SIGN IN | REGISTER
Αρθρογραφία

ΑΚΤΗ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΣΚΑΦΟΣ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ

Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Δημοσίευσηαπό M.S.BUFFALO » Παρ Σεπ 21, 2012 8:05 pm

οτι και να καμοθμε εν γινετε τιποτε, προεκλογικα της επομενης πενταετιας πιον.

η μονη λιση εινα να πιεννουμε και να μας θορουν να κατεβεννουμε που το αυτοκινιτο με το μςρο αγγαλια και μια τσιαντα με πιπερο και πανια στο χερι και να τραβουμε κε την αμαξουα που το καπο και να στηννουμαστε στην αναφορα....
μονο τοτε μπορει να καταλαβουν την μαλακια που εκαμαν
M.S.BUFFALO

Δημοσ.: 314
Εγγραφη: Κυρ Αύγ 12, 2012 7:04 pm

Δημοσίευσηαπό c.nadiotis » Παρ Σεπ 21, 2012 8:15 pm

http://www.change.org/petitions/%CE%B3% ... e_petition

αντε μαζευουμε υπογραφες
I live my life a breath at a time
Άβαταρ μέλους
c.nadiotis

Δημοσ.: 814
Εγγραφη: Τρί Μάιος 19, 2009 9:13 am
Τοποθεσια: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».

Δημοσίευσηαπό Sorkomanis » Σάβ Σεπ 22, 2012 8:39 am

αμπα τζάι παίζεται κανένας πόλεμος καμια ατασταλια στο εγγυής μέλλον τζάι μάχουνται να μας αρκεψουν τες προπονήσεις :?: :?: :?: :?:

Φυσικά εν θα πατήσω. προσωπικά πάω να πιάσω ένα χαρτί που το γιατρό, έχω που έχω πρόβλημα με το σπόνδυλο. Ο στρατός μας δεν έχει υπόθεση. και ούλοι να πάμε να πολεμήσουμε πάλι δεν είναι που εμάς που εξαρτάται αν θα νικήσουμε η όχι.
Είμαι 30 χρονων και ως πριν 2 χρονια έβλεπα ακόμα εφιάλτες ότι εχροστουσα τους 5-6 μήνες και έπρεπε να πάω να τους υπηρετήσω. :evil: :evil:
Κάνει τους
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)
Sorkomanis

Δημοσ.: 436
Εγγραφη: Δευτ Νοέμ 01, 2010 12:38 pm
Τοποθεσια: Λευκωσία

Δημοσίευσηαπό Greg » Σάβ Σεπ 22, 2012 8:58 am

Sorkomanis έγραψε:αμπα τζάι παίζεται κανένας πόλεμος καμια ατασταλια στο εγγυής μέλλον τζάι μάχουνται να μας αρκεψουν τες προπονήσεις :?: :?: :?: :?:

Φυσικά εν θα πατήσω. προσωπικά πάω να πιάσω ένα χαρτί που το γιατρό, έχω που έχω πρόβλημα με το σπόνδυλο. Ο στρατός μας δεν έχει υπόθεση. και ούλοι να πάμε να πολεμήσουμε πάλι δεν είναι που εμάς που εξαρτάται αν θα νικήσουμε η όχι.
Είμαι 30 χρονων και ως πριν 2 χρονια έβλεπα ακόμα εφιάλτες ότι εχροστουσα τους 5-6 μήνες και έπρεπε να πάω να τους υπηρετήσω. :evil: :evil:
Κάνει τους

word!...

και τι εν τουτες οι πατατες που διαβαζω για λοχο αθλητων???? να παεννω να φκαλλω σκοπιες για να κλωτσουν οι αλλοι μια μαππα??

