Εισηγήσεις για κάμερα

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
rockfishing
Posts: 139
Joined: Wed Sep 14, 2011 2:31 pm

Εισηγήσεις για κάμερα

Post by rockfishing »

Ψάχνω μια κάμερα που να μπορώ να παίρνω ψάρεμα και να με έχω πρόβλημα να σπάσει που κανένα πέσιμο στους βράχους. (έσπασα 2 τηλέφωνα και εν παίρνω τηλ με κάμερα πλέων)
Θέλω να μπορώ να την αφήνω αναμμένη να έχει ευρυγώνιο φακό αλλά όταν την παίρνω στο χέρι θέλω να μπορώ να εστιάζω μακριά.
Αγόρασα από το ebay κάποια άλλη αλλά ήταν λεφτά πεταμένα.

User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Re: Εισηγήσεις για κάμερα

Post by COTSIOS80 »

rockfishing wrote:Ψάχνω μια κάμερα που να μπορώ να παίρνω ψάρεμα και να με έχω πρόβλημα να σπάσει που κανένα πέσιμο στους βράχους. (έσπασα 2 τηλέφωνα και εν παίρνω τηλ με κάμερα πλέων)
Θέλω να μπορώ να την αφήνω αναμμένη να έχει ευρυγώνιο φακό αλλά όταν την παίρνω στο χέρι θέλω να μπορώ να εστιάζω μακριά.
Αγόρασα από το ebay κάποια άλλη αλλά ήταν λεφτά πεταμένα.
www.gopro.com

H ανωτερη στο ειδος της.
Ditch the bitch and let's go fishing!

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Εισηγήσεις για κάμερα

Post by belluga »

Midland


Sent from my iPhone using Tapatalk

inglese.fishing
Posts: 279
Joined: Wed Sep 15, 2010 11:00 pm

Re: Εισηγήσεις για κάμερα

Post by inglese.fishing »

Φίλε δεν είμαι ειδικός να σε συμβουλέψω αλλά αν γυρεύεις κάτι (όπως ανάφερες στο άλλο ποστ για να φωτογραφίζεις παρανομίες) δεν νομίζω να κάμνει κάμερα με wide angle γιατί εν θα μπορείς να εστιάσεις τουλάχιστο στα 200 μέτρα.
Φίλε να ξέρεις πάντα ότι τούτα τα πράγματα απογοητεύουν σε τζιαμε που τα θέλεις (πχ πέφτει η μπαταρία)
Ελπίζω να βρεθεί κάποιος που εν επαγγελματίας στις φωτογραφίες να μας πει τη γνώμη του.

Philippos
Posts: 118
Joined: Wed Sep 05, 2007 1:24 pm

Re: Εισηγήσεις για κάμερα

Post by Philippos »

Καλησπερα, χρησιμοποιει κανεις την gopro (και ποιο μοντελο) για ληψεις με ψαροτουφεκο?
Προτεινεται κατι αλλο σε καμερα με βαση για να μπει στο οπλο?

http://gopro.com/cameras

Ευχαριστω

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”