ΙΟΥΝΙΣ!*

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
christosapoel
Posts: 50
Joined: Wed Apr 18, 2012 12:25 pm

ΙΟΥΝΙΣ!*

Post by christosapoel »

εδιμιουργησα τουτον το θεμα , για να μιραστουμε ουλλοι πλιροφοριεσ που ξερουμε για τα ψαρια στον Ιουνι!! ασπουμεν πια ψαρια βγενουν τον ιουνι? εχει πιο πολλα ψαρια ποθ αλλο μινα???? ΥΓ ροτιστε τζε εσεισ εροτισεισ που θελετε να μαθετε!!!

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: ΙΟΥΝΙΣ!*

Post by leshi cy »

για σου φιλε μου!
για μενα εννεν μονο ο μηνας αλλα και τοπος !
μες τον ιουνη καμνουν την εμφανιση τουσ τα πελαγισια αλλα παλε αν μεν παεισ σε τοπο που τα πιαννη μπορει να μεν δης!
η αν τοπος πιαννη τα ψαρκα μπορεισ να δησ ολοχρονα !
...φετος μεσ το γεναρη επιασα 3 σουρους !
καμνουν και ανεβασμα και αλλα μαυροψαρα αλλα εννεν πας τα μετρα μου για να δοκο πληροφοριες !
σιουρα εννα εχει παραπανω κουρκουνες και σκαρους :D ...ειδικα οι κουρκουνες εοσ ππου βραζουν τα νερα γιαλονουν που λαλουμε :lol: :lol:
...βασικα τον ιουνη μπαινουν οι πιο λεπτες στολες πιο λια κιλα και πιο ανετα ψαρεματα !
γενικα οσο ανεβαινει η θερμοκρασια του νερου εννα βλεπουμαι παραπανο ψαρκα να κυκλοφορουν !
τωρα αν παεισ που την ορμηδεια εοσ παραλιμνη εννα δεισ και παραπανω με γιροβολιεσ νυχτερινους οτι θελεις! για μενα που τον ιουνη μεχρι τον οκτοβρη εν πατω τουντες περιοχες!
...που τον ιουνη εως αυγουστο καμνεις ψαρεματα ανεβαζησ στροφες και επιδοσεις για το σεπτεμρη με νιοβρη που για μενα ειναι οι καλυτεροι μηνες για ψαρεμα !! :D
εν ε βοηθισα πολλα ξερο το :mrgreen:
...αλλα προσωπικα φετος ε ψαρεψα ενα μερος σχεδον ολοχρονα !
ετσι εμαθα πια ψαρια φενονται τιν καθε εποχη !
ακομα και τοπος που δεν σου γεμιζη το ματι ειχε ψαρκα !
με την εμπειρια και με τες ωρες μεσ την 8αλασσα μονο εννα φκαλης ακρη φιλε μου !

christosapoel
Posts: 50
Joined: Wed Apr 18, 2012 12:25 pm

Re: ΙΟΥΝΙΣ!*

Post by christosapoel »

