!!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

!!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by belluga »

gdeme wrote:
MIKE wrote:COTSIOS80 εχεις δικαιο αλλα το συγκεκριμενο καταστημα στην Λευκωσια εκλεισε (αλλαξε ονομα). Νομιζω στην Λεμεσο εχει ενα αλλα.....
Αλλαξε ονομα?
Εισαι σιγουρος? εμεινα τοσο πισω?
Γιατι κρυβομαστε? αφου γραφει πανω οπως διαβαζω Lalizas . (οσο φαινεται)
Νομιζω οτι παντα τα καταστηματα του ονομαζονταν Marina stores και οχι Lalizas.

Εκλεισε οντως? αν ναι κριμα,γιατι εχει πολλα καλα κ φτηνα πραγματα.
Νε φιλε τζαι γω νομιζω αλλαξε ονομα και ιδιοκτητη!


Sent from my iPhone using Tapatalk

LALIZAS
Posts: 5
Joined: Mon Jun 11, 2012 1:19 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by LALIZAS »

Αγαπητέ Mike

Σε ευχαριστούμε δημόσια για το γεγονός ότι βγάζεις στην επιφάνεια ένα πρόβλημα για ένα προϊόν της εταιρείας LALIZAS, καθώς τα 30 χρόνια παρουσίας της εταιρείας έχουν βασιστεί στην ποιότητα, στην αξιοπιστία και στην ουσιαστική επαφή με τον τελικό χρήστη των προϊόντων και όχι σε ρηχές πελατειακές σχέσεις.

Για το λόγο αυτό, θέλουμε και εμείς με τη σειρά μας να τοποθετηθούμε δημόσια και να αναφέρουμε τα εξής:

1. Το συγκεκριμένο καλώδιο προορίζεται αποκλειστικά για χρήση "marine" και είναι το μοναδικό στην αγορά που είναι επικασσιτερωμένο. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε το σχετικό βίντεο παρουσίασης του προϊόντος.



2. Το συγκεκριμένο μαγαζί που ανέφερες στη Λευκωσία έπαψε να ανήκει στην αλυσίδα καταστημάτων ναυτιλιακών ειδών MARINA Stores εδώ και 2 χρόνια. Για το λόγο αυτό, μη γνωρίζοντας τις συνθήκες φύλαξης του καλωδίου, δε μπορούμε να αναλάβουμε την ευθύνη για το συγκεκριμένο φαινόμενο, καθώς το εμπορευόμαστε τα τελευταία 3 χρόνια με τεράστια εμπορική επιτυχία σε όλο τον κόσμο και σε περίπτωση κατασκευαστικού σφάλματος, θα κάναμε μαζική απόσυρση και αντικατάσταση, όπως αρμόζει στις μεγάλες εταιρείες.

3. Αυτό που μπορούμε να κάνουμε για σένα και για όποιον άλλο χρήστη που είχε το ίδιο πρόβλημα (και μπορεί να το αποδείξει με φωτογραφίες) , είναι να προσφέρουμε μια προνομιακή έκπτωση 25% για την αγορά του καινούριου καλωδίου από το κατάστημα στην Λεμεσσό Τηλ. 25384999 - Λεωφ. Φραγκλίνου Ρούζβελτ 85Β. Η παραγγελία μπορεί να πραγματοποιηθεί είτε τηλεφωνικώς, είτε επισκέπτοντας το κατάστημα.

Με εκτίμηση,

LALIZAS Team

MIKE
Posts: 51
Joined: Thu May 29, 2008 5:17 am

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by MIKE »

Οταν τοποθετουμαστε δημοσια οπως λετε πρεπει να ειμαστε σωστα ενημερωμενοι!! Το καταστημα στην Λευκωσια 10 μηνες το πολυ εχει που αλλαξε ονομα αν δεν ειναι και λιγοτερο!!! Οταν αγορασα τα καλωδια ΕΙΧΕ την επωνυμια MARINA STORES και εχω και την συκγεκριμενη αποδειξη.
Το θεμα ειναι οταν λετε οτι εχει 2 χρονια ο κοσμος που αγορασε απο το συγκεκριμενο καλωδιο δεν θα μπει στο κοπο να το κοιταξει αν εχει προβλημα γιατι θα λενε ααα εγω εχει ενα χρονο η εναμιση χρονο που το αγορασα αρα ειναι οκ δεν εχει προβλημα !!!!
Αν διαβασετε σε προηγουμενο post μου αναφερα οτι το κοκκινο καλωδιο μου το εκοψαν απο καινουργιο ρολο .Μου το ανοιξαν μπροστα μου και ηταν τυλιγμενο μεσα σε ναυλον. Ο φιλος που τα αγορασε και αυτος με διαφορα 15 ημερων πριν απο μενα σιγουρα του εκοψαν απο το προηγουμενο ρολο αρα..... Δεν πιστευω η φθορα αυτη να πεζει ρολο απο την φυλαξη του καλωδιου απο την στιγμη που προορίζεται αποκλειστικά για χρήση "marine"!!!!!!!!!!
Αυτα δεν τα λεω για να κατηγορησω την εταιρια ουτε για να εχω εκπτωση αλλα ουτε και να σας ριξω ευθυνες!! Αντιθετος εχω αγορασει παρα πολλα πραγματα απο το καταστημα και ειμαι ευχαριστημενος.

