COX BABE BEE .49

Post Reply
EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

COX BABE BEE .49

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ δυο Cox Engines ηληκιας περιπου 40 ετων :shock: :shock:
Μονο για πραγματικο μερακλη αν ξερεται κανενα.
Καθαριζα σημερα κατι ερμαρακια και τες βρηκα. Αναμνησεις απο τα μαθητικα μου χρονια οπως λαλει τζιαι η συμμαθητρια μου η Αννα η Βισσιη :lol: :lol: :lol:

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: COX BABE BEE .49

Post by mariosspinning »

Μα ποτζίνες που βάλουν πάνω στα αεροπλανάκια;
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: COX BABE BEE .49

Post by gdeme »

yes yes.

μα δεν ειναι κριμα να τις δωσεις αν λειτουργούν?


Δεν σημαινει οτι αν περασαν τα χρονια, περασε και η τρελα.... Σωστα?

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: COX BABE BEE .49

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Η αγαπη για τα αεροπλανα και την αεροδυναμικη δεν χαθηκε ποτε :wink:
Οταν ξεκινησα να ασχολουμαι περι το 1971, και να πετω αεροπλανακια στα γηπεδα του Γυμνασιου Λ/κας, για τους συμμαθητες μου φανταζα "παραξενος". Και δεν εφταννε αυτο, μερικα χρονια μετα αρχισα να "δεννω και μουγιες" :lol: :lol:
Τζιαμε να δης περιπαιξημον :oops: :oops: Αλλα εγω..... :violin: :violin: :violin:
Οπωσδηποτε :idea: Ειναι ενα χομπυ που το παρατησα αλλα με καποιο τροπο το παρακολουθω απο μακρυα.
Αν εχει καποιο μερακλη και τες θελει θα του τες δωσω. Ειναι σε λειτουργησιμη κατασταση.

DOROS
Posts: 77
Joined: Mon Nov 21, 2011 5:44 pm

Re: COX BABE BEE .49

Post by DOROS »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Η αγαπη για τα αεροπλανα και την αεροδυναμικη δεν χαθηκε ποτε :wink:
Οταν ξεκινησα να ασχολουμαι περι το 1971, και να πετω αεροπλανακια στα γηπεδα του Γυμνασιου Λ/κας, για τους συμμαθητες μου φανταζα "παραξενος". Και δεν εφταννε αυτο, μερικα χρονια μετα αρχισα να "δεννω και μουγιες" :lol: :lol:
Τζιαμε να δης περιπαιξημον :oops: :oops: Αλλα εγω..... :violin: :violin: :violin:
Οπωσδηποτε :idea: Ειναι ενα χομπυ που το παρατησα αλλα με καποιο τροπο το παρακολουθω απο μακρυα.
Αν εχει καποιο μερακλη και τες θελει θα του τες δωσω. Ειναι σε λειτουργησιμη κατασταση.
Eβάνθη ππόσταρε δαμέ......http://cyprusaeromodelling.com/forum/in ... tion=forum

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: COX BABE BEE .49

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Ευχαριστω Δωρο :) :)
Ο κολλητος μου εκεινης της εποχης ηταν ο Γιωργος ο Χαραλαμπους που ειναι ιδρυτικος του ΔΑΙΔΑΛΟΥ στην Λαρνακα.
Εβαλα και γω λλιον το χερι μου για να παρουν την αδεια για το μοντελλοδρομιο στην Δρομολαξια.
Τες μηχανες τες εχω ηδη δωσει.

Post Reply

Return to “ΑΓΟΡΑΠΩΛΗΣΕΙΕΣ”