new europian record

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: new europian record

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Μια ειναι τελικα η λυση :idea: :idea:
ΖΙΜΠΑΠΟΥΕ......... μεταναστες :oops: :oops:

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: new europian record

Post by (CyBasser) »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Μια ειναι τελικα η λυση :idea: :idea:
ΖΙΜΠΑΠΟΥΕ......... μεταναστες :oops: :oops:
Προτιμώ Νότιο Αφρική, είναι πιο ασφαλισμένη τώρα από την Ζιμπάπουε, αλλά και ΗΠΑ ή Ιταλία δεν θα με χάλαγε... 8) 8)
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: new europian record

Post by Greg »

Το 'κυπριακο' ρεκορ, οπως ειπα και παλλια..ή εψηθηκεν νυχτα σε καπια που τες 'σχαρες' που βρησκεις χαμε στους φρακτες, ή εννα ξεράνει σε 1-2 μηνες στον ηλιο μας..

Αφορμη να ασχοληθουμε με αλλα αρπακτικα, οπως τα greenhouse..γιαυτο ψηφιζω να παμεν ιταλια που εχει απο ολα :mrgreen:
Esox Lucius

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: new europian record

Post by Greg »

Greg wrote:Το 'κυπριακο' ρεκορ, οπως ειπα και παλλια..ή εψηθηκεν νυχτα σε καπια που τες 'σχαρες' που βρησκεις χαμε στους φρακτες, ή εννα ξεράνει σε 1-2 μηνες στον ηλιο μας..

Αφορμη να ασχοληθουμε με αλλα αρπακτικα, οπως τα greenhouse, queens ktl ..γιαυτο ψηφιζω να παμεν ιταλια που εχει απο ολα :mrgreen:
Esox Lucius

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: new europian record

Post by (CyBasser) »

Greg wrote:Το 'κυπριακο' ρεκορ, οπως ειπα και παλλια..ή εψηθηκεν νυχτα σε καπια που τες 'σχαρες' που βρησκεις χαμε στους φρακτες, ή εννα ξεράνει σε 1-2 μηνες στον ηλιο μας..

Αφορμη να ασχοληθουμε με αλλα αρπακτικα, οπως τα greenhouse..γιαυτο ψηφιζω να παμεν ιταλια που εχει απο ολα :mrgreen:
Grafw Greeklish giati exafanastikan ta ellinika pou auto to computer tis douleias (bassman! Kame tipote :shock: :shock: :shock: )

Loipon, para Italia protimw USA. Bluefish, Stripers, Redfish stis aktes, stripers, walleyes, muskies, pike sta glyka nera, kai fysika einai o fysikos xwros TOU VASILIA Micropterus salmoides :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Nomizw oti tha paw na kamw mia anagnwrisi kai meta tha paw mia kai kali :roll: :roll: :roll: :roll:
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
PrEdAtΩR
Posts: 839
Joined: Fri Nov 23, 2007 11:59 pm

Re: new europian record

Post by PrEdAtΩR »

ιταλία πελλε μου

να βλέπουμε την μάπα μας, να πιάνουμε τα greenhouses μας , τα queens μας , και μέσα μέσα και κανένα μεγαλόστομο

LOL

ALORA

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: new europian record

Post by (CyBasser) »

PrEdAtΩR wrote:ιταλία πελλε μου

να βλέπουμε την μάπα μας, να πιάνουμε τα greenhouses μας , τα queens μας , και μέσα μέσα και κανένα μεγαλόστομο

LOL

ALORA
Συνεχίζω να ψηφίζω ΗΠΑ... Θα μου στέλλετε κάρτες που την Ιταλία (άκουσα ότι η Σαρδηνία εν πολλά γερή για θάλασσα)...
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
bassman
Posts: 391
Joined: Mon Nov 19, 2007 6:19 pm
Location: Nicosia

Re: new europian record

Post by bassman »

Είναι ωραία να κάνεις όνειρα. Όταν προσγειωθείτε δοκιμάστε κανένα Κούρη, Ασπρόκρεμμο, ή Ευρέτου πρίν να τα εξαφανίσουν και αυτά. :!:

Εγώ πάντως θα μείνω Κύπρο και θα παρακαλώ να βρέξει (και να απολύσουν όλους τους υπαλλήλους και διευθυντές των τμ. Αλιείας και Υδάτων!!!!!). :lol:
I'd rather be fishing!

