ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Ειναι τωρα λιγες μερες που ενας καλος μου φιλος με εγραψε στο Facebook.
Συναρπαστικο τες πρωτες μερες ΑΛΛΑ σημερα κανω μια πρωτη σοβαρη διαπιστωση.
Προκειται για ενα ευχαριστο κουτσομπολιστικο μερος που στο τελος της ημερας δεν εχει καμμια σχεση με το σπορ που αγαπαμε.
Καλο μεν για κοινωνικη επαφη με φιλους. Καλο για γνωριμιες. Καλο για χαβαλε και οτι αλλο στυλ .....ςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς εκανε το φιδι. Καλο το νεκρο φιδι ςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Ωραιος και ο ποπος της κοπελλιας που τον εβγαλε περιπατο.
ΑΛΛΑ ρε παιδια του ΦΟΡΟΥΜ παιδια.
ΓΙΑΤΙ βρε χαθηκαμε απο αυτο τον χωρο που εκφραζει το Σπορ που μας αρεσει?
Και εδω βαζουμε φωτογραφιες και βιντεο. Και εδω μπαιννουν διαφημισεις. Και εδω κανουμε χαβαλε μεταξυ μας.
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ......ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ???????????? :doh:
Αραγες φταιω εγω με τα σχεδον εξηντα χρονια που κουβαλω στην ραχη :oops: :oops:

alexisdmtr
Posts: 16
Joined: Sun May 17, 2015 7:59 am

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by alexisdmtr »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Ειναι τωρα λιγες μερες που ενας καλος μου φιλος με εγραψε στο Facebook.
Συναρπαστικο τες πρωτες μερες ΑΛΛΑ σημερα κανω μια πρωτη σοβαρη διαπιστωση.
Προκειται για ενα ευχαριστο κουτσομπολιστικο μερος που στο τελος της ημερας δεν εχει καμμια σχεση με το σπορ που αγαπαμε.
Καλο μεν για κοινωνικη επαφη με φιλους. Καλο για γνωριμιες. Καλο για χαβαλε και οτι αλλο στυλ .....ςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς εκανε το φιδι. Καλο το νεκρο φιδι ςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Ωραιος και ο ποπος της κοπελλιας που τον εβγαλε περιπατο.
ΑΛΛΑ ρε παιδια του ΦΟΡΟΥΜ παιδια.
ΓΙΑΤΙ βρε χαθηκαμε απο αυτο τον χωρο που εκφραζει το Σπορ που μας αρεσει?
Και εδω βαζουμε φωτογραφιες και βιντεο. Και εδω μπαιννουν διαφημισεις. Και εδω κανουμε χαβαλε μεταξυ μας.
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ......ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ???????????? :doh:
Αραγες φταιω εγω με τα σχεδον εξηντα χρονια που κουβαλω στην ραχη :oops: :oops:
Πιαστους που το αυτι να στραφουν πισω :)...αλλα περιμενα και αλλα βρηκα στο τελος...κριμα παντως να πεθανει ετσι ενα φορουμ με τοσα ωραια θεματα

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by mikrosa »

Το φόρουμ ενέκρώθηκε, γιατί οι περισσότεροι, προτιμούν να γράφουν τα ψαρευτικά τους κατορθώματα με τες φωτογραφίες τους σε κάποιες απο τες 100αδες κυπριακές ομάδες για το ψάρεμα, ώστε να χουμιστούν...
Εχει περισσότερο κόσμο με τον οποίο μπορούν να μιλήσουν για το ψάρεμα, αλλα πως τα το κάνουμε, το Facebook ''πουλάει'' τα τελευταία χρόνια, υπάρχει ευκολότερη πρόσβαση για όλους.

alexisdmtr
Posts: 16
Joined: Sun May 17, 2015 7:59 am

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by alexisdmtr »

mikrosa wrote:Το φόρουμ ενέκρώθηκε, γιατί οι περισσότεροι, προτιμούν να γράφουν τα ψαρευτικά τους κατορθώματα με τες φωτογραφίες τους σε κάποιες απο τες 100αδες κυπριακές ομάδες για το ψάρεμα, ώστε να χουμιστούν...
Εχει περισσότερο κόσμο με τον οποίο μπορούν να μιλήσουν για το ψάρεμα, αλλα πως τα το κάνουμε, το Facebook ''πουλάει'' τα τελευταία χρόνια, υπάρχει ευκολότερη πρόσβαση για όλους.
Εισαι ο mikros του hunt&shoot η καμια σχεση?

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by mikrosa »

alexisdmtr wrote: Εισαι ο mikros του hunt&shoot η καμια σχεση?
The same person! 8)

alexisdmtr
Posts: 16
Joined: Sun May 17, 2015 7:59 am

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by alexisdmtr »

Γεια σου λεβεντη μου τοτε :)

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by admin »

Εγω πιστευω παιδια ο τροχος γυριζει και οι γνησιοι ψαραδες που θελουν να μοιραστουν την χαρα τους με πραγματικους ψαραδες θα επιστρεψουν. Εκεινοι που επιζητουν like απο ασχετους για να κανουν το κομματι τους απλα δεν ψαχνουν ψαραδες αλλα like απο ασχετους

User avatar
MARIOSE
Posts: 105
Joined: Fri Mar 15, 2013 10:01 am

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by MARIOSE »

Παιδιά δεν έχω facebook και ούτε ασχολήθηκα καμιά φορά μαζί του. Πιστεύω ότι οι λόγοι που το φόρουμ έχει νεκρώσει είναι άλλοι. π.χ. η έλλειψη ψαριών και οι προσπάθεια κάποιων να κρατήσουν τα πολύ λίγα εναπομείναντα για τον εαυτό τους (δεν είναι κακό αυτό).

