Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by M.S.BUFFALO »

οτι και να καμοθμε εν γινετε τιποτε, προεκλογικα της επομενης πενταετιας πιον.

η μονη λιση εινα να πιεννουμε και να μας θορουν να κατεβεννουμε που το αυτοκινιτο με το μςρο αγγαλια και μια τσιαντα με πιπερο και πανια στο χερι και να τραβουμε κε την αμαξουα που το καπο και να στηννουμαστε στην αναφορα....
μονο τοτε μπορει να καταλαβουν την μαλακια που εκαμαν

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by c.nadiotis »

http://www.change.org/petitions/%CE%B3% ... e_petition

αντε μαζευουμε υπογραφες
I live my life a breath at a time

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by Sorkomanis »

αμπα τζάι παίζεται κανένας πόλεμος καμια ατασταλια στο εγγυής μέλλον τζάι μάχουνται να μας αρκεψουν τες προπονήσεις :?: :?: :?: :?:

Φυσικά εν θα πατήσω. προσωπικά πάω να πιάσω ένα χαρτί που το γιατρό, έχω που έχω πρόβλημα με το σπόνδυλο. Ο στρατός μας δεν έχει υπόθεση. και ούλοι να πάμε να πολεμήσουμε πάλι δεν είναι που εμάς που εξαρτάται αν θα νικήσουμε η όχι.
Είμαι 30 χρονων και ως πριν 2 χρονια έβλεπα ακόμα εφιάλτες ότι εχροστουσα τους 5-6 μήνες και έπρεπε να πάω να τους υπηρετήσω. :evil: :evil:
Κάνει τους
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by Greg »

Sorkomanis wrote:αμπα τζάι παίζεται κανένας πόλεμος καμια ατασταλια στο εγγυής μέλλον τζάι μάχουνται να μας αρκεψουν τες προπονήσεις :?: :?: :?: :?:

Φυσικά εν θα πατήσω. προσωπικά πάω να πιάσω ένα χαρτί που το γιατρό, έχω που έχω πρόβλημα με το σπόνδυλο. Ο στρατός μας δεν έχει υπόθεση. και ούλοι να πάμε να πολεμήσουμε πάλι δεν είναι που εμάς που εξαρτάται αν θα νικήσουμε η όχι.
Είμαι 30 χρονων και ως πριν 2 χρονια έβλεπα ακόμα εφιάλτες ότι εχροστουσα τους 5-6 μήνες και έπρεπε να πάω να τους υπηρετήσω. :evil: :evil:
Κάνει τους
word!...

και τι εν τουτες οι πατατες που διαβαζω για λοχο αθλητων???? να παεννω να φκαλλω σκοπιες για να κλωτσουν οι αλλοι μια μαππα??

ας γ....
Esox Lucius

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by M.S.BUFFALO »

Νε νε. Να χανουμε εμεις μεροκαματα για να προπονειτε ο αλλος και αυριο να παιζει μεσα σε καμια ομαδα και να τσακρα χιλιαδες καθε μηνα και εμεις ακομα στο μεροκαματο.
Αν θελει να πιεννει προπονισεις για να επενδισει στο μελλον του ας πληρωνει ο ιδιος το κρατος για να βαλει εμμησθο για τες σκοπιες του... Επενδιση με ξενη πουγγα ξερω και γω να καμω.

Philippos
Posts: 118
Joined: Wed Sep 05, 2007 1:24 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by Philippos »

Sorkomanis wrote:αμπα τζάι παίζεται κανένας πόλεμος καμια ατασταλια στο εγγυής μέλλον τζάι μάχουνται να μας αρκεψουν τες προπονήσεις :?: :?: :?: :?:

Φυσικά εν θα πατήσω. προσωπικά πάω να πιάσω ένα χαρτί που το γιατρό, έχω που έχω πρόβλημα με το σπόνδυλο. Ο στρατός μας δεν έχει υπόθεση. και ούλοι να πάμε να πολεμήσουμε πάλι δεν είναι που εμάς που εξαρτάται αν θα νικήσουμε η όχι.
Είμαι 30 χρονων και ως πριν 2 χρονια έβλεπα ακόμα εφιάλτες ότι εχροστουσα τους 5-6 μήνες και έπρεπε να πάω να τους υπηρετήσω. :evil: :evil:
Κάνει τους
ρε φιλε ενεν καλα που γραφεις πως εν να πιασεις χαρτι που τον γιατρο, εν κατι τετοιες δικαιολογιες που βρισκουν και τρωμεν την εμεις. Το συστημα πρεπει να το πολεμισουμε ολοι μαζι οργανωμενα με επισημα και νομιμα μεσα. Εν ειμαστε μαλακες εμεις να πιενουμε και να βλεπουμε ταχα αρρωστους κτλ, και να ξερουμε πως τζιντην ωρα εν στο ψαρεματουι τους. Να πιασετε να υπογραψετε ουλοι να καταργηθουν τουτες οι παρουσιασεις και να μεν κλωτσατε ποτζη ποδα. Ενεν μαγκια να πιανεις χαρτι που τον γιατρο.