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: new europian record

Post by MariosK »

bassman wrote:Είναι ωραία να κάνεις όνειρα. Όταν προσγειωθείτε δοκιμάστε κανένα Κούρη, Ασπρόκρεμμο, ή Ευρέτου πρίν να τα εξαφανίσουν και αυτά. :!:

Εγώ πάντως θα μείνω Κύπρο και θα παρακαλώ να βρέξει (και να απολύσουν όλους τους υπαλλήλους και διευθυντές των τμ. Αλιείας και Υδάτων!!!!!). :lol:
Φιλέ τωρά που εγινίκαμεν θκιο κάτι μπορεί να γίνει :P. Εγώ βάλλω τους τζε κατάρες. Να βρεθούμε καμιάν ημέρα να τις αντάλλαξουμε, μπορεί οι δικές σου να πιάνουν καλλύτερα.

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: new europian record

Post by C&R »

Για σας ρε παιδιά , ήμουν malta για δουλειά τούτην εβδομάδα και όντως έχει καλο saltwater fishing. Τα εισιτήρια είναι φτηνά, εγώ πλήρωσα 205euro χωρίς φόρους. Η sardinia είναι 60 μίλια από βαλέτα.

Εγώ είμαι με τον bassman πάντως, το σάββατο θα είμαι "ασπροκρεμο", κοπιάστε :lol:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: new europian record

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Φιλε C&R... Welcome Back 8) :D
Πραγματι η Μαλτα ειναι ΚΑΛΟΣ τοπος για ψαρεμα. Κυριως για τον Δακκαννομουττα.
Εβαλες μου ιδεες τωρα :idea: :idea: :wink:

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: new europian record

Post by (CyBasser) »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Φιλε C&R... Welcome Back 8) :D
Πραγματι η Μαλτα ειναι ΚΑΛΟΣ τοπος για ψαρεμα. Κυριως για τον Δακκαννομουττα.
Εβαλες μου ιδεες τωρα :idea: :idea: :wink:
Δακκανομούττας, Dolphin Fish, Dorado... Θαλασσινό όνειρο (άπιαστο για μένα - ακόμη)... Πότε φεύκουμε?
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: new europian record

Post by C&R »

Αν πάτε τελικά ενημερώστε με να σας πω που να μείνετε

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: new europian record

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Φιλε BASSMAN :)
Αυτους τους κυριους στο Τ.Α. και στο Τ.Α.Υ δεν πρεπει να τους απολυσουν :idea: :idea:
Απλα, μετα την επερχομενη λυση του Κυπριακου, νεοι Διευθυντες θα ειναι Τ.Κ. και καλο θα ηταν αυτοι οι "δικοι μας" να μεινουν "μισταρκοι" τους. Μονο για τετοια κανουν :twisted: :twisted: :twisted:

User avatar
bassman
Posts: 391
Joined: Mon Nov 19, 2007 6:19 pm
Location: Nicosia

Re: new europian record

Post by bassman »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Φιλε BASSMAN :)
Αυτους τους κυριους στο Τ.Α. και στο Τ.Α.Υ δεν πρεπει να τους απολυσουν :idea: :idea:
Απλα, μετα την επερχομενη λυση του Κυπριακου, νεοι Διευθυντες θα ειναι Τ.Κ. και καλο θα ηταν αυτοι οι "δικοι μας" να μεινουν "μισταρκοι" τους. Μονο για τετοια κανουν :twisted: :twisted: :twisted:
Μα έτσι μισταρκούς τι να τους κάμουν? :lol: :lol: :lol:
I'd rather be fishing!

Post Reply

Return to “BASS FISHING”