leshi cy wrote:για σου φιλε μου!
για μενα εννεν μονο ο μηνας αλλα και τοπος !
μες τον ιουνη καμνουν την εμφανιση τουσ τα πελαγισια αλλα παλε αν μεν παεισ σε τοπο που τα πιαννη μπορει να μεν δης!
η αν τοπος πιαννη τα ψαρκα μπορεισ να δησ ολοχρονα !
...φετος μεσ το γεναρη επιασα 3 σουρους !
καμνουν και ανεβασμα και αλλα μαυροψαρα αλλα εννεν πας τα μετρα μου για να δοκο πληροφοριες !
σιουρα εννα εχει παραπανω κουρκουνες και σκαρους :D ...ειδικα οι κουρκουνες εοσ ππου βραζουν τα νερα γιαλονουν που λαλουμε :lol: :lol:
...βασικα τον ιουνη μπαινουν οι πιο λεπτες στολες πιο λια κιλα και πιο ανετα ψαρεματα !
γενικα οσο ανεβαινει η θερμοκρασια του νερου εννα βλεπουμαι παραπανο ψαρκα να κυκλοφορουν !
τωρα αν παεισ που την ορμηδεια εοσ παραλιμνη εννα δεισ και παραπανω με γιροβολιεσ νυχτερινους οτι θελεις! για μενα που τον ιουνη μεχρι τον οκτοβρη εν πατω τουντες περιοχες!
...που τον ιουνη εως αυγουστο καμνεις ψαρεματα ανεβαζησ στροφες και επιδοσεις για το σεπτεμρη με νιοβρη που για μενα ειναι οι καλυτεροι μηνες για ψαρεμα !! :D
εν ε βοηθισα πολλα ξερο το :mrgreen: 8εκκιου φιλε για τισ πλιροφοριεσ , εβοιθισεσ με κατι λιον!!!! για μενα ο καλιττεροσ μηνασ εν ο ιουλισ επιδι εχει πιο πολλεσ ζεστεσ τζε πιο πολλα ψαρκα αν εθκιαβασεσ το κενουριο περιοδικο!!! ρε φιλε τζε αν επιτρεπετε μπορισ να μου πισ ποθεν εισαι?? εγω ειμαι παφιτισ!!!!! τζε κατι αλλο οι κουρκουνεσ τζε οι σκαροι πιανουντε με καστινγκ??? επιδει εν ειδα καπιον να πιαννει κουρκουνεσ τζε σκαρουσ με καστινγκ!!! ενεξερο αν ειχεσ εσυ δικιαν σου εμπιρια! θεκκιου παντοσ για τον χρονο σου που εχριαστικεσ να μου απαντισησ!!!! :clap:
...αλλα προσωπικα φετος ε ψαρεψα ενα μερος σχεδον ολοχρονα !
ετσι εμαθα πια ψαρια φενονται τιν καθε εποχη !
ακομα και τοπος που δεν σου γεμιζη το ματι ειχε ψαρκα !
με την εμπειρια και με τες ωρες μεσ την 8αλασσα μονο εννα φκαλης ακρη φιλε μου !

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: ΙΟΥΝΙΣ!*

Post by chrysanthos9 »

τον Ιουνι με τη λιγη εμπειρια που εχω καμνει ωραιους ορφους ρηχα 8) εν πιο ηρεμα τα ψαρια το πρωτο 20ημερο του Ιουνη που εν εχει πολυ κινηση που βαρκες ψαροτουφεκαδες κτλ βρισκεις σορκους καλους ρηχα και μακαρι να δω και κανενα μινερι γιατι εχω 3 ανοιχτους λογαριασμους που πρεπει να κλεισουν. :)
Rememper always someone waiting for you at home

cydiver900
Posts: 151
Joined: Mon Apr 09, 2012 11:07 am

Re: ΙΟΥΝΙΣ!*

Post by cydiver900 »

chrysanthos9 wrote:τον Ιουνι με τη λιγη εμπειρια που εχω καμνει ωραιους ορφους ρηχα 8) εν πιο ηρεμα τα ψαρια το πρωτο 20ημερο του Ιουνη που εν εχει πολυ κινηση που βαρκες ψαροτουφεκαδες κτλ βρισκεις σορκους καλους ρηχα και μακαρι να δω και κανενα μινερι γιατι εχω 3 ανοιχτους λογαριασμους που πρεπει να κλεισουν. :)
Βλέπω εσιης τα αχτι φιλε Χρύσανθε τα μινέρκα α....
Ατε να δούμεν...
Μέσα του Ιούνη περιμένουμεν φώτο του μινερκού σου!!! :)

christosapoel
Posts: 50
Joined: Wed Apr 18, 2012 12:25 pm

Re: ΙΟΥΝΙΣ!*

Post by christosapoel »

για ψαρεμα που ακτη εν καλα ο ιουνησ????? ροτω επειδι φετοσ αρκεψα το ψαρεμα ειμαι 13!!!! :P

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: ΙΟΥΝΙΣ!*

Post by mariosspinning »

πολλά καλός μήνας για ψάρεμα :D
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”