CUSTOM ROD BUILDING & REPAIRS

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

CUSTOM ROD BUILDING & REPAIRS

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Καλημερα σε ολους :D
Χθες το βραδυ, ειχα την χαρα και την τυχη να βρθω μαζι με ενα διδυμο ανθρωπων που πιστευω οτι αποτελουν ενα ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ για μας που ασχολουμαστε με το ψαρεμα.
Προκειται για τον Μαριο τον Παφιτη και τον Χριστο τον Φιλιππου (τον Πιλοττο) οι οποιοι για αρκετο καιρο ασχολουνται με το θεμα της κατασκευης και επιδιορθωσης καλαμιων και οχι μονο.
Εκατσα μερικες ωρες μαζι τους και παρακολουθουσα τες συζητησεις τους που περνουσαν απο το ενα τεχνικο θεμα στο αλλο και το απολαμβανα οσο τιποτε :!: :!: :!: :!: :!:
Ναι. Εχω μεγαλη εμπειρια στο θεμα ΑΛΛΑ καταληγω στο βεβαιο συμπερασμα οτι ΓΗΡΑΣΚΩ ΑΕΙ ΔΙΔΑΣΚΟΜΕΝΟΣ .
Μπραβο τους και τους δυο. Κανουν μια αξιολογη δουλεια, με μοναδικο κινητρο τους την αγαπη τους και το παθος τους για το ψαρεμα.
Καθε ενας εχει το δικο του μερακκι. Ο Χριστος με τον Φυλακα και τι Jigging, ο Μαριος με τα γλυκα νερα και το Beach Casting.
Γραφω για να δωσω σε ολους ενα μυνημα. ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΟΥΣ. Εχουν τοσα πολλα να σας προσφερουν. Απο την πιο απλη επισκευη ενος οδηγου μεχρι την κατασκευη ενος καλαμιου στα μετρα σας.
Εχουμε ολοι να ωφεληθουμε παρα πολυ απο τα παιδια αυτα φτανει απλα να τους το ζητησουμε και εμεις σαν χρηστες αλλα και τα καταστηματα και οι εισαγωγεις.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Χριστο και Μαριε για την φιλοξενια.

Pavlos6
Posts: 22
Joined: Fri Feb 24, 2012 11:18 am

Re: CUSTOM ROD BUILDING & REPAIRS

Post by Pavlos6 »

respect sto pafiti gia tin dulia tou

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: CUSTOM ROD BUILDING & REPAIRS

Post by caveman »

Κορυφή ο Μάριος :!:

Μου έχει σάσει(άλλαγμα οδηγών & και κόψημο για να ρτουν στα μέτρα μου) ως τωρά 4 καλάμια, και είναι όλα ΤΈΛΕΙΑ!!!!!

Μπράβο στον Μάριο για την κορυφαία ποιότητα δουλειάς! :clap: :clap:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
PrEdAtΩR
Posts: 839
Joined: Fri Nov 23, 2007 11:59 pm

Re: CUSTOM ROD BUILDING & REPAIRS

Post by PrEdAtΩR »

Ατε Μαριε να στησουμε το predator rod για τη νεα season

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Giwrgos Deligiannis
Posts: 71
Joined: Sun Oct 16, 2011 5:05 pm

Re: CUSTOM ROD BUILDING & REPAIRS

Post by Giwrgos Deligiannis »

με τον μαριο ελισαμε πολλες ωρες με τα νερα γενικα...ευκαλαμε πολλα ψαρκα μαζι τζαι θα ηθελα να πω οτι εν πολλα καλος...αφηκε με τζαι ειμουν μερικες φορες παρων την ωρα π εστηνε καλαμια τζαι επαραδεχτικα τον...Respect o pafitios!!!

ΑΝΤΑΡΤΗΣ
Posts: 9
Joined: Sun Nov 06, 2011 4:43 pm

Re: CUSTOM ROD BUILDING & REPAIRS

Post by ΑΝΤΑΡΤΗΣ »

Φιλε Ευανθη σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Οταν προερχονται απο αυθεντιες και γνωστες του αντικειμενου οπως εσυ , φερουν τεραστεια βαρυτητα. Ειμαι σιγουρος οτι εκφραζω και τον Μαριο 100/100.
Καλα Χριστουγεννα και Ευτυχισμενος Ο επερχομενος καινουριος χρονος σε ολους, Tight Lines !! :P

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”