Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by marios »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Η αποψη μου για τον Λαγοκεφαλο ειναι ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΤΑΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ GAME FISH.
Να δωθουν κινητρα σε νεους να δημιουργησουν CHARTER BOATS για να παιρνουν κοσμο να ψαρευει τον λαγοκεφαλο.
Να δωθουν θεσεις για τα σκαφη αυτα σε ολα τα Αλιευτικα καταφυγια.
Να γινει προβολη του νεου σπορτ σε εκθεσεις τουρισμου.
Και εαν καποτε βρεθει ο απο μηχανης επιστημονας να δωσει οριστικη λυση ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ.
Στην αγια νάπα γίνετε εδώ και χρονια ..25 euro και pan ψαρεύουν κούνελους τον καιρό που δεν πάνε στους τόνους..και εφαρμόζουν και το C&R μήπως και λείψουν τζε χασουν τζε που δαμε :lol:
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by marios »

Greg wrote:τι ειναι το γρι-γρι, seine fishing?

Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by angiec »

Να οριστεί μια ομάδα η οποία να πάει με κάμερα πάνω στο γρι-γρι που θα βγει για το θέμα με τους κούνελλους , μαζί με τα κανάλια τα οποία κάλεσε ο ίδιος ο διευθυντης του Τ.Α ......σημείωση ...... θέλω οπωσδήποτε να πάω !!!!!!!!!!!!!

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by MariosK »

angiec wrote:Να οριστεί μια ομάδα η οποία να πάει με κάμερα πάνω στο γρι-γρι που θα βγει για το θέμα με τους κούνελλους , μαζί με τα κανάλια τα οποία κάλεσε ο ίδιος ο διευθυντης του Τ.Α ......σημείωση ...... θέλω οπωσδήποτε να πάω !!!!!!!!!!!!!
Με τόσον κόσμο πας το γρι-γρι νομίζω εν να κάτσει που κάτω πριν να φκει που το λιμάνι...

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by angiec »

MariosK wrote:
angiec wrote:Να οριστεί μια ομάδα η οποία να πάει με κάμερα πάνω στο γρι-γρι που θα βγει για το θέμα με τους κούνελλους , μαζί με τα κανάλια τα οποία κάλεσε ο ίδιος ο διευθυντης του Τ.Α ......σημείωση ...... θέλω οπωσδήποτε να πάω !!!!!!!!!!!!!
Με τόσον κόσμο πας το γρι-γρι νομίζω εν να κάτσει που κάτω πριν να φκει που το λιμάνι...[/quote

:lol: :lol: τουλάχιστον αν βουλιάξη εν θα προλάβη να πιάση σύνταξη ο διευθυντής :lol: :lol: :lol:

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by gdeme »

Πότε θα δοκιμάσει?

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by chrysanthos9 »

καλαν ρε κοπελια μα εχεις τοσους πολλους λαγοκεφαλους η Κυπρος? εχει 3 χρονια να δω εγω παντος
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by angiec »

gdeme wrote:Πότε θα δοκιμάσει?
Είχα τηλεφωνίσει σήμερα και μου είπαν ότι υπάρχει μια μικρή περίπτωση αυτήν την εβδομάδα να αναβληθεί η έξοδος του γρι-γρι.

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by Sorkomanis »

angiec wrote:
gdeme wrote:Πότε θα δοκιμάσει?
Είχα τηλεφωνίσει σήμερα και μου είπαν ότι υπάρχει μια μικρή περίπτωση αυτήν την εβδομάδα να αναβληθεί η έξοδος του γρι-γρι.
Τελικά τι έγινε??? Δοκιμάστηκε σήμερα η όχι?
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by angiec »

Sorkomanis wrote:
angiec wrote:
gdeme wrote:Πότε θα δοκιμάσει?
Είχα τηλεφωνίσει σήμερα και μου είπαν ότι υπάρχει μια μικρή περίπτωση αυτήν την εβδομάδα να αναβληθεί η έξοδος του γρι-γρι.
Τελικά τι έγινε??? Δοκιμάστηκε σήμερα η όχι?
!

'Οχι δεν έγινε !!

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Εξολοθρευση λαγοκεφαλων με την μεθοδο γρι-γρι

Post by angiec »

Είχα τηλεφωνίσει σήμερα και μου είπαν ότι υπάρχει μια μικρή περίπτωση αυτήν την εβδομάδα να αναβληθεί η έξοδος του γρι-γρι.[/quote]
Τελικά τι έγινε??? Δοκιμάστηκε σήμερα η όχι?[/quote]!

'Οχι δεν έγινε !![/quote]

Δεν καταλαβαίνω εφόσων ειπε δημόσια στις 20 Ιουλίου και δεν έγινε ............χτες που τηλεφώνησα και ρώτησα ΠΟΤΕ ??????? γιατι έστειλα και εγω επιστολή να με δεχτούν χωρίς να πάρω ακόμα απάντηση ..........τα μασούν .....τούτην την εβδομάδα ....χωρίς να είναι όμως βέβαιο........και έχει πολλούς που ενδιαφέρονται ....και ο κ.διευθυντής θα αποφασίση ποιοί θα πάνε !!!!!!!!!!

Μήπως διάλεξαν τόπο και ταίζουν τους κούνελους για να τους μάθουν ????? :D :D ,,γιατι σίγουρα ξέρουν ότι θα αποτύχουν ??????? Γιατι έκανε το λάθος ο διευθυντής και κάλεσε και εκαμάρωνε γιατι ΗΤΑΝ σιγουρος!!!!!!!

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”