Παντα Φιλικα.

stelios25
Posts: 142
Joined: Thu May 26, 2011 10:03 am

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by stelios25 »

Δεν νομιζο η πιο σωστη εξυπηρετηση ειναι να λες του πελατη σου κανω εκπτωση ναρθεισ να παρεις αλλο....δεν μπορει να αγορασεις μια τηλεοραση καινουργια και να πεις του πελατη σου δεν μπορω να σε εξυπηρετησω επειδη ειναι χαλασμενη παρε καινουργια με εκπτωσηηη..........ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ

LALIZAS
Posts: 5
Joined: Mon Jun 11, 2012 1:19 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by LALIZAS »

Αγαπητέ Mike

Με όλο το σεβασμό, θα μας επιτρέψεις να σου πούμε ότι δε μπορείς να είσαι καλύτερα ενημερωμένος από την ίδια την εταιρεία για το κατάστημά της, που έχει δώσει τα δικαιώματα σε κάποιον ιδιοκτήτη να τα χρησιμοποιεί.
Η τελευταία φορά που παραδώσαμε προϊόντα στο κατάστημα αυτό ήταν στις 22/9/10 και στο παραστατικό δεν υπήρξε ποτέ παραγγελιοληψία του συγκεκριμένου προϊόντος.

Αν ο ιδιοκτήτης αυτός συνέχισε να καπηλεύεται την επωνυμία των MARINA Stores, αυτό είναι κάτι που χειριζόμαστε δικαστικά και για ευνόητους λόγους δε μπορούμε να δώσουμε περισσότερες πληροφορίες. Παράνομα και καταχρηστικά, ενώ είχε ειδοποιηθεί να «κατεβάσει» την ταμπέλα, εσκεμμένα δεν το έκανε.

Είτε το καλώδιο που πήρες ήταν από ανοιγμένο ρολό, είτε από καινούριο, δεν έχει καμία σημασία. Η αιτιολογία πριν που σου κάναμε post, ισχύει 100% και θα μας επιτρέψεις να γνωρίζουμε καλύτερα ως κατασκευαστές, αν μια φθορά έχει να κάνει με αστοχία υλικού ή κακομεταχείρισης.


Αγαπητέ Stelios25

Επέτρεψε να σου πούμε πως δε γίνεται να συγκρίνεις μια τηλεόραση με τα καλώδια τα οποία είναι αναλώσιμα προϊόντα που πωλούνται με το μέτρο.

Στην περίπτωση π.χ. που πουλήθηκε ένα δικό μας σκάφος Hercules και ο πελάτης το επιστρέψει εντός της εγγύησης, γίνεται άμεση αντικατάσταση.

Τέλος, θα θέλαμε να συμπληρώσουμε πως θα ήταν εύκολο για εμάς, να μην εμφανιστούμε δημοσίως για το θέμα αυτό και ούτε να αναλαμβάναμε την ευθύνη για το προαναφερθέν συμβάν, από τη στιγμή που δεν έγινε η πώληση του προϊόντος αυτού, ουσιαστικά υπό την επωνυμία MARINA Stores.

Αντιθέτως, δίνουμε το παρόν προσφέροντας μια καλοπροαίρετη λύση και ότι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε.

Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιοδήποτε σχόλιο και σας ευχαριστούμε που μας δίνετε τη δυνατότητα να είμαστε κοντά σας μέσω αυτού του forum.

Με εκτίμηση,

LALIZAS Team

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by MariosK »

Νομίζω δημιουργήθηκε μια παρεξήγηση αφού τα παιδιά όταν μπήκαν σε ένα μαγαζί με μια ταμπέλα δεν μπορούσαν να ξέρουν αν είναι παράνομη ή όχι οπότε έχουν δίκαιο να αντιδρούν. Είναι όμως και προς τιμήν της εταιρίας Laliza που μπήκε στην διαδικασία να απαντήσει δημόσια και νομίζω ήταν πολύ ωφέλιμο αφού ξεκαθάρισε κάποια πράγματα.