ας γ....
Esox Lucius
Άβαταρ μέλους
Greg

Δημοσ.: 3067
Εγγραφη: Τρί Αύγ 07, 2007 3:54 pm
Τοποθεσια: by the sea

Δημοσίευσηαπό M.S.BUFFALO » Σάβ Σεπ 22, 2012 9:57 am

Νε νε. Να χανουμε εμεις μεροκαματα για να προπονειτε ο αλλος και αυριο να παιζει μεσα σε καμια ομαδα και να τσακρα χιλιαδες καθε μηνα και εμεις ακομα στο μεροκαματο.
Αν θελει να πιεννει προπονισεις για να επενδισει στο μελλον του ας πληρωνει ο ιδιος το κρατος για να βαλει εμμησθο για τες σκοπιες του... Επενδιση με ξενη πουγγα ξερω και γω να καμω.
M.S.BUFFALO

Δημοσίευσηαπό Philippos » Σάβ Σεπ 22, 2012 10:23 am

Sorkomanis έγραψε:αμπα τζάι παίζεται κανένας πόλεμος καμια ατασταλια στο εγγυής μέλλον τζάι μάχουνται να μας αρκεψουν τες προπονήσεις :?: :?: :?: :?:

Κάνει τους

ρε φιλε ενεν καλα που γραφεις πως εν να πιασεις χαρτι που τον γιατρο, εν κατι τετοιες δικαιολογιες που βρισκουν και τρωμεν την εμεις. Το συστημα πρεπει να το πολεμισουμε ολοι μαζι οργανωμενα με επισημα και νομιμα μεσα. Εν ειμαστε μαλακες εμεις να πιενουμε και να βλεπουμε ταχα αρρωστους κτλ, και να ξερουμε πως τζιντην ωρα εν στο ψαρεματουι τους. Να πιασετε να υπογραψετε ουλοι να καταργηθουν τουτες οι παρουσιασεις και να μεν κλωτσατε ποτζη ποδα. Ενεν μαγκια να πιανεις χαρτι που τον γιατρο.
Philippos

Δημοσ.: 117
Εγγραφη: Τετ Σεπ 05, 2007 1:24 pm

Δημοσίευσηαπό chrysanthos9 » Σάβ Σεπ 22, 2012 1:52 pm

τωρα που το διαβαζω εμας συμφερει μας γιατι παμε μεσα Ιουλη και Ιουλη αρκεφκει και η προετοιμασια τις ομαδας μου :think: οποτα συμφερει μας και εν θα χασουμε την χρονια μας γιατι αμαν κατσεις ενα χρονο θελεις ακομα ενα χρονο να φερεις τη φορμα σου :D :D εν θα χασουμε ουτε τη θεση βασικου που εχουμε :dance: οχι να μου αντακωσετε ουλοι α :) απλα λεω τη μας συμφερεις εμας που παιζουμε μαππα :wink:
Rememper always someone waiting for you at home
Άβαταρ μέλους
chrysanthos9

Δημοσ.: 1853
Εγγραφη: Κυρ Νοέμ 02, 2008 5:24 pm
Τοποθεσια: madrit spain

Δημοσίευσηαπό M.S.BUFFALO » Σάβ Σεπ 22, 2012 2:02 pm

chrysanthos9 έγραψε:τωρα που το διαβαζω εμας συμφερει μας γιατι παμε μεσα Ιουλη και Ιουλη αρκεφκει και η προετοιμασια τις ομαδας μου :think: οποτα συμφερει μας και εν θα χασουμε την χρονια μας γιατι αμαν κατσεις ενα χρονο θελεις ακομα ενα χρονο να φερεις τη φορμα σου :D :D εν θα χασουμε ουτε τη θεση βασικου που εχουμε :dance: οχι να μου αντακωσετε ουλοι α :) απλα λεω τη μας συμφερεις εμας που παιζουμε μαππα :wink:

μπορεις αμα θελεις να τριπλαρεις τοθς στηλλους της υπερηψωμενης... ξερεις εντα ωρεα προπονιση ποθ ενι??
M.S.BUFFALO

Δημοσίευσηαπό chrysanthos9 » Σάβ Σεπ 22, 2012 2:04 pm

τελικα ρε κοπελια ισχυει τουτο??
Άβαταρ μέλους
chrysanthos9

Δημοσίευσηαπό M.S.BUFFALO » Σάβ Σεπ 22, 2012 2:20 pm

chrysanthos9 έγραψε:τελικα ρε κοπελια ισχυει τουτο??

