Ένα ωραίο ντοκιμαντέρ απο την Ρωσσική τηλεόραση με Κυπριακό

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: Ένα ωραίο ντοκιμαντέρ απο την Ρωσσική τηλεόραση με Κυπρι

Post by sea-hunter »

Ωραιο το βιντεο αλλα δυστυχώς βλεπουμε και παλι την καταντια των κυπριακων θαλασσων.. κριμα
Keep Walking...Keep Fishing!!

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Ένα ωραίο ντοκιμαντέρ απο την Ρωσσική τηλεόραση με Κυπρι

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Πραγματι ενοιωσα αμηχανια οταν ο Σερκευ μου ζητησε να κανουμε ψαρεμα και στην θαλασσα.
Η βαρκα μου ειναι εκτος νερου εδω και τρια χρονια και εχω χασει επαφη οποταν επρεπε να στηρικτω σε κατι "δανεικο"
Παρα την φιλοτιμη και επιπονη προσπαθεια του Αριστου να μας βοηθησει, ο καιρος και τα "καλα" ψαρια δεν ηθελαν να μας κανουν το χαττιρι.
Μετα που εφυγε ο Σερκευ με το συνεργειο του, πηρα ενα μυνημα απο την σκηνοθετιδα που ηταν μαζι μας.
"Γυρισαμε 7 χωρες και καναμε ντοκυμαντερ για το ψαρεμα. Πιασαμε πολλα και διαφορα ψαρια. Μικρα, μεγαλα, ευκολα και δυσκολα. Το ΠΛΕΟΝ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ απ'ολα ηταν το Λαγοκεφαλο στην Κυπρο. Μας εχει εξιταρει τοσο πολυ που θα ελθουμε και παλι τον Μαρτιο η Απριλιο να κανουμε ενα βιντεο ειδικα για αυτο το ΕΞΩΤΙΚΟ αυτο τερατακι"
Ουδεν κακο αμειγες καλου, ελεγαν οι προγονοι μας και οντως ετσι ειναι.
Αυτη την στιγμη υπαρχουν ατομα που εχουν "μυριστει" την ευκαιρεια και εχουν κανει το ψαρεμα του Κουνελλου επαγγελμα με αρκετα καλα οικονομικα αποτελεσματα.

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”