Αδεια Ψαρεματος

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
ditris
Posts: 20
Joined: Sun Sep 02, 2012 8:49 pm

Αδεια Ψαρεματος

Post by ditris »

Θα ήθελα να ξέρω, αν κάποιος μπορεί να με διαφωτίσει , αν χρειαζόμαστε αλιευτική άδεια ψαρέματος εμείς οι ερασιτέχνες ψαράδες με τις αντένες, spinning, shore jigging, casting etc etc etc....
(Εννοείτε ψάρεμα στις θάλασσα)

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

ANTREAS GTR&PITBULL
Posts: 46
Joined: Tue May 07, 2013 6:16 am

Re: Αδεια Ψαρεματος

Post by ANTREAS GTR&PITBULL »

ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΣΑ ΚΟΣΤΙΖΙ Ι ΑΔΙΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΒΑΡΚΑ :?: :?

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: Αδεια Ψαρεματος

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

ditris wrote:Θα ήθελα να ξέρω, αν κάποιος μπορεί να με διαφωτίσει , αν χρειαζόμαστε αλιευτική άδεια ψαρέματος εμείς οι ερασιτέχνες ψαράδες με τις αντένες, spinning, shore jigging, casting etc etc etc....
(Εννοείτε ψάρεμα στις θάλασσα)

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
Καμια απολυτως αδεια δε χρειαζεσαι.Υπαρχουν ομως ελαχιστα επιτρεπομενα μεγεθη ψαριων ,τα οποια πρεπει ολοι να σεβομαστε.
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Αδεια Ψαρεματος

Post by mariosko »

ANTREAS GTR&PITBULL wrote:ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΣΑ ΚΟΣΤΙΖΙ Ι ΑΔΙΑ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΒΑΡΚΑ :?: :?
34 ευρω τον χρονο
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

ditris
Posts: 20
Joined: Sun Sep 02, 2012 8:49 pm

Re: Αδεια Ψαρεματος

Post by ditris »

ΧΑΡΗΣ Μ wrote:
ditris wrote:Θα ήθελα να ξέρω, αν κάποιος μπορεί να με διαφωτίσει , αν χρειαζόμαστε αλιευτική άδεια ψαρέματος εμείς οι ερασιτέχνες ψαράδες με τις αντένες, spinning, shore jigging, casting etc etc etc....
(Εννοείτε ψάρεμα στις θάλασσα)

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
Καμια απολυτως αδεια δε χρειαζεσαι.Υπαρχουν ομως ελαχιστα επιτρεπομενα μεγεθη ψαριων ,τα οποια πρεπει ολοι να σεβομαστε.
Εξασκούμε catch and release σε άτομα μικρού μεγέθους. 8-) :wink:

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”