ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
MarinosA
Posts: 19
Joined: Fri Jan 11, 2008 2:10 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by MarinosA »

Εφυρτικα που διάβασα αυτό το θέμα
Δεν ήξερα οτι ο φανατισμός ηταν τοσο βαθιά ριζωμένος μέσα μας
giannis33 wrote: Απλά μια φιλική συμβουλή:
Εν πιο καλά παρά να φανατίζετε τα μωρά με τις ομάδες τζαι να τα γράφετε σε νεδησυ τζαι εδον τζαι ξέρω γω τι άλλες βλακίες, να τα στείλετε να μάθουν να κολυμπούν ή να τα πάρετε μαζί σας ψάρεμα.. Δεν μου πέφτει λόγος τι θα κάμετε στα μωρά σας απλά λαλώ την ταπεινή μου γνώμη.. Αντί να βλέπουμε τα λάθη του παρελθόντος τζαι να γινούμαστε καλύτεροι, συνεχίζουμε τις ίδιες βλακίες.... :violin:
Πρέπει να πάμε μπροστά και όχι πίσω...
Φιλικά
ΜΠΡΑΒΟ με μεγάλα γράμματα
c.nadiotis wrote:Η απογοήτευση μου και η απαισιοδοξία μου για το μέλλον αυτού του τόπου ενισχύονται μέρα με την μέρα... ένα έχω να πω, η διαίρεση που μας έσπειραν πριν σχεδόν ένα αιώνα καλά κρατεί και βασιλεύει, είχα εναποθέσει τις ελπίδες μου στις νέες γενιές και στο αυξανόμενο επίπεδο μόρφωσης του λαου μας αλλα όπως τρανά αποδεικνύεται η παιδεία μας παραπαιει
Δυστυχώς έχεις δίκαιο

Γιώργο καλές δουλειές και μάθε τα μωρά το σωστό και 'καθαρό' μακριά απο αγκυλώσεις δρόμο

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by mariosspinning »

εγω εν για αστειο ποθ το εβαλα,αν και ποτε δεν πηγα γηπεδο να δω ποδοσφαιρο ρε φιλε μου
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by admin »

mariosspinning wrote:εφκαρμας τζιε χασικλιες τωρα ρε αριστε :lol:
:lol: :lol: :D εσύ είπες όχι εγώ :lol: :lol: :lol:

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by mariosspinning »

χαχαχαχαχαχαχαχ,αστιευκω ρε εγω εφαρμοζω μονο αυτο=I love fishing. You put that line in the water and you don't know what's on the other end. Your imagination is under there. ~ Robert Altman
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”