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by chrysanthos9 »

τωρα που το διαβαζω εμας συμφερει μας γιατι παμε μεσα Ιουλη και Ιουλη αρκεφκει και η προετοιμασια τις ομαδας μου :think: οποτα συμφερει μας και εν θα χασουμε την χρονια μας γιατι αμαν κατσεις ενα χρονο θελεις ακομα ενα χρονο να φερεις τη φορμα σου :D :D εν θα χασουμε ουτε τη θεση βασικου που εχουμε :dance: οχι να μου αντακωσετε ουλοι α :) απλα λεω τη μας συμφερεις εμας που παιζουμε μαππα :wink:
Rememper always someone waiting for you at home

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by M.S.BUFFALO »

chrysanthos9 wrote:τωρα που το διαβαζω εμας συμφερει μας γιατι παμε μεσα Ιουλη και Ιουλη αρκεφκει και η προετοιμασια τις ομαδας μου :think: οποτα συμφερει μας και εν θα χασουμε την χρονια μας γιατι αμαν κατσεις ενα χρονο θελεις ακομα ενα χρονο να φερεις τη φορμα σου :D :D εν θα χασουμε ουτε τη θεση βασικου που εχουμε :dance: οχι να μου αντακωσετε ουλοι α :) απλα λεω τη μας συμφερεις εμας που παιζουμε μαππα :wink:
μπορεις αμα θελεις να τριπλαρεις τοθς στηλλους της υπερηψωμενης... ξερεις εντα ωρεα προπονιση ποθ ενι??

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by chrysanthos9 »

τελικα ρε κοπελια ισχυει τουτο??
Rememper always someone waiting for you at home

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by M.S.BUFFALO »

chrysanthos9 wrote:τελικα ρε κοπελια ισχυει τουτο??
ισχθει για τες σκοπιες των εφεδρων... εν και σιμενι οτι οποιος πεζει μαππα διουν του και το ελευθερο

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by Greg »

Εγω παω spinning εν δικαιουμε υπηρεσιακα?
Esox Lucius

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by chrysanthos9 »

M.S.BUFFALO wrote:
chrysanthos9 wrote:τελικα ρε κοπελια ισχυει τουτο??
ισχθει για τες σκοπιες των εφεδρων... εν και σιμενι οτι οποιος πεζει μαππα διουν του και το ελευθερο
εν να βαλει η ομαδα τα μεγαλα μεσα περκι φκενουμε πιο συχνα :lol:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by c.nadiotis »

http://www.change.org/petitions/%CE%B3% ... e_petition

παίδες να υπογράψουμε όλοι την δήλωση διαμαρτυρίας σαν ένα πρώτο βήμα σε αυτή την προσπάθεια αντίδρασης για να δηλώσουμε την αντίθεση μας στην απαράδεχτη αυτή κίνηση του ΓΕΕΦ
I live my life a breath at a time

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by mariosko »

εγω προτεινω να μεν παραλαβουμε τα ΦΑΠ για τες σκοπιες.
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by leshi cy »

...παντως κοπελια εν εσιη τιποτε τυχαιο !!
οι τουρκοι να εισαστε σιουροι εν θα κατσουν να μας βλεπουν να φκαλουμε πετραιλαιο και τουτοι ουλοι που το πεζουν φιλοι μας ενα μας την καμουν ελαφρα!!
γι αυτο πιενεται ξυλοστε κανενα οπλο , ασ μας πεψουν και για καμια βολη και εν καλα να εχουμε λιγη τριβη με τον εξοπλισμο !
...τουντα διημερα εν τα καταλαβω μια νυχτα ολαν 2 φορεσ το χρονο τζιε κανη !
...αν γινη τιποτε εν τζιε να πολεμιση κανενας για τισ οικογενειεσ μας !!
...τζιε μεν μου πειτε για τιν τουρκια τζιε ποση εν που ειναι γιατι οι κουρδοι ποσοι ειναι και εκαμαν τουσ με το ζανη !!

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”