Η δική μου γνώμη είναι ότι η ηλεκτρική εγκατάσταση σε ένα σκάφος είναι κάτι πάρα πολύ σοβαρό και τέτοια γεγονότα μας κάνουν να ανησυχούμε. Δεδομένου ότι σαν εταιρία ξέρατε κάτι περισσότερο ίσως να ήταν χρήσιμο να μας ενημερώνατε μέσω μιας ανακοίνωσης στο περιοδικό ότι τίθεται θέμα κακομεταχείρισης κάποιον προϊόντων από κατάστημα που παράνομα χρησιμοποιεί την επωνυμία σας. Με αυτό τον τρόπο θα προστατευόσασταν και οι ίδιοι από τέτοια περιστατικά αλλά θα προστατεύατε και εμάς, τους πελάτες σας, αφού η αγορά έγινε από ένα κατάστημα που είχε την δική σας ταμπέλα, παράνομα ή μη.

Θα ήταν καλά η συζήτηση να συνεχιστεί σε προσωπικό επίπεδο δεδομένου ότι τίθεται ένα θέμα αποζημίωσης με κάποιο τρόπο των πελατών που είχαν την ατυχία να αγοράσουν το συγκεκριμένο καλώδιο. Θα ήταν χρήσιμο όμως να μας ενημερώνατε στο τέλος κατά πόσο η παρεξήγηση λύθηκε ή όχι μιας και μας ενδιαφέρει άμεσα το θέμα δεδομένου ότι όλοι ήμαστε είτε πελάτες σας είτε μελλοντικοί πελάτες σας.

inglese.fishing
Posts: 279
Joined: Wed Sep 15, 2010 11:00 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by inglese.fishing »

MariosK wrote:Νομίζω δημιουργήθηκε μια παρεξήγηση αφού τα παιδιά όταν μπήκαν σε ένα μαγαζί με μια ταμπέλα δεν μπορούσαν να ξέρουν αν είναι παράνομη ή όχι οπότε έχουν δίκαιο να αντιδρούν. Είναι όμως και προς τιμήν της εταιρίας Laliza που μπήκε στην διαδικασία να απαντήσει δημόσια και νομίζω ήταν πολύ ωφέλιμο αφού ξεκαθάρισε κάποια πράγματα.

Η δική μου γνώμη είναι ότι η ηλεκτρική εγκατάσταση σε ένα σκάφος είναι κάτι πάρα πολύ σοβαρό και τέτοια γεγονότα μας κάνουν να ανησυχούμε. Δεδομένου ότι σαν εταιρία ξέρατε κάτι περισσότερο ίσως να ήταν χρήσιμο να μας ενημερώνατε μέσω μιας ανακοίνωσης στο περιοδικό ότι τίθεται θέμα κακομεταχείρισης κάποιον προϊόντων από κατάστημα που παράνομα χρησιμοποιεί την επωνυμία σας. Με αυτό τον τρόπο θα προστατευόσασταν και οι ίδιοι από τέτοια περιστατικά αλλά θα προστατεύατε και εμάς, τους πελάτες σας, αφού η αγορά έγινε από ένα κατάστημα που είχε την δική σας ταμπέλα, παράνομα ή μη.

Θα ήταν καλά η συζήτηση να συνεχιστεί σε προσωπικό επίπεδο δεδομένου ότι τίθεται ένα θέμα αποζημίωσης με κάποιο τρόπο των πελατών που είχαν την ατυχία να αγοράσουν το συγκεκριμένο καλώδιο. Θα ήταν χρήσιμο όμως να μας ενημερώνατε στο τέλος κατά πόσο η παρεξήγηση λύθηκε ή όχι μιας και μας ενδιαφέρει άμεσα το θέμα δεδομένου ότι όλοι ήμαστε είτε πελάτες σας είτε μελλοντικοί πελάτες σας.
Καλύτερα από οπως τα έγραψε ο Μάριος δεν λέγονται

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by gdeme »

Ενα μεγαλο μπραβο για την θεση της εταιριας. :clap: :clap: :clap:

LALIZAS
Posts: 5
Joined: Mon Jun 11, 2012 1:19 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by LALIZAS »

Σας ευχαριστούμε όλους για τα σχόλια και τις τοποθετήσεις σας επί τους θέματος που δημιουργήθηκε με τα ναυτικά καλώδια.