ισχθει για τες σκοπιες των εφεδρων... εν και σιμενι οτι οποιος πεζει μαππα διουν του και το ελευθερο
M.S.BUFFALO

Δημοσίευσηαπό Greg » Σάβ Σεπ 22, 2012 3:09 pm

Εγω παω spinning εν δικαιουμε υπηρεσιακα?
Esox Lucius
Άβαταρ μέλους
Greg

Δημοσ.: 3067
Εγγραφη: Τρί Αύγ 07, 2007 3:54 pm
Τοποθεσια: by the sea

Δημοσίευσηαπό chrysanthos9 » Σάβ Σεπ 22, 2012 4:12 pm

M.S.BUFFALO έγραψε:
chrysanthos9 έγραψε:τελικα ρε κοπελια ισχυει τουτο??

ισχθει για τες σκοπιες των εφεδρων... εν και σιμενι οτι οποιος πεζει μαππα διουν του και το ελευθερο

εν να βαλει η ομαδα τα μεγαλα μεσα περκι φκενουμε πιο συχνα :lol:
Άβαταρ μέλους
chrysanthos9

Δημοσίευσηαπό c.nadiotis » Σάβ Σεπ 22, 2012 6:21 pm

http://www.change.org/petitions/%CE%B3% ... e_petition

παίδες να υπογράψουμε όλοι την δήλωση διαμαρτυρίας σαν ένα πρώτο βήμα σε αυτή την προσπάθεια αντίδρασης για να δηλώσουμε την αντίθεση μας στην απαράδεχτη αυτή κίνηση του ΓΕΕΦ
I live my life a breath at a time
Άβαταρ μέλους
c.nadiotis

Δημοσ.: 814
Εγγραφη: Τρί Μάιος 19, 2009 9:13 am
Τοποθεσια: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».

Δημοσίευσηαπό mariosko » Κυρ Σεπ 23, 2012 10:15 am

εγω προτεινω να μεν παραλαβουμε τα ΦΑΠ για τες σκοπιες.
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...
mariosko

Δημοσ.: 723
Εγγραφη: Δευτ Δεκ 03, 2007 2:08 pm
Τοποθεσια: Λ/ΣΙΑ

Δημοσίευσηαπό leshi cy » Δευτ Σεπ 24, 2012 6:49 am

...παντως κοπελια εν εσιη τιποτε τυχαιο !!
οι τουρκοι να εισαστε σιουροι εν θα κατσουν να μας βλεπουν να φκαλουμε πετραιλαιο και τουτοι ουλοι που το πεζουν φιλοι μας ενα μας την καμουν ελαφρα!!
γι αυτο πιενεται ξυλοστε κανενα οπλο , ασ μας πεψουν και για καμια βολη και εν καλα να εχουμε λιγη τριβη με τον εξοπλισμο !
...τουντα διημερα εν τα καταλαβω μια νυχτα ολαν 2 φορεσ το χρονο τζιε κανη !
...αν γινη τιποτε εν τζιε να πολεμιση κανενας για τισ οικογενειεσ μας !!
...τζιε μεν μου πειτε για τιν τουρκια τζιε ποση εν που ειναι γιατι οι κουρδοι ποσοι ειναι και εκαμαν τουσ με το ζανη !!
leshi cy

Δημοσ.: 443
Εγγραφη: Παρ Οκτ 29, 2010 2:53 pm
Τοποθεσια: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στην Διάφορα Θέματα

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

USEFUL LINKS

- Windfinder forecast
- CYCOFOS weather forcecast
- Google weather forcecast

Navionics Cyprus Maps

SISTER SITES

HUNT & SHOOT
MAGAZINE
CYPRUS YACHTING
MAGAZINE
MAGAZINES

Cyprus Fishing Magazine
P.O. Box 55329, 3821 Limassol, Cyprus | Telephone: +357 25577750 | e-mail: info@cyprusfishingmagazine.com

Copyright © Dacor Advertising & Media LTD 2012
Designed by Dacor