ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by gdeme »

Ο Αθλητικός Ποδοσφαιρικός Όμιλος Ελλήνων Λευκωσίας στο πλαίσιο της δημιουργίας ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ανακοινώνει την έναρξη μαθημάτων κολύμβησης σε παιδιά ηλικίας από 6+ και τα οποία θα διεξάγονται στις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις της Σχολής PASCAL στην Λευκωσία.

Στόχος του Σωματείου μας είναι η καλύτερη δυνατή παρουσία του Αθλητικού Ποδοσφαιρικού Ομίλου Ελλήνων Λευκωσίας και στο άθλημα της κολύμβησης και οι εγκαταστάσεις της Σχολής PASCAL προσφέρουν τις ιδανικές συνθήκες για αθλητές που θέλουν είτε να αθλούνται είτε να κάνουν πρωταθλητισμό.

Τα μαθήματα θα γίνονται υπό την επίβλεψη έμπειρων προσοντούχων προπονητών και οι οποίοι έχουν εμπειρία σε Ολυμπιακούς Αγώνες και θα ειναι δυο φορες την εβδομαδα.

Περαν από αυτό μεγάλος στόχος του Σωματείου μας είναι να δώσει το ερέθισμα στους νέους να ασ οληθουν με τον αθλητισμο γενικοτερα.

Για περισοτερες πληροφοριες στο 99222426 ( Γιωργος )

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by ANTONISE »

Δεν μας κοφτει που την ομαδα σου

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by gdeme »

Θα μπορουσες απλα να μην απαντησεις αν δεν σε εκοφτε φιλε μου.

Προσωπικα δεν ασχολουμαι καθολου με το ποδοσφαιρο, αλλα η απαντηση σου λεει πολλα.

Και btw δεν ειναι ομαδα. Ειναι ακαδημια.

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by gdeme »

Ετοιμο και το flyer για οσους ενδιαφερθηκαν
Attachments
image.jpg
image.jpg (647.84 KiB) Viewed 7497 times

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by mikrosa »

Δεν ειναι ολο το φορουμ αποελιστρες...και επιδη ειναι ποδοσφαιρικος συλλογος που το διοργανωνει ειναι καπως προκλητικο ...

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by ANTONISE »

gdeme wrote:Ετοιμο και το flyer για οσους ενδιαφερθηκαν
Να σε παρακαλεσω να αφαιρεσεις αυτο το θεμα που το φορουμ γιατι καποιοι ειναι αλλεργικοι σε ορισμενες λεξεις

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by mariosspinning »

νομιζω πρεπει να αφαιρεθει ,τουτον εν φορουμ για να συζητα και να μαθαινει ο κοσμος για το ψαρεμα,οι για να διαφιμηζει ο καθενας τις δουλειες του ποσο μαλλον με την αναμιξη ομαδων.
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by gdeme »

Παιδες ηρεμια.

Αν εγραφε ο ναυτικος ομιλος κολοπετινιτσας δεν θα ετρεχε μια.
Οποιος και να το διαβαζε δεν θα ελεγε τιποτα για διαφημιση της δουλειας καποιου κτλ (πραγματα που εχουν γινει και στο φορουμ και αλλου)

Αυτο που ενοχλει καποιους ειναι ο φανατισμος τους για τις ομαδες και το ποδοσφαιρο. (Που ξαναλεω οτι δεν εχει καμια σχεση, αλλα καποιοι λογο πεποιθησεων αρνουνται να το καταλαβουν)

Οπως και να εχει αν ο admin θεωρει οτι βαση των ορων χρησης του φορουμ απαγορευεται ας το διαγραψει.

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by admin »

Καλημέρα φίλοι μου της Παναγίας σήμερα, και η πρώτη εργάσιμη μέρα μετά απο αρκετό καιρό που δέν δουλεύω :D Ο φίλος ο Γιώργος Παλιό μέλος του φόρουμ κάνει μια επαγγελματική προσπάθεια με μία ακαδημία κολύμβησης σε πολύ δύσκολους καιρούς. Πέραν απο το καλή επιτυχία δέν έχω να πώ κάτι άλλο γιατί πιστεύω ότι στο ψάρεμα , στην θάλασσα δέν χωράνε φανατισμοί και χρωματισμοί. Ο φανατισμός το μόνο πράγμα που πετυχαίνει είναι να σκορπά την διχόνια και την καταστροφή , εμείς σαν Κύπριοι έπρεπε να το γνωρίζουμε πολύ καλά αυτό. Γιώργο καλή επιτυχία με τις ακαδημίες γνωρίζω τις κολυμβητικές σου ικανότητες και το μεράκι σου γαι το νερό και είμαι σίγουρος ότι θα τα πάς πολύ καλά