Πιστεύουμε κυριολεκτικά πως μέσω των δικών σας παρατηρήσεων και προτάσεων γινόμαστε καλύτεροι, πάντα ως προς το όφελος του τελικού καταναλωτή.

Έχοντας λάβει σοβαρά υπόψη κάθε είδους σχόλιο και τοποθέτηση, θα ακολουθήσουμε τη συμβουλή του "MariosK" ο οποίος πρότεινε πως η συζήτηση οφείλεται να συνεχιστεί σε προσωπικό επίπεδο ως προς το θέμα του τρόπου αποζημίωσης που προαναφέρθηκε σε προηγούμενη δημοσίευση (post).

Επιθυμούμε να εξυπηρετήσουμε στην πράξη όλους όσους παρουσίασαν το ίδιο πρόβλημα με τα ηλεκτρικά καλώδια στο σκάφους τους και χωρίς διακρίσεις, κατά τον τρόπο τον οποίο αναφέραμε στο post με ημερομηνία Δευτ Ιουν 11, 2012 3:57 pm

Με εκτίμηση,

LALIZAS Team

cp379
Posts: 10
Joined: Tue Jun 19, 2012 4:27 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by cp379 »

παιδκια καλησπέρα, το μαγαζί στην Λευκωσία δουλευει κανονικά. Τα παιδκιά έχουν κατεβάσει τις πινακίδες του MARINA πάνω από ένα χρόνο. Εγώ είμαι πελάτης τους και ένα εχω να πω. όταν τους πήρα πίσω μια bilge pump lalizas με διαλυμένα καλώδια, ο ανθρωπος έσουσε την τζεφαλή του, μου είπε sorry φιλε μου και μου έδωσε μία καινούργια ATTWOOD ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ!!! Την άλλη την φύλαξε μέσα σε ένα ντουλαπι μαζί με κάμποσες άλλες που έχει.

Εγώ μονο για αυτό κατάλαβα ότι τα παιδκιά είναι "τσιακκούθκια με την σούστα" και τα υποστηρίζω. Τζ;αι το άλλο, το μαγαζί δουλεφκει κανονικά. Φέρνουν πράματα ποιότητας από παντού και σε πολλά καλές τιμές.

σήμερα πηρα τηλέφωνο τον άνθρωπο στο μαγαζί και τον ενημέρωσα για τα καλώδια και τις φωτο στο φορουμ. Ο κύριος Γιάννης που είναι στο μαγαζί μου είπε ότι θα ενημερώσει τους ιδιοκτήτες και ότι θα ενημερώσουν το φόρουμ για τις θεσεις τους.

ΡΕΜΕΝΤΖΟ
Posts: 4
Joined: Tue Jun 19, 2012 2:47 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by ΡΕΜΕΝΤΖΟ »

Αγαπητοί Φίλοι,

πριν λίγο ενημερώθηκαμε από ένα πελάτη μας για την ανάρτηση του συγκεκριμμένου θέματος στο Φόρουμ σας. Επειδή το θέμα αυτό μας αφορά, θεωρήσαμε σωστό να θέσουμε υπόψην σας ορισμένα στοιχεία για το θέμα αυτό:
1. Η συνεργασία μας με την εταιρεία Λάλιζας ΑΕ σταμάτησε τον Απρίλιο του 2011, άρα πριν 14 μήνες, και όχι πριν 2 χρόνια όπως αναφέρει η ΛΑΛΙΖΑΣ στο φορουμ πιο πάνω.
2. Το κατάστημα μας διέθετε όντως το συγκεκριμμένο προίον στην αγορά για περίπου 1 χρόνο. Το πρόβλημα εντοπίστηκε για πρώτη φορά, όχι από πελάτες του καταστήματος μας, αλλά από πελάτη καταστήματος μέλους των MARINA STORES που βρίσκετε σε Ελληνικό νησί το καλοκαίρι του 2010!!!! Ο ιδιοκτήτης του καταστήματος ενημέρωσε ΑΜΕΣΩΣ όλα τα καταστήματα της αλυσίδας όπως επίσης και το αρμόδιο τμήμα της Λάλιζας ΑΕ. Εμείς, ΑΠΟΣΥΡΑΜΕ αμέσως όλη την ποσότητα του προβληματικού αυτού κωδικού ( την οποία έχουμε φυλαγμένη και είναι στην διάθεση όποιου επιθυμεί να την επιθεωρήσει).
3. Η απαντητική επιστολή του Υπεύθυνου των MARINA STORES για το θέμα αυτό δεν μπορεί επίσης να δημοσιευθεί αλλά υπάρχει στο αρχείο μας.
4. Όποιος επιθυμεί να δει την απάντηση της Εταιρείας ΛΑΛΙΖΑΣ θα τον παρακαλούσα να επικοινωνήσει με το κατάστημα μας στο τηλ 22 497049 για να διευθετήσουμε μια συνάντηση. Μπορείτε, επίσης, να δείτε το προβληματικό αυτό καλώδιο των 2,5 mm χρώματος κόκκινου για να βγάλετε τα δικά σας συμπεράσματα.
5. Την επωνυμία MARINA STORES ποτέ δεν την καπηλεύσαμε και όταν μας ζητήθηκε επίσημα να κατεβάσουμε τις πινακίδες των MARINA STORES το πράξαμε. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να μπειτε στην ιστοσελίδα http://www.marinastores.gr/index.php?q= ... h&x=6&y=12 και να δείτε ποιος καπηλεύται ποιον; Εδώ και 14 μήνες, η Εταιρεία ΛΑΛΙΖΑΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ακόμα τα ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΤΗΣ ΡΕΜΕΝΤΖΟ και διαφημίζει ότι έχει κατάστημα στην Λευκωσία!!!!!


