πόδια με μηχανή Yamaha 85

Post Reply
nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Πωλείται βάρκα τρικάρινη 17 πόδια με μηχανή Yamaha 85

Post by nicolas theocharous »

Παιδιά καλησπέρα. Αποφάσισα να πουλήσω την βάρκα μου. Κάποιοι παράγοντες μετά το ατύχημα που είχα πρόσφατα με το αυτοκίνητο μου αλλά και η έλλειψη ελεύθερου χρόνου με έφεραν στο σημείο δυστυχώς να πρέπει την πουλήσω.

Η βάρκα είναι τρικάρινη 17 πόδια με κεντρική κονσόλα-τιμονιέρα, με μηχανή85 Yamaha 2-stroke και δεύτερο πάτωμα και πλούσιους αποθηκευτικούς χώρους. Καινούργια μπαταρία, τρόλει αμερικάνικο shoreline, μηχανή full serviced, ασύρματο, νέο πυροσβεστήρα γραμμένο στο όνομα της βάρκας, νεροπαγίδα, αγκυρα, φωτα πορείας, σωσσίβια κ.α. όλες οι άδειες είναι πληρωμένες μέχρι σήμερα. Στη βάρκα έχω βάλει επιπρόσθετο καναπέ στο πίσω μερος αλλά και πολλά άλλα επιπρόσθετα πράγματα από τον καιρό που την αγόρασα. Στην τιμή δεν περιλαμβάνεται το βυθόμετρο.

Τιμή €5500. οποιοσδήποτε έλεγχος δεκτός

για φωτογραφίες θα βάλω αύριο. οποιοσδήποτε ενδιαφέρεται να με πάρει τηλέφωνο στο 99 27 77 71. μπορούμε όποιος θέλει να πάμε και για περίπατο στη θάλασσα να την τσεκάρει. πρόκειται για μια βάρκα με απίστευτη πλεύση και σταθερότητα και είναι δυσκολοεύρετο αυτό το μοντέλο στην αγορά με την μεσαία καρίνα να είναι πιο μακριά από τις άλλες δύο.

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Πωλείται βάρκα τρικάρινη 17 πόδια με μηχανή Yamaha 85

Post by nicolas theocharous »

ξέχασα κάτι.. στην τιμή περιλαμβάνεται και τέντα ήλιου, κουπιά και σχινί άγκυρας 30 μετρων. spear φωτα πορειας και αγκυροβολειου, impeller, εξαρτηματα του τρολλευ και αρκετά άλλα...

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: Πωλείται βάρκα τρικάρινη 17 πόδια με μηχανή Yamaha 85

Post by koursaros21 »

εν ευκολο να βαλεις καμια φωτογραφεια φιλε μου σε παρακαλω?

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Πωλείται βάρκα τρικάρινη 17 πόδια με μηχανή Yamaha 85

Post by nicolas theocharous »

koursaros21 wrote:εν ευκολο να βαλεις καμια φωτογραφεια φιλε μου σε παρακαλω?

ναι φιλε μου ειμαι δουλεια τωρα. να ανεβασω φωτο το συντομοτερο. το αργοτερο μεχρι αυριο να βαλω

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Πωλείται βάρκα τρικάρινη 17 πόδια με μηχανή Yamaha 85

Post by nicolas theocharous »

βρηκα λιγες παλιες φωτο να τις παραθεσω αν και στη βαρκα σημερα εχουν γεινει αλλαγες και ειναι λιγο διαφορετικη προς το καλυτερο. εχει μπει και επιπροσθετος καναπες πισω και αρκετα αλλα πραγματα που προσθεσα εγω μετα την αγορα.
Attachments
IMGA0221.JPG
IMGA0221.JPG (58.57 KiB) Viewed 3131 times
IMGA0220.JPG
IMGA0220.JPG (58.6 KiB) Viewed 3131 times
IMGA0218.JPG
IMGA0218.JPG (57.99 KiB) Viewed 3129 times

Post Reply

Return to “ΑΓΟΡΑΠΩΛΗΣΕΙΕΣ”