´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Post by gdeme »

Χωρις λογια.....
Attachments
photo[1].JPG
photo[1].JPG (316.22 KiB) Viewed 5501 times

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: ´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Post by Tryfon »

Απο που και ποτε τις αγορασες?
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Post by gdeme »

Δεν υπαρχει λογος.

Ειναι οι ιδιες κ φυσικα ειναι απο 2 διαφορετικα καταστηματα στην λευκωσια (μιας κ εκει μενω)

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: ´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Post by Tryfon »

Προφανες ειναι οτι καπιο λαθος εγινε (ειται προς τα κατω ειται προς τα πανω). Ο λογος του λαθους ειναι οτι υπαρχουν 2 διαφορετικες quality Εuromax μισινεζες(νομιζω η μια σικωνει παραπανω κιλα) εγω ειμαι ο αντιπροσωπος της εν λογω μισινεζας. Και το ενα το μαχαζι σιγουρα ειναι το δικο μου και εσυ ρε ξεροντας με προσωπικα δεν μπορουσες να ερθεις να με ρωτησεις προσωπικα? ο Σκοπος της διμοσιευσης πιος ειναι δλδ δεν καταλαμβαινω.
Οπος και να εχει απο Δευτερας θα ελεγξω πια ειναι πραγματικη τιμη τις μισινας και θα απαντησω
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Post by gdeme »

Ο σκοπος της δημοσιευσης ειναι να εχουμε το νου μας.

Επειδη δεν ασχολουμαι πολυ με τα του καλαμιου,δεν ξερω ποιος ειναι αντιπροσωπος κ ποιος οχι.
Πεσανε στα χερια μου ταυτοχρονα και οι δυο κ ειδα μεγαλη διαφορα.

Δεν εχω αποδειξεις απο τις αγορες σε κανενα απο τα δυο καταστηματα κ δεν κατηγορω κανεναν.(αν ηθελα θα εβαζα ονοματα)

Απο το μαγαζι σ ξερεις οτι καθε μαιο θα περασω για τα της τουνας.κ φετος θα ερθω γιατι θελω 2 ψαρακια.

Τι καθοριζει την ποιοτητα μιας μισινας; Η 2ης κατηγοριας ειναι αξιοπιστη; Που υστερει;

Εσυ ποσο εχεις την α ποιοτητα κ ποσο την β;

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: ´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Post by Tryfon »

gdeme wrote:Ο σκοπος της δημοσιευσης ειναι να εχουμε το νου μας.

Επειδη δεν ασχολουμαι πολυ με τα του καλαμιου,δεν ξερω ποιος ειναι αντιπροσωπος κ ποιος οχι.
Πεσανε στα χερια μου ταυτοχρονα και οι δυο κ ειδα μεγαλη διαφορα.

Δεν εχω αποδειξεις απο τις αγορες σε κανενα απο τα δυο καταστηματα κ δεν κατηγορω κανεναν.(αν ηθελα θα εβαζα ονοματα)

Απο το μαγαζι σ ξερεις οτι καθε μαιο θα περασω για τα της τουνας.κ φετος θα ερθω γιατι θελω 2 ψαρακια.

Τι καθοριζει την ποιοτητα μιας μισινας; Η 2ης κατηγοριας ειναι αξιοπιστη; Που υστερει;

Εσυ ποσο εχεις την α ποιοτητα κ ποσο την β;
den mporo na thimamai ta panta :D
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: ´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Post by Tryfon »

Tryfon wrote:
gdeme wrote:Ο σκοπος της δημοσιευσης ειναι να εχουμε το νου μας.

Επειδη δεν ασχολουμαι πολυ με τα του καλαμιου,δεν ξερω ποιος ειναι αντιπροσωπος κ ποιος οχι.
Πεσανε στα χερια μου ταυτοχρονα και οι δυο κ ειδα μεγαλη διαφορα.

Δεν εχω αποδειξεις απο τις αγορες σε κανενα απο τα δυο καταστηματα κ δεν κατηγορω κανεναν.(αν ηθελα θα εβαζα ονοματα)

Απο το μαγαζι σ ξερεις οτι καθε μαιο θα περασω για τα της τουνας.κ φετος θα ερθω γιατι θελω 2 ψαρακια.

Τι καθοριζει την ποιοτητα μιας μισινας; Η 2ης κατηγοριας ειναι αξιοπιστη; Που υστερει;

Εσυ ποσο εχεις την α ποιοτητα κ ποσο την β;
den mporo na thimamai ta panta :D apo defteras opos eipa tha enimeroso
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: ´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Post by Tryfon »

Λιπον,
Η μισινεζα που εχεις στην φοτογραφια είναι η φτηνη η πιο ακριβη ειναι περσινο μοντελο και εχει τελιωσει η οποια εχει ακριβος την ιδια συσκεβασια(γιαυτο εγινε και το λαθος) αλλα ειναι διαφορετικο χρομα και πιο μαλακη και σικωνε και παραπανω κιλα. Εαν καποιος εχει την σιγκεκριμενη μισινεζα με λαθος τιμη και εχει και την αποδειξη μπορει να περασει για να διορθοθει η κατασταση. Εγινε ενα ανθρωπινο λαθος.
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Post by gdeme »

Δεν καταλαβα τπτ.

Ποια ειναι η σωστη τιμη της τελικα; Τα κιλα που αναγραφουν παντως ειναι τα ιδια.

Οπως και να εχει, θα σου τις φερω κ τις 2 για τις δεις και να μ πεις την γνωμη σου κ να πιασω κ τα ψαρακια.

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: ´Η στραβος ειναι ο γυαλος ή στραβα αρμενιζουμε.

Post by Tryfon »

gdeme wrote:Δεν καταλαβα τπτ.

Ποια ειναι η σωστη τιμη της τελικα; Τα κιλα που αναγραφουν παντως ειναι τα ιδια.

Οπως και να εχει, θα σου τις φερω κ τις 2 για τις δεις και να μ πεις την γνωμη σου κ να πιασω κ τα ψαρακια.

Η ακριβη τιμη ειναι λανθασμενη . Οι μισινες που εχεις ειναι ιδιες . Ο λογος του λαθους ειναι γιατι υπηρχε μια μισινα η οποια ειναι out of stock που ειχε ακριβος την ιδια συσκευασια. η μονη διαφορα ιταν στα κιλα και στο χρομα της μισινας οπτικος . επεισης το ακριβοτερο μοντελο ηταν και πιο μαλακη μισινα.
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”