Τέλος, ενημερώνουμε όλους τους πελάτες μας ότι το κατάστημα μας θα αντικαταστήσει (και το έχει ήδη πράξει πολλές φορες) όλα τα προβληματικά προίοντα που διέθεσε στην αγορά εν αγνοία του στο παρελθόν, με καινούργια, καλύτερης ποιότητας δωρεάν.

Θα θέλαμε να απολογηθούμε για τυχόν ταλαιπωρία που έχουμε προκαλέσει σε όποιονδηποτε για λάθη τα οποία δεν είναι δικά μας και να ευχαριστήσουμε για το διάλογο πιο πάνω, που έθιξε το θέμα αυτό.

Ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας,

Φιλικά

ΡΕΜΕΝΤΖΟ MARINE
ΤΗΛ.: +357-22497049
ΦΑΞ: +357-22497249
ΚΙΝΗΤΟ: +357-99441360
ΛΕΩΦ. ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ 68,
2018, ΛΕΥΚΩΣΙΑ, ΚΥΠΡΟΣ

cp379
Posts: 10
Joined: Tue Jun 19, 2012 4:27 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by cp379 »

παιδκιά Καλημερα, Πριν λίγο μπήκα στο φόρουμ για να δω εάν υπήρχαν αντιδράσεις στα σχόλια μου και με χαρά δκιάβαζα την τα σχόλια των παιδκιών του ΡΕΜΕΝΤΖΟ. ΑΞΙΖΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΛΑΛΙΖΑΣ γιατί παρακολουθεί το φόρουμ. Στις 8.00 το πρωί αφαίρεσαν τα ονόματα των ιδιοκτητών του ΡΕΜΕΝΤΖΟ απο την ιστοσελίδα τους. Αλήθεια τα ονομάτα του ΚΑΔΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΙΚΗ γιατί υπάρχουν ακόμα? αφου το μαγαζι στην λεμεσο το έχει παρει ο ΛΑΛΙΖΑΣ εδω και πολύ καιρό

LALIZAS
Posts: 5
Joined: Mon Jun 11, 2012 1:19 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by LALIZAS »

Καλημέρα σε όλους

Σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να μπούμε σε αντιδικία με τη εν λόγω εταιρεία. Είμαστε ευχαριστημένοι με το αποτέλεσμα που η συγκεκριμένη εταιρεία αναλαμβάνει τις ευθύνες της και θα αντικαταστήσει το προβληματικό προϊόν.

Σας ευχαριστούμε και ευχόμαστε καλές θάλασσες και ένα όμορφο καλοκαίρι.

Με εκτιμηση,

LALIZAS Team

cp379
Posts: 10
Joined: Tue Jun 19, 2012 4:27 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by cp379 »

ΜΠΡΑΒΟ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΛΑΛΙΖΑΣ. ΤΩΡΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΙΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΛΕΜΕΣΟΥ :clap: :clap:

cp379
Posts: 10
Joined: Tue Jun 19, 2012 4:27 pm

Re: !!!! ΕΛΕΞΕΤΑΙ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

Post by cp379 »

Κύριοι η ευθύνη δεν μπορεί να είναι της Εταιρείαςπου τα διέθεσε μόνο. 'ο κατασκευατής ΔΕΝ ΕΧΕΔΙ ΕΥΘΥΝΗ? Πριν λίγο μίλησα με ένα παρέα MARINE ENGINEER της Αγγλίας και θα μελετήσει το θέμα. Μετά θα ενημερώσει το φορουμ

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”