Tα καλα να λεγονται!!!

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Tα καλα να λεγονται!!!

Post by belluga »

Μια ωραια προταιρεοτητα απο την OCEAN BASKET!!!
Image


Sent from my iPhone using Tapatalk

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Tα καλα να λεγονται!!!

Post by EVANTHIS LOIZOU »

:clap: :clap: :clap: :clap:

Neos
Posts: 170
Joined: Wed Jun 06, 2012 10:52 am

Re: Tα καλα να λεγονται!!!

Post by Neos »

πολυ καλη πρωτοβουλια :clap: :clap: Μακαρι να γινει το ιδιο και στους φρακτες γιατι οποτε παω αηδιαζω :cry:

Nikolas Nklou

Re: Tα καλα να λεγονται!!!

Post by Nikolas Nklou »

Neos wrote:πολυ καλη πρωτοβουλια :clap: :clap: Μακαρι να γινει το ιδιο και στους φρακτες γιατι οποτε παω αηδιαζω :cry:
Φιλε διαβαζε λιγο περισσοτερο το φορουμ :D http://www.cyprusfishingmagazine.com/fo ... 098#p72098
Hδη εγινε πρωτοβουλια για να καθαριστουν τα φραγματα :)

Neos
Posts: 170
Joined: Wed Jun 06, 2012 10:52 am

Re: Tα καλα να λεγονται!!!

Post by Neos »

ηταν παραλειψει μου συγνωμη
παντος ειδικα στο φραγμα της γερμασογειας επαραγηνε το κακο , οποτε παω βρισκω ακομα και εστιες που ανιουν φωτιες για να ψησουν :o :o

Nikolas Nklou

Re: Tα καλα να λεγονται!!!

Post by Nikolas Nklou »

Neos wrote:ηταν παραλειψει μου συγνωμη
παντος ειδικα στο φραγμα της γερμασογειας επαραγηνε το κακο , οποτε παω βρισκω ακομα και εστιες που ανιουν φωτιες για να ψησουν :o :o
Δεν υπαρχει κανενας λογος να ζητας συγνωμη :wink: ανθρωποι ειμαστε :)
Χαιρομαι τζε εγω πραγματικα το οτι εννα γινει κατι να καθαριστουν τα φραγματα αν και δεν ψαρευκω στους φραχτες....(ακομα)......

Neos
Posts: 170
Joined: Wed Jun 06, 2012 10:52 am

Re: Tα καλα να λεγονται!!!

Post by Neos »

Παντως αν ξεκινησεις στους φρακτες θα δεις οτι ειναι μια εντελως διαφορετικη εμπειρια απο τη θαλασσα , και κατα τη γνωμη μου εν καλυτερα επειδη εν εσιεις 500 ατομα να σε παρακολουθουν και να σε ρωτουν συνεχεια αν εσχει ψαρκα (αν ψαρευεις που ακτη θα καταλαβεις ).

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”