Ψαροντουφεκάδες και Καλαμάες.. πως ψαρεύουμε δίπλα δίπλα ???

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Ψαροντουφεκάδες και Καλαμάες.. πως ψαρεύουμε δίπλα δίπλα ???

Post by marios »

no-nick wrote:μπορει να μην βαστουσαν ψαροτουφεκκα
Μάλλον εσοροφκαν κατσηιναρκα τζε σωλήνες!!! :P Εν να μας ππελανις ούλους ρε φιλε!! :lol: :P
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
marios_tilliros
Posts: 83
Joined: Sat Mar 01, 2008 6:34 pm
Location: pafos

Re: Ψαροντουφεκάδες και Καλαμάες.. πως ψαρεύουμε δίπλα δίπλα ???

Post by marios_tilliros »

ego re pe8kia pistefko oti e3artate apo ton ka8e an8ropo 3exorista k tin psixalogiki tou katastasi ztintin imera :idea: :mrgreen: :wink: :P

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Ψαροντουφεκάδες και Καλαμάες.. πως ψαρεύουμε δίπλα δίπλα ???

Post by Antreas »

εγω πάντως οσες φορές ειδα καλαμα πογυριζω τον ευγενικα.
την τελευταία φωρα μάλιστα ειχα πιασει ενα σορκο τζαι μια κουρκουνα τζαι ε βαρκουμουν να τα καθαρισω τζαι ειχε 2 κοπελλια τζαι ε ψαρευκαν με την αντενα τζαι εδωκα τους τα.
εγω το μονο που νευριαζω ειναι να περνω 50 μετρα που μπροστα τους τζαι παραπάνω ακομα τζαι να αρκευκουν τες φωνες.
ετυχε μου φωρα που ενας τύπος εσειρνε μου πετρες στα 50-60 μετρα μπροστα του τζαι ε ψαρευκε με αντενα.
ε κανει ρε κοπελλια ας πουμε.
δηλαδη για να ψαρεψει καποιος με αντενα πρεπει να μεν εχει κανενα μεσα στην θαλασσα σε αχτίνα 2 km ?

omonoia

Re: Ψαροντουφεκάδες και Καλαμάες.. πως ψαρεύουμε δίπλα δίπλα ???

Post by omonoia »

tsie go pogirizo tous sxereto tous 8ema roto tous an epiasan tpt tsie feuko..esxei tsie kapoiuos opos lalei tsie o omersub pou reseis pou makria tsie sxizounte mantes tsie en dikos tous o topos....

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”