τα ψαρια που μπορουμε να παρουμε απο το fly fishing

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
xrist0f0r0s
Posts: 27
Joined: Mon Jul 18, 2011 4:45 pm

τα ψαρια που μπορουμε να παρουμε απο το fly fishing

Post by xrist0f0r0s »

επειδη δεν εχω ιδεα απο το fly fishing μπορειται να μου πειται τι ψαρια μπορουμε να παρουμε σε αλμυρα και γλυκα νερα
ευχαριστω

christosapoel
Posts: 50
Joined: Wed Apr 18, 2012 12:25 pm

Re: τα ψαρια που μπορουμε να παρουμε απο το fly fishing

Post by christosapoel »

[quote="xrist0f0r0s"]επειδη δεν εχω ιδεα απο το fly fishing μπορειται να μου πειται τι ψαρια μπορουμε να παρουμε σε αλμυρα και γλυκα νερα
ευχαριστω[/quot

οτι θελισ, αλλα εν σχετικο,, εν θα πιασισ τσιπουρα ασπουμε!!!! ενα πιασισ μικροψαρα, αλλα στο γλυκο νερο μπορισ να πιασισ τζε καλα μεγεθη!!! οποσ το λαβρακι τισ λιμνισ to bass αν το εχεισ ακουστα!!!!! ετσι φασεισ!!!

Sailor
Posts: 153
Joined: Wed Apr 13, 2011 6:45 pm

Re: τα ψαρια που μπορουμε να παρουμε απο το fly fishing

Post by Sailor »

Φιλε μου η λιστα ειναι πολυ μεγαλη,σχεδον ολα τα ψαρια μπορει να ξεγελαστουν με μυγα φτανει να εχεις υπομονη και τις καταλληλες μυγες για την συγκεκριμενη μερα ωρα τοπο καιρικες συνθηκες και τροφικες συνηθειες του ψαριου που θελεις να πιασεις. ΠΕΣΤΡΟΦΑ ,ΣΟΛΩΜΟ
λΟΙΠΟΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
Πεστροφα,σολωμο,περκα,λπυτσιοπερκα.τιλαπια,ηλιοψαρο,λαβρακι,κοκκινοφτερα,κυπρινο,pike,γαψαροςτοψαρο......
ΑΛΜΥΡΑ ΝΕΡΑ για κυπρο
μινερι ακκανομουττα,σουρο,ΚΟΥΝΕΛΛΟΥς,βελονιδα,σακοραφα,σφυρνα,λαβρακι.....
Απαραιτητα για ολα αυτα ειναι ΥΠΟΜΟΝΗ και επιμονη.Δεκαδες εξορμησεις που μπορεις νασαι αψαρος

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”