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by ANTONISE »

admin wrote:Καλημέρα φίλοι μου της Παναγίας σήμερα, και η πρώτη εργάσιμη μέρα μετά απο αρκετό καιρό που δέν δουλεύω :D Ο φίλος ο Γιώργος Παλιό μέλος του φόρουμ κάνει μια επαγγελματική προσπάθεια με μία ακαδημία κολύμβησης σε πολύ δύσκολους καιρούς. Πέραν απο το καλή επιτυχία δέν έχω να πώ κάτι άλλο γιατί πιστεύω ότι στο ψάρεμα , στην θάλασσα δέν χωράνε φανατισμοί και χρωματισμοί. Ο φανατισμός το μόνο πράγμα που πετυχαίνει είναι να σκορπά την διχόνια και την καταστροφή , εμείς σαν Κύπριοι έπρεπε να το γνωρίζουμε πολύ καλά αυτό. Γιώργο καλή επιτυχία με τις ακαδημίες γνωρίζω τις κολυμβητικές σου ικανότητες και το μεράκι σου γαι το νερό και είμαι σίγουρος ότι θα τα πάς πολύ καλά
Δυστηχως ειναι εσυ που σπερνεις την διχονια και αυτο φαινετε και απο τα σχολια των πιο πανω μελων οπως και αυτων που συμφωνουν μαζι μας αλλα δεν το εγραψαν.Το θεμα του δεν εχει καμια σχεση με " Το Ψαρεμα και τα μυστικα του " η κατι κοντινο η σχετικο με αυτο,
Δεν σημαινει οτι επειδει εισαι διαχειρηστης μπορεις να παραβαινεις τους ορους του φορουμ οπως ισχυει και για εμας

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by admin »

Φίλε Αντόνη η διχόνοια είναι μέσα στο μυαλό του καθενός εγώ είμαι Αελίστας ,΄επαιζα χρόνια στην Αέλ μπάσκετ μετά πήγα στην Ομόνοια στην Άεκ Λάρνακας και στον Ολυμπιακό Λευκωσίας. Οι καλύτεροι μου φίλοι είναι Απολλωνίστες, Ανορθωσιάτες , Αποελίστες. Το τί ομάδα είμαστε ποδοσφαιρικά δέν έχει καμία σχέση με το εάν ο συνάδελφος ψαρόντουφεκάς για να βγάλει το προς το ζήν του κάνει μαθήματα κολύμβησης στην συγκεκριμένη ακαδημία,, Ένα παιδί που μαθαίνει σήμερα να κολυμπά σωστά θα μάθει να αγαπά και την θάλασσα και το ψάρεμα,. όταν παίζει η Ομόνοια εξωτερικό είμαι Ομόνοια ο Εφρέμ μένει 2 σπίτια δίπλα απο το πατρικό μου και τον ξέρω απο τον καιρό που φορούσε πάνες, όταν παίζει το Αποέλ ευρώπη είμαι Αποέλ, ο φανατισμός, ο χρωματισμός και ο δογματισμός το μόνο πράγμα που καταφέρνουν είναι να σκορπούν την καταστροφή. Βλέπε τι γίνετε τώρα στην Αίγυπτο, θυμίθου τι έγινε Πέρσι με τους Οπαδούς Ομόνοιας -Αποέλ και το φίλαθλο που χαροπάλευε μετά απο χτύπημα στο κεφάλι. Αύριο μπορεί να είναι το παιδί σου ο γιός σου στην θέση αυτού του φιλάθλου. Επιζητούμε την εξώντοση των συναθλητών μας, την εξόντωση των ανταγωνιστών μας χωρίς όμως να καταλαμβαίνουμε το γιατί. Τι θα ήταν το Κυπριακό ποδόσφαιρο εάν διαλυόταν η Ομόνοια, τι αίγλη θα είχε το ντέρπι της Λεμεσού εάν δέν υπήρχε ο Απόλλωνας για ποιό λόγω να επιδιώκω την καταστροφή των αλλών για να λέω ότι είμαι ο καλύτερος?? Αυτές τις προκαταλήψεις δυστηχώς τις έχουν σπείτρει κάποιοι πολιτικοί οι οποίοι κάποτε πολιτικοποίησαν και το ποδόσφαιρο στον βωμό της ψήφου και έβαζαν τον κόσμο να σφάζετε μεταξύ τους για να θριαβεβουν εκείνοι. Έδιαναν στα άμυαλα παιδιά σύμβολα και ψεύτικα ιδανικα΄για να μπορούν να ελέγχουν τον όχλο. Κάποιος άνθρωπος με λίγο μυαλό μπορεί να δεί πέρα απο αυτά΄.... στην απέναντι κερκίδα δέν είναι ο εχθρός μου είναι ο φίλος μου ο συγγενής μου είναι ο αδελφός μου ....

steliosgewrgiou
Posts: 292
Joined: Sun May 26, 2013 9:41 am

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by steliosgewrgiou »

+10000000 ΜΠΡΑΒΟ ΑΡΙΣΤΕ!