Αρκετοί από εμάς είναι μέλη στο κυνηγετικό φόρουμ το οποίο είναι πολύ πιο ενεργό και μέσω του οποίου έχω κάνει πολλούς καλούς φίλους όπως και ο μικρός. Ποιά η διαφορά?
Fishing is a relaxing & exhilarating sport

steliosgewrgiou
Posts: 292
Joined: Sun May 26, 2013 9:41 am

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by steliosgewrgiou »

φιλε ουτε το κυνηγι μας ειναι πολυ..αργα αργα χαννεται κι'αυτο..ειμαι και εγω κυνηγος..ισως στο ψαρεμα η μυστικοπαθεια να ειναι μεγαλυτερη!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by admin »

Ειναι καθαρα θεμα προβολης! εγω βλεπω αρκετα μελη του φορουμ να φιγουραρουν στο fb επισης το ιδιο ισχυει και στο κυνηγι στα φορουμ δεν μπορουν να βαλουν παρανομιες και ανηθικοτητες και το κανουν ελευθερα στο fb

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by sea-hunter »

ισως μια ψαρευτικη συναντηση οπως παλια σε παρειστικο επιπεδο να βοηθησει την κατασταση
Keep Walking...Keep Fishing!!

alexisdmtr
Posts: 16
Joined: Sun May 17, 2015 7:59 am

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by alexisdmtr »

MARIOSE wrote:Παιδιά δεν έχω facebook και ούτε ασχολήθηκα καμιά φορά μαζί του. Πιστεύω ότι οι λόγοι που το φόρουμ έχει νεκρώσει είναι άλλοι. π.χ. η έλλειψη ψαριών και οι προσπάθεια κάποιων να κρατήσουν τα πολύ λίγα εναπομείναντα για τον εαυτό τους (δεν είναι κακό αυτό).

Αρκετοί από εμάς είναι μέλη στο κυνηγετικό φόρουμ το οποίο είναι πολύ πιο ενεργό και μέσω του οποίου έχω κάνει πολλούς καλούς φίλους όπως και ο μικρός. Ποιά η διαφορά?
Γεια σου φασσαρη μου ;)

User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by COTSIOS80 »

admin wrote:Ειναι καθαρα θεμα προβολης! εγω βλεπω αρκετα μελη του φορουμ να φιγουραρουν στο fb επισης το ιδιο ισχυει και στο κυνηγι στα φορουμ δεν μπορουν να βαλουν παρανομιες και ανηθικοτητες και το κανουν ελευθερα στο fb
Ακριβως ετσι ειναι.
Στο fb ποσταρουν τα αισχη τους χωρις ο υπολοιπος κοσμος να αντιλαμβανεται τι ακριβως γινεται. Νομιζουν οτι οσο ποιο πολλη θυραμα (κυνηγι και ψαρεμα) εχει μια φωτογραφια τοσο πιο αρτσιακκης ειναι ο "παρεας" που τα επιασε. Και ο αλλος ο ηλιθιος που θελει να το παιζει ψαρας και κυνηγος καμωνετε για το κατορθωμα του!
Δυστυχως αυτα κανουν και ατομα που θελουν υποτιθεται να ειναι μελη συνδεσμων η του φορουμ!
Προτινω να μαζευτει υλικο απο το wall τους και να διαγραφουν
Ditch the bitch and let's go fishing!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by admin »

Οποιος βτισκει φωτο σπο μελη να μου τα στελνει και η εισηγηση Κωτσιο ριναι πολυ καλη

User avatar
MARIOSE
Posts: 105
Joined: Fri Mar 15, 2013 10:01 am

Re: ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ FORUM ?

Post by MARIOSE »

alexisdmtr wrote:
MARIOSE wrote:Παιδιά δεν έχω facebook και ούτε ασχολήθηκα καμιά φορά μαζί του. Πιστεύω ότι οι λόγοι που το φόρουμ έχει νεκρώσει είναι άλλοι. π.χ. η έλλειψη ψαριών και οι προσπάθεια κάποιων να κρατήσουν τα πολύ λίγα εναπομείναντα για τον εαυτό τους (δεν είναι κακό αυτό).

Αρκετοί από εμάς είναι μέλη στο κυνηγετικό φόρουμ το οποίο είναι πολύ πιο ενεργό και μέσω του οποίου έχω κάνει πολλούς καλούς φίλους όπως και ο μικρός. Ποιά η διαφορά?
Γεια σου φασσαρη μου ;)
Άλεξ? Καλωσόρισες λεβέντη μου! Όταν έρτω στις μεριές σου θα σου τηλεφωνήσω να πάμε ένα παρείστικο ψάρεμα φίλε! Τες κουρκούνες θα τες δώσουμε του Σόλων :wink:

ΥΓ: Συμφωνώ απόλυτα με την εισήγηση του Κώτσιου.
Fishing is a relaxing & exhilarating sport

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”