Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by leshi cy »

τελικα ποτζιη ποδα οσοι εν μες την θαλασσα εθελαν ναυτικο στραβαρα μεσ τα μαδια μας!
και εγω ηθελα να υπηρετω και να βλεπω θαλασσα :lol: :lol:
23 μηνες ασγατραζ αλλα επερασαμε ...με παραπονα με τιποτε και για αρκετο καιρο εφεδρος με τις ασκησεις μας...οι να πιενο αυγουστο για να φκαινουν τα μωρα να πιενουν τα εξω τους...


φετος εν επιαμεν ακαμα ρε ναδιωτη καθε χρονοο επιεναμεν καμια εφτομα ...
εννα περασουμε φιλε μου

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by c.nadiotis »

leshi cy wrote:τελικα ποτζιη ποδα οσοι εν μες την θαλασσα εθελαν ναυτικο στραβαρα μεσ τα μαδια μας!
και εγω ηθελα να υπηρετω και να βλεπω θαλασσα :lol: :lol:
23 μηνες ασγατραζ αλλα επερασαμε ...με παραπονα με τιποτε και για αρκετο καιρο εφεδρος με τις ασκησεις μας...οι να πιενο αυγουστο για να φκαινουν τα μωρα να πιενουν τα εξω τους...


φετος εν επιαμεν ακαμα ρε ναδιωτη καθε χρονοο επιεναμεν καμια εφτομα ...
εννα περασουμε φιλε μου

τον τζιαιρον μου ελεαμεν στην ΔΕΠΑΣ ΜΗΝ πας


τζιαμε εν να καταλήξουμε φιλε μου γιατί από ότι βλέπω ούλλοι καρτερούμεν τα ούλλα που ούλλους τους άλλους, εκάμαμεν μιαν ερώτηση στο group στο FB αν γίνει εκδήλωση διαμαρτυρίας μες τον Οκτώβρη αν θα συμμετάσχετε και απάντησαν μονο 16 άτομα σε 24 ώρες...

https://www.facebook.com/groups/332125813549352/

Καταντήσαμε θεατές της ζωής μας, σκλάβοι του δυνατότερου εργαλείου χειραγώγησης των μαζών, o Κύπριος πολίτης δεν μπορει να αφήσει τον καναπέ του και το χαζοκούτι, να παύσει να είναι θεατής και να γίνει μέρος της παράστασης...
I live my life a breath at a time

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by apsavvas »

Κοπελια επιαμε εχτες τη πρωτη διημρρη για το 2013 εβαρεθηκαμε τη ζωη μας.
Γραψετε οτι τα εξοδα που ειχαν ηταν πολυ περισσοτερα απο αλλες φορες.
Μας κουλιαντιριζαν επι 4 ωρες με τα stayer να δουμε για εκατοστη φορα τις θεσεις μαχης μας.


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
The only source of knowledge is experience

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by Greg »

Κοπελλια μολις επεστρεψα που την 48ωρη παρουσιαση μες τη μεση του καλοκαιριου.. Ο μονος εφεδρος (θυμα, αρνι, μλκς) μες το στρατοπεδο. 10-12 πακεττα τσιαρο και αμετρητοι καφεδες. Καθαρο χασιμο χρονου χωρις ουσια, ουτε υπηρεσια δεν με εβαλαν να βγουν οι μιτσιοι διοτι οπως μου ειπαν δεν 'εμπιστευοντε' τους εφεδρους. Οι 5 που τους 6 εκοψεν ο νους τους και εφεραν χαρτι ασθενειας και εθκιοξαν τους, το αρνι εφαν την και εμεινε μεσα. Μεν την φατε οπως εγω...ποτε ξανα :evil:
Esox Lucius

inglese.fishing
Posts: 279
Joined: Wed Sep 15, 2010 11:00 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by inglese.fishing »

Ατε ρε φιλε μα σοβαρολογείς! Τούτος εν ολοφάνερος εμπαιγμός. Ανάθεμα που να τους παρει

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by admin »

Πρίν απο 2 βδομάδες πήγα και εγώ και μια απο τα ίδια σκέττο χάσιμο χρόνου και έξοδα. Αλλα σας εισηγούμε να κάνετε το εξείς. Γράψετε μια επιστολή μέχρι 500 λέξεις και στείλτε τες πρός όλες τις εφημερίδες με τίτλο που να αγγίζει το υπουργείο Άμυνας. Για παράδειγμα -'Σκοπίες βασανιστήρια' ή ' Εφερδρία μια σκέττη ταλαιπωρία' και στείλτε το για να σας το δημοσιεύσουν μπάς και ιδρώσει το αυτί τους άχρηστους που σκαρφίστηκαν αυτό σύστημα

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by admin »

Πρίν απο 2 βδομάδες πήγα και εγώ και μια απο τα ίδια σκέττο χάσιμο χρόνου και έξοδα. Αλλα σας εισηγούμε να κάνετε το εξείς. Γράψετε μια επιστολή μέχρι 500 λέξεις και στείλτε τες πρός όλες τις εφημερίδες με τίτλο που να αγγίζει το υπουργείο Άμυνας. Για παράδειγμα -'Σκοπίες βασανιστήρια' ή ' Εφερδρία μια σκέττη ταλαιπωρία' και στείλτε το για να σας το δημοσιεύσουν μπάς και ιδρώσει το αυτί τους άχρηστους που σκαρφίστηκαν αυτό σύστημα

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by gdeme »

Σταματηστε ρε την κλαψα.

Τετοιους υπνους εχει πολλα χρονια να κανω. Δεν φτανει που μας σκεφτηκαν δλδ να χαλαρωσουμε και εμεις λιγακι, πατε να μας το κοψουν και αυτο.

Renos
Posts: 12
Joined: Wed May 23, 2012 5:39 pm

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by Renos »

Το μεγαλύτερο αστείο που άκουσα ήταν πριν 15 που επήα 48ρη .Τες σκοπιές πλέον εκάμμαν τες διπλοσκοπιές τζε φκάλλουν τες 2-2 οι μιτσιοί.Βασικά επήραν μας για να φκάλλουμε μαζ'ι με τους κληρωτούς. Όταν τους ερωτήσαμε γιατί το εκάμαν έτσι τώρα , απαντήσαν μας , για να μεν υπάρξει καμιά αυτοκτονία που τους κληρωτούς.... Ασπούμεν το τάγμα εν μες την ταξιάρχια θέμας.Φαντάσου να ήταν τζε καμιάν πράσινη γραμμή. Τι να πεις

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Διήμερες σκοπιές και υπηρεσίες πλέον για τους εφέδρους

Post by chrysanthos9 »

Εν ξερω για εσας αλλα εγω εφκενα ΠΣΚ καθε βδομαδα καλοπερνουμε παντος :D αμαν εισαι και λιο εξυπνος πναζεις ουλη μερα εν καμνεις τιποτε :mrgreen:
Rememper always someone waiting for you at home

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”