User avatar
giannis33
Posts: 368
Joined: Tue Jan 25, 2011 12:53 pm
Location: Λευκωσία

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by giannis33 »

Μπράβο Άριστε! :clap:

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by ANTONISE »

admin wrote:Φίλε Αντόνη η διχόνοια είναι μέσα στο μυαλό του καθενός εγώ είμαι Αελίστας ,΄επαιζα χρόνια στην Αέλ μπάσκετ μετά πήγα στην Ομόνοια στην Άεκ Λάρνακας και στον Ολυμπιακό Λευκωσίας. Οι καλύτεροι μου φίλοι είναι Απολλωνίστες, Ανορθωσιάτες , Αποελίστες. Το τί ομάδα είμαστε ποδοσφαιρικά δέν έχει καμία σχέση με το εάν ο συνάδελφος ψαρόντουφεκάς για να βγάλει το προς το ζήν του κάνει μαθήματα κολύμβησης στην συγκεκριμένη ακαδημία,, Ένα παιδί που μαθαίνει σήμερα να κολυμπά σωστά θα μάθει να αγαπά και την θάλασσα και το ψάρεμα,. όταν παίζει η Ομόνοια εξωτερικό είμαι Ομόνοια ο Εφρέμ μένει 2 σπίτια δίπλα απο το πατρικό μου και τον ξέρω απο τον καιρό που φορούσε πάνες, όταν παίζει το Αποέλ ευρώπη είμαι Αποέλ, ο φανατισμός, ο χρωματισμός και ο δογματισμός το μόνο πράγμα που καταφέρνουν είναι να σκορπούν την καταστροφή. Βλέπε τι γίνετε τώρα στην Αίγυπτο, θυμίθου τι έγινε Πέρσι με τους Οπαδούς Ομόνοιας -Αποέλ και το φίλαθλο που χαροπάλευε μετά απο χτύπημα στο κεφάλι. Αύριο μπορεί να είναι το παιδί σου ο γιός σου στην θέση αυτού του φιλάθλου. Επιζητούμε την εξώντοση των συναθλητών μας, την εξόντωση των ανταγωνιστών μας χωρίς όμως να καταλαμβαίνουμε το γιατί. Τι θα ήταν το Κυπριακό ποδόσφαιρο εάν διαλυόταν η Ομόνοια, τι αίγλη θα είχε το ντέρπι της Λεμεσού εάν δέν υπήρχε ο Απόλλωνας για ποιό λόγω να επιδιώκω την καταστροφή των αλλών για να λέω ότι είμαι ο καλύτερος?? Αυτές τις προκαταλήψεις δυστηχώς τις έχουν σπείτρει κάποιοι πολιτικοί οι οποίοι κάποτε πολιτικοποίησαν και το ποδόσφαιρο στον βωμό της ψήφου και έβαζαν τον κόσμο να σφάζετε μεταξύ τους για να θριαβεβουν εκείνοι. Έδιαναν στα άμυαλα παιδιά σύμβολα και ψεύτικα ιδανικα΄για να μπορούν να ελέγχουν τον όχλο. Κάποιος άνθρωπος με λίγο μυαλό μπορεί να δεί πέρα απο αυτά΄.... στην απέναντι κερκίδα δέν είναι ο εχθρός μου είναι ο φίλος μου ο συγγενής μου είναι ο αδελφός μου ....
Δεν μπορεις να με πεισεις οτι το κολυμπι ή η ακαδημια του φιλου σου εχουν σχεση με το φορουμ.Δεν εχουν καμια απολυτος και το θεμα εγινε για προωθηση της συγκεκριμενης ακαδημιας

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by gdeme »

Αντωνη, το κουρασες κ μαζι σου κουραστηκαμε κ εμεις.

Κριμα η φαια ουσια που σπαταλησαν καποιοι για να σου ανοιξουν τα ματια.

Αν δεν σε ενδιαφερει μην γραφεις.

Ή μαλλον γραφε για να κραταμε το θεμα ψηλα :dance:

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”